این 9 محبوب ترین گیاهان در Instagram با توجه به بررسی

ما دوست دارم به اشتراک گذاری عکس ها از گیاهان در رسانه های اجتماعی تقریبا به اندازه ما عاشق گیاهان خود را. اما

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

ما دوست دارم به اشتراک گذاری عکس ها از گیاهان در رسانه های اجتماعی تقریبا به اندازه ما عاشق گیاهان خود را. اما houseplant محبوبیت متفاوت با منطقه و گونه است. بررسی های اخیر استفاده Instagram برای تعیین houseplant پایتختهای جهان به عنوان محبوب ترین houseplant گونه است. در اینجا آنچه در آن یافت می شود.

برای پیدا کردن مکان در جهان است که در پست ترین houseplant, عکس, شرکت بیمه بودجه مستقیم آغاز شده و با تمرکز بر یکی از محبوب ترین houseplant هشتگهای #urbanjungle که بیش از سه میلیون پست. آن را تنگ و کسانی که به 200,000 پست های با برچسب جغرافیایی.

در سطح قاره اروپا دارای بیشترین #urbanjungle پست در 17,000 به دنبال آمریکای شمالی با 9,402. ایالات متحده این است که بیشتر در میان کشورهای با 7,592 #urbanjungle پست. برزیل در جایگاه دوم است 3,577. سه شهرهای نیویورک و لندن و برلین. (البته ما باید به خاطر داشته باشید که #urbanjungle انگلیسی است هشتگ پس از آن نشان دهنده تنها یک بخش کوچک از Instagram houseplant اکوسیستم!)

برای پیدا کردن محبوب ترین گونه های بودجه مستقیم متمرکز در پست های گیاهی کارشناسان (به معنی هدف از این بررسی افرادی که با استفاده از هشتگهای با یک گیاه علمی به جای مشترک نام و نام خانوادگی). این سه نفر برتر در هر یک از سه دسته: succulents و cacti گل و شاخ و برگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب