تعجب آور دلیل شما باید انتخاب کنید یک تصویر زمینه الگو برای یک فضای کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما ببینید, طراح, Caitlin موری کنتراست بالا در اتاق های کوچک/تجربه خنک عمده ایستاده از جزئیات است که راه راه سیاه و سفید تصویر زمینه پوشش های رنگارنگ و پر جنب و جوش دیوار هنر. معلوم زمینه است که بیش از یک کیت بیل زدن-esque لمسی—آن را یک ترفند او استفاده می شود به اتاق احساس می کنم بزرگتر است.

در طول یک Instagram چت زنده با موری و آپارتمان درمانی صفحه اصلی مدیر دانیل Blundell موری صحبت در مورد چگونه با استفاده از یک مقیاس بزرگ الگو در واقع بهتر است برای یک فضای کوچک از یک کوچکتر چاپ به دلیل آن باعث می شود بقیه اتاق کمتر به هم ریخته و هرج و مرج. "من دوست داشتم که آن را در مقیاس بزرگتر و یک راه برای واقعا طراحی کل فضا بدون نیاز به پر کردن آن با یک دسته از مسائل" موری گفت: سیاه-و-سفید راه راه تعقیب کاغذ طراحی او را انتخاب کرد. "این چیز دیگری است: شما نمی خواهید به فقط یک تن از تکه های کوچک."

فراتر از تصویر زمینه موری به ذکر است که مقیاس بزرگتر اقلام به طور کلی کار در اتاق کوچکتر مانند یک نیمکت یا میز. این قطعه پر کردن یک اتاق اما همچنین کاهش خطر هرج و مرج و درهم و برهمی در نهایت حسی بیش از حد.

"من می خواهم برای ایجاد مناطق مختلف بنابراین شما می توانید یک تابع چند چیز در رفتن" موری گفت. "من دوست دارم با قرار دادن یک جدول در یک اتاق که در آن شما می توانید پهلو یا یک صندلی و یک نیمکت یا عثمانی. آن را می سازد یک لحظه و یک چیز کاربردی."

اخلاقی از داستان: نترس و جسور! و فراموش نکنید که برای اضافه کردن یک کمی پاپ رنگ در آن وجود دارد در حالی که شما در آن هستید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب