S&P 500 'می تواند زشت' در آینده نزدیک جیم کرامر هشدار

S&P 500 می تواند سوار به یک "یا لحظه ای" در کوتاه مدت CNBC Jim Cramer شنبه هشدار داد.این "پول دیوانه" میزب

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

S&P 500 می تواند سوار به یک "یا لحظه ای" در کوتاه مدت CNBC Jim Cramer شنبه هشدار داد.

این "پول دیوانه" میزبان به این نتیجه رسید پس از بررسی و تجزیه و تحلیل نمودار از FibonacciQueen.com's Carolyn Boroden یک بازار تکنسین که دارای یک قیمت هدف 3,720 اما در مورد بلندی در کاهش گسترده ای شاخص است.

"اگر آن را نمی تواند از طریق شکستن هفته گذشته اوج در 3,100," کرامر گفت: "Boroden فکر می کند شما نیاز به آماده شدن برای درد به دلیل آینده ای نزدیک می تواند زشت است."

در ماه مه Boroden پیش بینی شده که بازار در رالی حالت آن را به عنوان نقل مکان کرد و نسبت به قیمت اولیه هدف که او برگزار شد از 3,280. این شاخص در صدر 3,232 در ماه ژوئن قبل از حذف کردن 7 درصد در طول سه معاملاتی روز.

S&P 500 Boroden فکر می کند نمی رالی به او 3,720 قیمت هدف — 19% اجرا از سطح فعلی — تا زمانی که آن را می توانید از طریق 3,280, کرامر توضیح داد.

"با توجه به این که ما موفق به شکستن از طریق آن مقاومت او را نگران پتانسیل نزولی در اینجا," او گفت:.

روزانه S&P نمودار رنگ دیمر تصویر. کرامر اشاره کرد که در حالی که این شاخص معاملات بالای 50 روزه و 200 روزه متحرک یکی دیگر از شاخص آواز نزولی لحن.

13-روز میانگین متحرک نمایی است که در حال حاضر بالاتر از 5 روز که نشان دهنده کاهش شتاب. این است که یک تماس برای سرمایه گذاران را در دارایی های خود را. زمانی که بازار در مرحله یک تجمع و 5 روز و 13 روز به طور متوسط معکوس را آغاز کند صعودی فعالیت در وال استریت کرامر گفت.

"اگر S&P که می توانید انجام دهید و سپس را هفته گذشته اوج تا حدود 40 امتیاز از اینجا و سپس Boroden فکر می کند ما می توانید رزومه های اخیر تجمع" کرامر گفت. "در مورد او می گوید: S&P می تواند رویه در یکی دیگر از 200 تا 300 نقطه از این سطح است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب