این اقتصادهای آسیایی به نظر می رسد که شامل شیوع کروناویروس. در اینجا چگونه آن را انجام

دانش آموزان خود را به خوردن ناهار روی میز پلاستیکی با پارتیشن بندی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در Dajia مدرسه ابتدایی در تایپه تایوان در 29 آوریل سال 2020 است.

سام یه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چند اقتصادهای آسیایی به نظر می رسد که شامل گسترش coronavirus در درون مرزهای خود را با تعداد روزانه موارد جدید کاهش به یک قطره در چند هفته گذشته.

که یک شاهکار است که چند جهانی را به دست آورد و حتی به عنوان یک تعداد فزاینده ای از کشورها و مناطق آغاز شده سیم پیچ را مهار اقدامات به اقتصاد خود را دوباره رفتن.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند دولت در برابر در حال استراحت در laurels خود را به دلیل شیوع بیماری های جدید می تواند اندکی حتی بعد از ویروس به نظر می رسد به موجود — به عنوان دیده می شود در چین و کره جنوبی.

هنوز هم برخی از اقتصادهای آسیایی از جمله تایوان و هنگ کنگ را برای چند روز در ماه گذشته گزارش جدید عفونت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کسانی که به اقتصاد وارد شده و در این مرحله از طریق مسیرهای مختلف اما کارشناسان با اشاره به این که دولت خود را به طور کلی سریع به تصویب مهار اقدامات و به نظر می رسد آموخته اند از تجربه خود را دست زدن به شیوع سارس نزدیک به 20 سال پیش است.

سارس که مخفف سندرم حاد تنفسی اول ظهور در چین در سال 2002 قبل از موثر نزدیک به 30 کشور و مناطق بسیاری از آنها در آسیا با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

Coronavirus بیماری است که به طور رسمی به نام Covid-19 شد و همچنین برای اولین بار شناسایی شده در چین. پس از ظهور آن در ماه دسامبر گذشته این ویروس آلوده شده است بیش از 4 میلیون نفر در سراسر 188 کشور و سرزمین با توجه به هاپکینز.

تایوان

  • اندازه جمعیت: حدود 24 میلیون
  • Covid-19 شمارش: 440 مورد تأیید 395 بهبود و هفت مرگ و میر با توجه به هاپکینز داده ها به عنوان از آوریل 17

تایوان و خود حکومت جزیره در سراسر یک تنگه باریک از سرزمین اصلی چین است که یک اقتصاد است که اجتناب زیادی شیوع کروناویروس بیماری است. که با وجود گسترده آن لینک های هوا با سرزمین اصلی و نداشتن دسترسی به اطلاعات حیاتی از چه کسی است.

به طور گسترده ای استناد گزارش منتشر شده در ماه مارس در مجله انجمن پزشکی آمریکا نسبت تایوان توانایی برای مهار شیوع آن تا حدودی به استفاده از آن از اطلاعات و فن آوری است.

به طور خاص, راه هایی است که تایوان که چین ادعا می کند که این استان را — با استفاده از تکنولوژی عبارتند از:

  • یکپارچه سازی آن ملی سلامت بیمه و مهاجرت و گمرک پایگاه داده اجازه داده است که مقامات به شناسایی پتانسیل موارد بر اساس سفر خود تاریخچه و علائم بالینی;
  • نیاز مسافران به این جزیره برای تکمیل آنلاین سلامت, فرم اظهارنامه قبل از خروج خود را و یا پس از ورود به طوری که می توان آنها را از هم جدا و بر اساس خطرات ناشی از عفونت در مهاجرت.

کسانی که تلاش در آمد بالای تایوانی دولت زود تصمیم گیری برای بستن مرزهای ممنوعیت صادرات از ماسک های صورت و افزایش ماسک تولید در داخل کشور. مقامات تشویق استفاده از ماسک ها به منظور کاهش انتقال — ماه قبل از بسیاری دیگر از جمله این که توصیه می شود همان.

اثربخشی آن اقدامات مجاز تایوان برای جلوگیری از قفل کردن اقتصاد آن با کسب و کار تا حد زیادی عامل به عنوان معمول است. مدارس بسته شد برای تمدید زمستان شکستن اما بازگشایی در اواخر فوریه با اقدامات احتیاطی اضافی در محل.

دلار هنگ کنگ

  • اندازه جمعیت: حدود 7.5 میلیون
  • Covid-19 شمارش: 1,055 تایید موارد 1,024 بهبود و چهار مرگ و میر با توجه به هاپکینز داده ها به عنوان از آوریل 17

هنگ کنگ دولت نسبتا سریع در محکم کردن کنترل مرز اجرای سختگیرانه قرنطینه و معرفی گسترده اجتماعی-فاصله اقداماتی مانند بستن ادارات دولتی بسته شدن مدارس و لغو حوادث در مقیاس بزرگ.

اقدامات تنگ تر شد وقتی شهر – ویژه دولت منطقه از چین — تجربه یک افزایش موارد در ماه مارس با توجه به ساکنان که در بازگشت از خارج از کشور. مقامات گسترده در هنگ کنگ تست ظرفیت و بسته ورزشگاه ها و رستوران ها — اما متوقف کوتاه از یک مستند و یا اقامت در خانه سفارش دهید.

هنگ کنگ یکی از بالاترین تست نرخ در آسیا است. این 168,291 آزمون است که تخمین زده می شود به انجام ترجمه به اطراف 22,448 آزمون در هر 1 میلیون نفر با توجه به آمار سایت Worldometer.

اما برخی از کارشناسان گفت: هنگ کنگ مدیون برخی از موفقیت آن تا کنون در حاوی آن شیوع آن در افرادی که — در میان چیزهای دیگر — شروع به پوشیدن ماسک محافظ در اوایل حتی بدون هیچ بخشنامه رسمی به انجام این کار.

“محققان تحصیل در هنگ کنگ رویکرد در حال حاضر یافت می شود که سویفت نظارت قرنطینه و اجتماعی-فاصله اقدامات مانند استفاده از ماسک و تعطیلی مدارس و کمک به کاهش coronavirus انتقال” خواندن یک مقاله منتشر شده در مجله علمی طبیعت است.

در اوایل این ماه در این شهرستان آغاز شده به بازگشایی مدارس و مکانهای دیگر مانند سالنهای سینما و بارها و بارها. دولت نیز کاسته محدودیتی در مجامع عمومی از یک گروه از چهار به هشت.

ویتنام

  • اندازه جمعیت: بیش از 97 میلیون
  • Covid-19 شمارش: 320 تایید موارد 260 بهبود و هیچ مرگ و میر با توجه به هاپکینز داده ها به عنوان از آوریل 17

به عنوان یک مرز اقتصاد است که به دلیل داشتن مرز مشترک با چین و ویتنام دارای پانچ بالاتر از وزن خود را در راه آن در پاسخ به شیوع ،

این کشور در میان اولین برای تشدید کنترل مرز در ماه ژانویه است. دولت نیز اعمال شده در مقیاس بزرگ قرنطينه و همچنین بسته شدن مدارس و برخی از کسب و کار مانند سالن های ورزشی و رستوران ها بسیار زود است.

به گفته کارشناسان این کمک کرد که ویتنام یک حزب واحد و “فراگیر نظارت” دولت با یک خبرچین فرهنگ است. اجازه داده است که مقامات به طور موثر نظارت بر شناسایی و جداسازی موارد بالقوه بدون نیاز به صرف آن محدود منابع در توده تست برنامه های مانند کسانی که در کره جنوبی و سنگاپور.

با وجود این تعداد کم از عفونت دولت دستور داد در سراسر کشور جزئی مستند در مارس 1 که مورد نیاز مردم برای ماندن در خانه به حالت تعلیق در حمل و نقل عمومی و محدود کرده است. اما این اولین بار بود که از کشور جنوب شرقی آسیا شروع به کاهش این محدودیت از اواخر ماه گذشته.

اما در روزهای اخیر ویتنام گزارش سنبله در موارد جدید مربوط به شهروندان قرار داده شده تحت قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de