نخست وزیر مانموهان سینگ بستری AIIMS در دهلی

نخست وزیر مانموهان سینگ بستری AIIMS در شب یکشنبه (فایل)دهلی نو: نخست وزیر مانموهان سینگ بستری شد به دهلی AIIMS

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399
Former Prime Minister Manmohan Singh Admitted To AIIMS In Delhi

نخست وزیر مانموهان سینگ بستری AIIMS در شب یکشنبه (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر مانموهان سینگ بستری شد به دهلی AIIMS (تمام هند موسسه علوم پزشکی تهران) یکشنبه شب بیش از مشکلات قفسه سینه. جانباز کنگره رهبر گرفته شد به قلب و قفسه سينه بيمارستان بیمارستان در 8.45 ساعت است و تحت نظارت توسط پزشکان است.

87-در سال دو بار نخست وزیر است نه در بخش مراقبت ويژه (Intensive Care Unit). به گزارش خبرگزاری PTI او در حال درمان می شود توسط Dr K Naik, استاد قلب و عروق است.

نخست وزیر پیشین دچار سقوط و مدت کوتاهی قبل از مجلس موکول در ماه مارس در میان شیوع کروناویروس. در آن زمان پزشکان او توصیه شده بود کامل bedrest.

مانموهان سینگ که در حال حاضر نشان دهنده راجستان در Rajya سبها دستخوش دو قلب-جراحی بای پس - یکی در سال 1990 و دیگری در سال 2009. او همچنین دارای سابقه دیابت است.

راجستان وزیر Ashok Gehlot توییتی برای بیان نگرانی دکتر سینگ سلامت نوشتن: "بسیار نگران بدانید سابق PM Dr Manmohan Singhji پذیرفته شده است به AIIMS. من برای او آرزوی بهبودی سریع و دعا برای سلامتی و طول عمر".

در اوایل این هفته Manmohan Singh شرکت در یک کنفرانس ویدئویی در کنار کنگره رئیس سونیا گاندی و رئیس وزرای حزب حکومت متحده از جمله آقای Gehlot و سوال این مرکز بیش از آن تصمیم گیری طول coronavirus مستند.

نخست وزیر سابق که صحبت کرد و پس از خانم گاندی گفت: "ما نیاز به دانستن به عنوان سونیاجی گفت: چه اتفاق خواهد افتاد پس از مستند 3.0."

رئیس وزرای سابق ب. ظ گفت: نیاز به عمدی و بپرسید چه استراتژی دولت هند به این کشور از این مستند.

هند رفت و به سراسر کشور مستند در 25 مارس به سرعت گسترش coronavirus. پس از خاموش کردن تمدید شده است دو بار در آوریل 14 و ممکن است 4. مرحله سوم به پایان خواهد رسید و در مارس 17, اما محدودیت شده اند کاسته در مناطق کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

ماه گذشته دکتر سینگ در این زمان در کنار راهول گاندی و سابق اتحادیه وزیر P چیدمبرم بود در میان یک گروه از رهبران که در انتقاد از دولت بیش از انجماد افزایش در Dearness کمک هزینه برای هزاران نفر از کارکنان دولت در میان coronavirus بحران است.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن