این رنگ است که تحت سلطه خانه 70 سال گذشته

برخی از دکور خانه رنگ فقط باید یک دهه, شما می دانید ؟ سعی کنید به دنبال در نئون صورتی و نه تفکر "'80s, بازی ها

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

برخی از دکور خانه رنگ فقط باید یک دهه, شما می دانید ؟ سعی کنید به دنبال در نئون صورتی و نه تفکر "'80s, بازی های آنلاین/مرکز خرید/رویای زیرزمین". و یا فکر کردن در یک آووکادو دیوار سبز و بلافاصله به خاطر سپردن بسیار اواسط قرن "دكتر" ، و من جای پول در نسل های آینده به دنبال در یک هزاره اتاق صورتی و گفت: "که تا اواخر 2010s".

دکور و مبلمان و سطوح داخل خانه داستان از گذشته در نزدیکی قرن فقط در مورد زنده ترین راه ممکن است. آنها منعکس کننده احساسات وقایع کنونی و محبوب سلیقه در راه چند چیز دیگر می توانید. در اینجا یک نگاه به گذشته هفت دهه و بالا روند رنگ از هر. معلوم است مانند مد, طراحی خانه را می توان دوره ای و رنگ های خاص باید به صورت دوره ای رفته در داخل و خارج از رواج و شروع به بازگشت دوباره.

1950s: یک نقاشی با مداد رنگی, پارتی

با اواسط قرن جنبش مدرن شروع به لگد زدن اتمی در نوسان کامل و گرمسیری پالت آینده به تمرکز با هاوایی رسمی استقلال در پایان دهه رنگ بود و کمی در سراسر هیئت مدیره در 1950s. شما نمی توانید بحث در مورد '50s سبک بدون ذکر رنگ پریده سایه آغاز شد که مسلط آشپزخانه و حمام هر چند در میان آنها بودن نور صورتی (سلام ممی صورتی!), نعناع سبز و رنگ زرد کم رنگ.

نه تنها بودند کابینت و کف و دیوار غرق در این آب نبات های رنگی رنگ اما لوازم خانگی نیز در این رنگ داستان بیش از حد. Chartreuse و یاس بنفش نیز استفاده می شود آزادانه. برخی از این فضاهای هنوز هم در تدبیر امروز, و استفاده از, رو به آفتاب, رنگ های شاد (در مقایسه با زمان جنگ خنثی و خاکستری) ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با خوش بینی از پس از جنگ بوم.

امروز محبوب ترین توست با شکوه بود و همچنین ساخت عمده امواج در اواخر دهه 1960 است که در خانه از نظر رنگ. در حالی که مدرن صاحبخانه غش کردن بیش از براق ضد زنگ وسایل که هنجار چند دهه به عقب به عنوان رنگ بود unapologetically حاضر در طبخ فضا و فراتر از آن. به هر دلیل آووکادو سبز به عنوان یک رنگ مشخصه به احتمال زیاد به دلیل آن می تواند قطع با روانگردان پالت بود که تسلط فرهنگ پاپ مد و هنر است. علاوه بر این آووکادو همچنین به خوبی با اواسط باب روز های چوبی و کابینت و تمیز به صف اواسط قرن مبلمان پدید آمده است که به عنوان درست وسایل در مد اصلی آمریکا این دهه است.

گرم, برروی, رنگ ادامه به دهه 1970 با برداشت طلا که از نزدیک شبیه کهربا زرد سبقت آووکادو. که گفت:, '70s پالت شد قطعا بیشتر خاکی و الهام گرفته از طبیعت در کل. به اندازه کافی جالب توجه این انتخاب رنگ ممکن است تا به حال عمیق تر فرهنگی معنی—به عنوان Sherwin-Williams' سایت, یادداشت "زنگ زمین تسلط در این دوران به عنوان "زمین جنبش' به صورت جدی آغاز شد و در سال 1970 با اولین روز زمین است."

زنگ پرتقال قرمز و شکلات قهوه ای نیز محبوب میدارد در طول این دوره زمانی که آهنگ های با توجه به تمام رنگها و بافت macramé قطعات کرک فرش و اشباع رنگ فرش است که افزایش محبوبیت. رنگ های گرم فقط نگاه گرم و نرم و استقبال برای فضای داخلی به ویژه هنگامی که لمسی, بافت, بخشی از مخلوط کنید و این امکان وجود دارد که آمریکایی ها بودند ولع راحتی دوباره پس از چند سال آشفته.

مطمئن شوید که رنگ در اواسط 1980s دیدم چه Sherwin-Williams توصیف به عنوان "Miami Vice" اثر آورده که حیات برخی از کسانی که در 1950s سایه تنها زوج با بالا میآید نئون صورتی و آبی این زمان در اطراف. اگر '80s بود آب پز را به یک سایه, اما آن را می خواهم که به رنگ بنفش. این صورتی-دیدار-رنگ بنفش که طول می کشد نام خود را از گل خطمی wildflower, ظهور تا بر روی همه چیز از وسایل حمام برای خوش طعم لورا اشلی تصاویر پس زمینه و ماند و همچنین رنگ و فرش و حتی مبل های.

گاهی رنگ پریده و بار دیگر اشباع شده شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک خانه است که نمی باید نوعی از لهجه در این لحظه سایه. رنگ بنفش بود که اغلب زوج با هلو صورتی یا آبی و پالت رنگ در کل خیلی سردتر از 1970s. Teal آغاز شده برای به دست آوردن برخی از کشش بیش از حد و تا پایان دهه, همه چیز در راس بودند به مراتع سبزتر.

این تیره کلاسیک باران بوت رنگ ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در داخل خانه در اوایل '90s. "اغلب زوج با کبود این یاد ', افراد مشهور, زن و شوهر,' ترکیب رنگ ها دیده می شد در همه جا از دیوار به کابینت, with برنج, لهجه تکمیل نگاه" با توجه به رنگ PPG. بعد از آن در دهه سبز عقب نشینی تا حدودی به برروی خاک با لیمو و اسید سبزی تبدیل شدن به قوی رنگ لهجه. چرا همه سبز ؟ این امکان وجود دارد که این زمان از رشد اقتصادی به نحوی نفوذ خانه طراحی جهان—سبز رنگ از رفاه و ثروت ،

یک اطلس تاریک مقاله که طول می کشد یک شیرجه عمیق به 2000s بژ روند آثار این رنگ را برجسته برای افزایش McMansions و رونق مسکن قبل از سقوط مالی سال 2008 و همچنین محبوبیت رو به رشد از کوه در می رم خانه سوخت round-the-clock رنو برنامه نویسی در HGTV. بژ مصالح ساختمانی و رنگ خنثی بودند عناصر فکری به درخواست تجدید نظر به بسیاری از خریداران آینده نگر در نتیجه افزایش ارزش یک خانه پایین خط.

هنوز هم وجود دارد یک مقدار عادلانه از بژ در خانه های امروز, با توجه به شيوع boho, مینیمالیستی, زیبایی. امروزه اگر چه آن است که اغلب در کنار دیگر سایه مانند سیاه و سفید و یا حتی سبز در فرم از گیاهان است. نیز وجود دارد برخی تصور می کردند که بژ خود را در حال آمدن است در اطراف. این زمان آن را کمتر از یک مطلوب بلغور جو دوسر و یا اهل توسکانی گچ و گرم تر و غنی تر—نزدیک به یک مخمل قهوهای مایل به زرد, شتر, یا نور, latte, رنگ, سایه, شما ببینید در اتاق نشیمن بالا.

2010s: پنجاه سایه خاکستری

"خاکستری است و به ظاهر در اینجا به ماندن" واشنگتن پست نوشت: در سال 2016. رنگ شده است رفتن به خنثی برای کسانی که انتخاب کاناپه headboards و نسبتا صندلی در سال های اخیر اما این واقعا گنجانیده شده در هر اتاق از خانه حتی در حمام به عنوان مقاله برجسته. محبوبیت خود را به نظر می رسد اکثر تا حد زیادی ریشه از همه کاره بودن آن. خاکستری قطع می تواند با سیاه و سفید و واقعا با این نسخهها کار با هر رنگ در رنگین کمان. آن را نیز یک جوی نسبتا, سایه, ساخته شده است که آن را فقط لبه سفید را به عنوان "آن" رنگ برای دیوارها در این دهه بیش از حد.

هزاره صورتی شيوع اواخر 2010s شروع به ناپدید می شوند اما آن کسی حدس می زنم برای دیدن آنچه که رنگ غالب خواهد شد که این دهه جدید گستراند. بلوز به یک شرط به احتمال زیاد با توجه به تجدید حیات کراوات رنگ حضور grandmillennial سبک (که اغلب شامل کلاسیک نیروی دریایی و پودر آبی, chinoiserie چاپ) و در ادامه تمرکز بر سلامتی و عناصر طبیعی مانند آب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب