ارز ایالات متحده آمریکا تقاضا به عنوان یک اورژانس دلار می تواند پایانی دویچه بانک می گوید

آلنا Vikhareva | iStock | گتی ایماژبازار ارز در حال حاضر رو به "متعدد متقابل جریان" نگرانی بیش از یک پتانسیل م

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

آلنا Vikhareva | iStock | گتی ایماژ

بازار ارز در حال حاضر رو به "متعدد متقابل جریان" نگرانی بیش از یک پتانسیل موج دوم coronavirus موارد در جهان گفت: دویچه بانک Sameer Goel که رئیس آسیا ماکرو استراتژیست.

"یک سوال بزرگ" برای سرمایه گذاران در حال حاضر بیش از دلار ایالات متحده آمریکا است که آیا باید آن را معاملات در یک پناهگاه امن حق بیمه خطر به عنوان نگرانی از افزایش بیش از یک پتانسیل موج دوم ویروس عفونت Goel گفت CNBC "و نشانه" در روز دوشنبه.

او گفت که در یک پتانسیل تجدید حیات از موارد به دلار ایالات متحده می تواند تضعیف برابر بیشتر از همسالان خود در بازارهای توسعه یافته و به حدی احتمالا چین بیش از حد.

نظرات خود را پس از ایالات متحده آمریکا گزارش داد افزایش تعداد موارد بیش از آخر هفته. بیش از 30 ، 000 مورد جدید گزارش شده در روز جمعه و شنبه — بالاترین روزانه بالغ پس از مارس 1, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ضمن اخیر تشخيص خوشه ای از عفونت های چینی پایتخت پکن نیز دامن زده نگرانی های بالقوه تجدید حیات این ویروس در این کشور که در آن Covid-19 شد اولین گزارش قبل از گسترش آن به سایر نقاط جهان است.

در بعد از ظهر دوشنبه به وقت سنگاپور شاخص دلار بود در 97.503 در برابر سبد ارزهای. پیش از آن در ماه ژوئن آن معامله شد و در سطوح پایین تر 96.5.

از ماه مارس سرمایه گذاران علاقه دلار بیش از همسالان خود در گروه 10 کشور در بخش, با توجه به "اورژانس دلار تقاضا" را به عنوان جهان رفت و به یک هماهنگ shutdown برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شیوع Goel گفت. سرمایه گذاران به طور معمول گله به دلار آمریکا در زمان عدم اطمینان در بخش با توجه به موقعیت خود به عنوان ارز ذخیره جهان است.

"که اورژانس دلار تقاضا به نظر می رسد پایانی," او گفت:.

علاوه بر این "استراتژی خروج برای آمریکا اگر هر چیزی به نظر می رسد فقیرتر از آن است که برای بقیه جهان است," او گفت با اشاره به بلند کردن اجسام از مستند اقدامات و بازگشایی اقتصاد است. "ما از تحرک ردیاب نشان می دهد که بخش عمده ای از اروپا برای مثال باز کردن سریع تر از () ایالات متحده است."

یوان اصول گرفتن 'مطلوب'

خواسته در مورد چشم انداز برای یوآن چین Goel گفت: اصول برای ارز در شرایط اساسی تعادل جریان هستند "بسیار بیشتر مطلوب است."

دکل چینی یوان آخرین معاملات در 7.0804 در برابر دلار آمریکا با دیده در سطح 7.11 پیش از آن در ماه ژوئن. در ضمن دریایی خود را همتای تغییر در 7.0744 هر دلار نسبت به سطوح اطراف 7.12 دیده می شود پیش از آن در ماه.

چین به تدریج باز می شود تا آن بازارهای مالی است و شامل شدن در شاخص های مختلف و معرفی بیشتر محلی ارز را گرانتر دارایی "نمونه کارها جریان داستان تدریجی تبدیل می کند بیشتر مثبت" برای یوان استراتژیست گفت.

"ما دیده ایم یوان بودن نسبتا نوع پایدار و در یک محدوده است که تا حدودی به انجام این کار نیز با ... بسیاری از پرداخت سود سهام و این واقعیت است که بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا همراه ایالات متحده-چین محور و همچنین" Goel گفت. "از اواخر ما را دیده اند که آن را احساس می کند مانند حداقل فاز یک معامله تجاری به نظر می رسد تا حد زیادی امن در حال حاضر است."

روابط بین ایالات متحده و چین بوده است تیره و تار در چند جبهه: از جنگ تجاری که دیدم هر دو طرف با کف دست زدن تنبیهی تعرفه های هر یک از دیگر کالاهای به تکنولوژی به مخالفت خود را بیش از ریشه های شیوع کروناویروس.

استراتژیست همچنین با اشاره به ایالات متحده فدرال رزرو تاکید مجدد است که از آن خواهد شد نگه داشتن نرخ بهره "پایین برای دیگر ... در حالی که می آیند" به عنوان بانک مرکزی حرکت می کند به حمایت از بازارهای مالی پس از شیوع کروناویروس.

"من فکر می کنم همه است که به شما یک کمی از یک پنجره در اینجا به صورت بالقوه این (یوان) به تجارت نوع قوی تر در مقابل دلار و به طور بالقوه از طریق 7 و همچنین" Goel گفت:

هنوز, او هشدار داد که "بکشید" و باد مخالف پیش رو برای ارز چینی در درجه اول در اطراف مراکز نگرانی های پیش از انتخابات در ایالات متحده, که در آن سر و صدای بیشتری میان دو کشور می تواند افزایش یوان خطر حق بیمه.

"من فکر می کنم که یک چیز است که برگزاری (چینی) ارز" Goel گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب