این 25 سگ بهترین برای خانواده ها با توجه به یک مربی سگ

آوردن یک سگ به خانه است مانند اضافه کردن یک عضو دیگر به خانواده خود را. در حالی که هر خزدار مطمئن است به لذت ش

توسط ELEMENTORSITE در 24 فروردین 1399

آوردن یک سگ به خانه است مانند اضافه کردن یک عضو دیگر به خانواده خود را. در حالی که هر خزدار مطمئن است به لذت شما و بچه های خود را و هر کس را شادتر خواهد بود (سگ شامل!) اگر شما زمان را به در نظر گرفتن نژاد یا مخلوط ممکن است بهترین جا برای خانواده خود را.

در حالی که برخی از نژادها ممکن است بهتر از دیگران برای زندگی با فرزندان راسل Hartstein یک سگ, مربی و مدیر عامل سرگرم کننده پنجه مراقبت از توله سگ و سگ آموزش در لس آنجلس می گوید: اولین چیزی که به یاد داشته باشید زمانی که شما به دنبال یک سگ خانواده است که شما نیاز به آموزش بچه های خود را بیش از حد.

"اکثر سگ باید اجتماعی و دوستانه به خود و خانواده و دیگران, اما بچه ها همیشه باید با نظارت سگ—بدون در نظر گرفتن چگونه دوستانه سگ است," او می گوید.

چیز دیگری که به خاطر داشته باشید: درست مثل مردم همه سگ هستند افراد است. صرف نظر از هر نژاد کلیشه همیشه با یک سگ به صورت جداگانه برای تعیین اگر آنها را مناسب برای خانواده خود را.

آماده برای یادگیری بیشتر در مورد سگ که بهترین کار برای خانواده ، در اینجا برخی از Hartstein توصیه های:

اگر بچه های خود را اضافه کنید همه هرج و مرج شما نیاز به خانه خود را تازی ممکن است راست تا کوچه شما. Hartstein می گوید که آنها تنها نیاز به یک کمی از فضا به رشد و به آنها عشق کوتاه از ورزش قبل از خواب آنها روز به دور است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از بازنشسته مسابقه لوح المركم که نیاز به خانه.

Hartstein می گوید: بیچنس Frise ویژه, پر انرژی, بنابراین این ریزه اندام سفید, کون بزرگ مناسب برای خانواده فعال با زمان برای ورزش آنها. این بیچنس Frise ممکن است نیاز به کمی زمان بیشتری برای اجرا در سراسر, اما هنگامی که آنها به خانه آنها تمایل به پایین کلید. Hartstein می گوید آنها نمی برک مقدار آنها نمی گذارد و آنها عشق را به نوازش.

به آموزش سگ خود را ؟ وقتی که کاراگاه است که به درستی آموزش دیده و فرصت کافی برای انتشار خود را مقید کردن انرژی آنها می تواند بزرگ خانواده سگ. بدون فراوان آموزش Hartstein می گوید آنها می توان عمده howlers.

اگر شما عاشق سگ بزرگ شما این عشق آرام و مطیع نژاد است. مانند کاراگاه آنها نیاز به روت, اما آنها عاشق بودن تنبل و آنها به ندرت پوست. تنها مشکل شما این است که پیدا کردن یک محل برای خود بزرگ تخت خواب سگ.

شیبا Inu, یک, ژاپنی, سگ شکار کرده و تن از, انرژی, پس از آن نیاز به روت و اجتماعی غالبا. هنگامی که شما انجام این ورزش فعال و نژاد آنها بسیار مستقل و تمایل به بر طرف ساکت تر.

6. Bernese Mountain Dog

بزرگ کرکی Bernese Mountain Dog ممکن است به نظر می رسد بالا تعمیر و نگهداری این نژاد میریزد بیش از حد و نیاز به نظافت و منظم و ورزش و آموزش است. اگر شما می توانید مقاومت در برابر کار اضافی شما درو کردن همه فواید برنیس را منش دوستانه و عشق به cuddling.

یکی دیگر از نژاد بزرگتر که نیاز به مقدار زیادی از آموزش و نظافت سنت برنارد باعث می شود با یک سگ برای هر کسی که مایل به قرار دادن در یک کمی کار اضافی. در سمت به علاوه آنها به طور کلی آرام و مطیع (به طوری که آنها نمی خواهد مزاحم همسایگان خود!). در سمت پایین تمام مسائل خود را ممکن است یاوه سرایی کردن و خز در آن است.

8. American Pit Bull Terrier

گودال گاو نر می شود رپ بد, اما آنها می تواند برای خانواده ها است. Hartstein می گوید آنها در حال زیبا و وفادار و هوشمند حیوانات خانگی که نیاز به مقدار زیادی از آموزش های اجتماعی و ورزش است. بر خلاف دیگر نژاد آنها نگهداری پایین از نظر نظافت و آنها بسیار مهربان هستند و با صاحبان آنها.

شناخته شده به عنوان یک کلاسیک سگ خانواده Goldens می تواند ضربه و یا از دست ندهید. به عنوان بازیاب آنها نیاز به آموزش مداوم اجتماعی و ورزش برای دیدار با نیازهای خود را. به عنوان با اکثر اجتماعی گلهای سگ ها در این لیست به آنها نمی خواهد انجام دهد خوب بودن سمت چپ به تنهایی برای ساعت ها در یک زمان اما شما احتمالا لازم نیست که به نگرانی در مورد آنها را بیش از حد بلند.

اگر شما مایل به قرار دادن در تلاش این نوزادان را بزرگ خانواده سگ. مانند دیگر بازیاب آزمایشگاه دوستانه هوشمند و بسیار محبوب سگ دلیل خوب است. آنها پر انرژی هستند و می خواهید به یاد بگیرند بنابراین شما نیاز به آموزش آنها اغلب یا آنها می تواند به توسعه مشکلات رفتاری. آنها همچنین نیاز به مقدار زیادی از غنی سازی و ورزش.

بولداگ انگلیسی است که محدود به بچه های خود را خنده با ضخامت آن ساخت و ثابت خروپف. Hartstein می گوید آنها کمی بالا, تعمیر و نگهداری, اما آنها نمی نیاز به مقدار زیادی از ورزش و یا فضا—و آنها به طور معمول دوستانه و مقاوم با آنهایی که کمی.

12. Portuguese Water Dog

اخیرا معروف ساخته شده (دوباره) توسط اوباما که تا به حال چند تا از آنها را آب پرتغالی سگ ها باهوش هستند, سرگرم کننده دوست نوزادان که عشق به کار است. به عنوان سگ کار آنها نیاز به مقدار زیادی از ورزش و بازی و آموزش سگ. آماده شدن برای رفتن به groomer زیادی بیش از حد.

گزینه پایین نگهداری: میناکاری که Hartstein میگه خواهد بود کاملا خوشحال و بدون مقدار ورزش و یا فضا. مانند بولداگ انگلیسی این نژاد را سرگرم بچه های خود را با آن هیستریک سر و صدا و خروپف است.

Yorkies عشق به نوازش با رشد یو پی اس و کودکان به طور یکسان. آنها همچنین آرام و آرام برای سگ های کوچکتر و آنها را به خوبی با افراد جدید و دیگر حیوانات خانگی. Yorkies ممکن است کوچک اما اگر آنها نمی روت و اجتماعی آنها می تواند به توسعه یک پارس عادت.

15. Miniature Schnauzer

کوچکترین Schnauzer برادر این مرد روحیه, هشدار, و دوستانه است. Schnauzers نیز شناخته شده است برای اینکه کاملا هوشمند به طوری که آنها عشق به آموزش توسط خانواده های آنها. برخی از آنها به خوبی انجام نمی با حیوانات خانگی دیگر اما با حق آموزش متوسط Schnauzer کاملا خوب با آنهایی که کمی در اطراف.

در حالی که Hartstein می گوید: وجود دارد هیچ چیز مانند یک واقعا "hypoallergenic" سگ اسباب بازی نوعی سگ پشمالوی باهوش است و یک گزینه عالی برای یک خانواده که نمی خواهند ریختن سگ (فقط نگه داشتن در ذهن آنها نیاز به خار و مرتب). مثل همه پودلس اسباب بازی هوشمند است و به خوبی با آموزش. اما کار سخت می پردازد: آنها عشق خود را صاحبان و می خواهید به طور یکپارچه به خانواده مانند هر کس دیگری.

اگر شما به دنبال برای سوار شدن و یا مرگ همدم the Alaskan Malamute می تواند آن را. این سگ زندگی می کنند برای خود بسته است. آنها نیاز به آموزش مداوم و ورزش را به زندگی می کنند تا خود را با سورتمه حمل کردن سگ ریشه اما کار اضافی است که ارزش Malamute وفادار و مهربان شخصیت.

این نژاد کوچک دارای کمبود شخصیت است. هر چند Shih را تزو نیاز به مقدار زیادی از نظافت برای جلوگیری از بوریا آنها اصحاب بزرگ و عشق به جمع شدن با صاحبان آنها. آنها همچنین بیشتر مطیع نژاد بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد این نوزادان با دیگر حیوانات خانگی و یا کودکان.

این پوشش ملکه زیبایی بزرگ snugglers و اصحاب که پاسخ مثبت به خانواده محبت است. دو هشدارهای به این توجه-محبت نژاد: می توان آنها را کمی snappier با انرژی بالا کودکان و نوجوانان و آنها نیاز به مقدار زیادی از نظافت.

20. وست هایلند تریر

اگر Westie نیست به طور منظم و اجتماعی آن می تواند در حفظ تجارب جدید (و یا در اطراف ahem, پر جنب و جوش کودکان و نوجوانان). اما اگر شما اقامت در بالا از آموزش Hartstein می گوید Westies را ماجراجویی بزرگ برای شرکای فعال خانواده ها با بچه های بزرگتر.

Havanese که شد از کوبا است برای آن شیرین-خو راحت شخصیت. این است ایده آل برای خانواده ها به دلیل آن را بسیار سازگار—آن را فقط به عنوان با خوشحالی به خروپف روز را با شما و یا بزحمت راه رفتن در اطراف شهر با شما و بچه ها.

باهوش و مشتاق به یادگیری پیچیده به دنبال Cairn Terrier پاسخ خوبی به نظم و انضباط و آموزش. در حالی که آنها وفادار و مهربان با صاحبان آنها—از جمله کودکان—سنگ قبر Terriers انجام بهتر ممکن است در خانواده هایی با بچه های بزرگتر.

غیور بوستون تریر سیمی برای سرگرم کننده و با یک توپ خوب چیس. آنها را دریافت و آنها را نوازش با خانواده خود را بر روی نیمکت برای ساعت. فقط نمی غفلت از آموزش های خود را و یا شما می توانید بیش از حد پر انرژی pup با مشکلات رفتاری.

وفادار و محافظ خانواده نیوفاندلند است که گاهی اوقات به نام "پرستار بچه سگ" (وجود دلیل Newfoundland برجسته بود که نانا در فیلم "پیتر پن"). آنها شناخته شده برای خود را آرام غول پیکر, شخصیت, به طوری که آنها مطمئن شوید که برای برنده شدن بیش از تمام خانواده. فقط مطمئن شوید که شما فضای کافی بر روی نیمکت پس از Newfoundlands می تواند به رشد عظیم 150 پوند است.

ظریف سگهای بزرگ که پاسخ خوبی به آموزش مداوم از Borzoi نیز محبت و وفادار خانواده سگ. اما به دلیل اندازه و با وقار طبیعت آنها معمولا طرفداران خشن مسکن. یک حصار-در حیاط نیز باید از Borzois هستند sighthounds خواهد شد که پس از تعقیب هر گونه حیوانات کوچک آنها را مشاهده کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب