این بهترین و بدترین شهرها برای اولین بار Homebuyers در سال 2020

آیا شما آماده برای شیرجه رفتن به مالکیت خانه? مانند تقریبا همه چیز را در سال 2020 در این سال سخت شده است در با

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

آیا شما آماده برای شیرجه رفتن به مالکیت خانه? مانند تقریبا همه چیز را در سال 2020 در این سال سخت شده است در بازار مسکونی املاک و مستغلات. در حالی که بسیاری از مردم مجبور شدند به قرار دادن خود را homebuying رویاهای در خود نگه دارد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مقدار زیادی هنوز در حال خرید اولین خانه خود را در این سال است. در واقع با توجه به امور مالی شخصی سایت WalletHub در سه ماهه چهارم سال 2019 و 39 درصد از همه آمریکایی single-family خرید خانه های ساخته شده توسط خریداران بار اول.

همراه با اندازه و قیمت یکی از مهم ترین عوامل برای اولین بار homebuyers به در نظر گرفتن محل. برای تعیین بهترین و بدترین بازار برای مالکان جدید در سال 2020 WalletHub تحليل 300 شهرستانها در اندازه های مختلف در سراسر 26 شاخص های کلیدی از جذابیت قیمت و کیفیت زندگی است. در اینجا چیزی است که گزارش خود را در مورد کدام شهرها هستند, بهترین و بدترین برای اولین بار homebuyers این سال است.

از نظر تعداد بسته, Henderson, Nevada; بویزی آیداهو; و Thornton, کلرادو در صدر فهرست کلی بهترین شهرها برای اولین بار homebuyers.

شهرستانها که ارائه مسکن ارزان قیمت ترین شامل اکرون اوهایو; پیوریا ایلینوی; و روچستر نیویورک. در انتهای دیگر این طیف سه گران ترین بازارهای در حال تمام در کالیفرنیا: لس آنجلس سان فرانسیسکو و گلندیل.

این تحقیق همچنین رتبه بندی شهرستانها توسط اندازه. سه شهرستانها بزرگ (تعریف شده به عنوان جمعیت بیش از 300 ، 000 نفر) در تمپا, فلوریدا,;, Las Vegas, Nevada; و Lexington, Kentucky. سه اواسط اندازه شهرستانها (تعریف شده به عنوان جمعیت های بین 150,000 و از 300.000 نفر) هستند Henderson, Nevada; بویزی آیداهو; و Chesapeake Virginia. سه شهرهای کوچک (تعریف شده به عنوان جمعیت کمتر از 150,000 نفر) هستند Thornton, کلرادو; همپتون ویرجینیا; و Arvada, کالیفرنیا.

Homebuyers به دنبال یک محله امن باید در نظر یانکرز نیویورک; پورت سنت لوسی فلوریدا; و Mission Viejo, California, که به دست آورده و سه لکه در رده کمترین ملک-نرخ جرم و جنایت.

به امید بالا بازگشت سرمایه گذاری خود را? ریچموند کالیفرنیا; میامی گاردنز فلوریدا و Vallejo, کالیفرنیا, ارائه بالاترین متوسط خانه-قیمت قدردانی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کدام شهرها هستند, بهترین و بدترین برای اولین بار homebuyers در سال 2020 دیدن گزارش کامل اینجا کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب