این Caned درب ارتقاء خود را در IKEA نگاه گران تر

وسواس با اواسط قرن مدرن دکور نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی—و نه بسیار دوست داشتنی نگاه از '70s-الهام

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

وسواس با اواسط قرن مدرن دکور نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی—و نه بسیار دوست داشتنی نگاه از '70s-الهام بافته شده بافت طبیعی چوب. اما مردم بیش نورس فضای داخلی یک زن متعلق به شرکت است که باعث ایجاد ارتقاء سفارشی برای خود Bestå و مبلمان IKEA Malm نمی خواهم شما را به سرمایه گذاری در اواسط قرن الهام گرفته از قطعات. به جای آنها ایجاد کرده اید کاملا جدید خط عصا ارتقاء است که کاملا مناسب در IKEA قطعات شما در حال حاضر خود را.

نورس داخلی متخصص در های تزئینی درب جبهه مبلمان و دستگیره است که می تواند نصب شده بر روی موجود IKEA Bestå و Malm دانه nightstands تلویزیون می ایستد و کشو مجموعه. شرکت nows ارائه می دهد یک عصا درب ارتقا دهید که در دسترس است در پنج طرح مختلف برای Bestå قطعات.

"ما هیجان زده برای راه اندازی عصا درب و اضافه کردن حتی بیشتر طبیعی و مواد سازگار با محیط زیست به مجموعه ما" نورس داخلی بنیانگذار Lotta Lundaas می گوید آپارتمان درمانی "مدرن و در عین حال خاکی" عنصر طراحی. "آگاهانه بودن از محیط زیست همیشه بوده و همیشه خواهد بود در هسته اصلی کسب و کار ما و تجاری است."

درهای خود را در دسترس هستند در ده رنگ مختلف (عصا می آید در یکی از استاندارد های طبیعی تن) و شما می توانید سفارشی مناسب درب با استفاده از نورس داخلی' ابزار سفارشی سازی. این ابزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به سفارشی بالا و طرف های موجود خود را Bestå قطعه.

Lundaas ادامه "عصا درب های بسیار زیادی را در خط با طراحی اسکاندیناوی فلسفه که در آن زیبایی و قابلیت ترکیب می شوند" و افزود که باز بافت را فراهم می کند به اندازه کافی پیچیدگی برای پنهان کردن جعبه کابل روتر و دیگر ناخوشایند الکترونیک بدون ایجاد آنها را به بیش از حد گرم و یا تجربه یک سیگنال انسداد.

این که آیا شما خود را به روز رسانی تلویزیون ایستاده و یا اضافه کردن یک اواسط قرن چلپ چلوپ به خود nightstands های نورس داخلی عصا ارتقاء هستند علاوه بر شیک برای IKEA Bestå قطعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب