این $31 پلاگین در آمازون آویز چراغ نجات داد من غمگین, تاریک, اتاق نشیمن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من راه می رفت به آپارتمان رویای آن را روشن و آفتابی روز بهار و نور منعکس کردن هر دیوار. آن را در منهتن بالا, هزینه $1400 یک ماه (متاسفانه سرقت برای یک استودیو در شهر) و یکی از بهترین دوستان من در زندگی دو طبقه است. من امضا اجاره نامه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و سپس نقل مکان کرد و در یک شب تقریبا به تاریکی.

تمام نور زیبا که یادم رفته بود در بازگشت از نیمی از آپارتمان; تنها روشنایی دو غمگین لامپ های فلورسنت درخشان در آشپزخانه که نمی دراز به اعماق من در حال حاضر اتاق نشیمن و اتاق خواب مناطق. من در وصل یک لامپ و سپس شروع به دنبال یک راه حل که نمی شامل دعوت برق. خوشبختانه حل شد فقط یک آمازون جستجو دور: من خریداری دو گل رز طلا حلق آویز چراغ های آویز با 15 فوت کابل است که می تواند فقط متصل به خروجی.

چراغ’ ورود تراز وسط قرار دارد با پدرم به سفر و او به من کمک کرد تا آنها را نصب کنید را در حدود 15 دقیقه است. ما اندازه گیری به مرکز هر یک از “اتاق” در استودیو من—آن را فعال با استفاده از دو تخت و یک میز قهوه در یک طرف و من تخت و کمد و عثمانی از سوی دیگر—و پیچ در سقف قلاب برای هر یک از آنها را امن نگه دارید و آنها را از درختان و یا در حال سقوط است. بافته سیاه و سفید کابل شد کمی از eyesore بنابراین ما با استفاده از رنگ سفید مات نیا را نوار به پوشش منطقه آنها صحافی در سراسر سقف. ما زخم یک طناب در اطراف درب گنجه (و همچنین تحت پوشش آن را با نوار چسب سفید) به دوشاخه آن را به یک نوار قدرت به زیر در حالی که دیگر بود snaked پشت پرده است و تنها قابل رویت برای چند اینچ قبل از اینکه جمع به دو اینچ گسترده divot می رود که در سراسر سقف نیز پنهان توسط نوار.

پس از نصب این چراغ تنها مسئله کوچک من تا به حال تبدیل شد و آنها را روشن و خاموش—شما باید به تکیه کردن به پیدا کردن سوئیچ در هر زمان. اما من آمد تا با حل آن ، زمانی که من در تمیز کردن یک روز من در بر داشت یک کریسمس نور از راه دور است که من تا به حال استفاده می شود به کنترل چندین رشته چراغ قبلی فصل تعطیلات. (این مجموعه از حلقه ناف-لینک مدل مشابه با سه شاخه کنترل شده توسط یک کنترل از راه دور, اما اگر من می توانید آن را بیش از من می گرفتن الکسا-فعال تلفن-کنترل هوشمند شمع به جای.)

در حال حاضر نه تنها وجود دارد نور در تمام نقاط آپارتمان من اما من نیز می تواند به نوبه خود است که تب و تاب بودن و خاموش با لمس از راه دور حتی زمانی که من افقی. من فکر می کنم آنها را به عنوان chicer نسخه از کف زدن چراغ, اما من نمی خواهد نگه دارید من تشویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im