"قدرت 10" روش می شود هر کس در خانه الهام بخش برای کمک به پاک کردن

شما می دانید که چگونه است که پس از تعطیلات قبل از سال جدید برزخ منطقه خانه خود را تبدیل به نوع ظروف سرباز یا م

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

شما می دانید که چگونه است که پس از تعطیلات قبل از سال جدید برزخ منطقه خانه خود را تبدیل به نوع ظروف سرباز یا مسافر از آنجا که هر کس در خانه در تمام طول روز, برای روز ؟ آن را مانند شده است که در اطراف خانه ما برای دو ماه و نیم و احتمالا مشابه شماست. با مدرسه پیش دبستانی و تک تک به بیرون از خانه فعالیت در برگزاری هر ظرف غذا ساخته شده توسط من کنجکاو و با نشاط, بچه ها و همیشه-صفحه اصلی, شوهر اتفاق می افتد درست در زیر سقف ما همیشه خانه کامل.

من می دانم من صدا شکایت-y در حال حاضر. من قطعا لذت می برد و خاطرات ما و زمان ما تا به حال با هم. اما در این لحظه من به فکر این مقدار باور نکردنی از خاک و خرده های من می تواند جمع آوری از یک روزانه رفت و برگشت از ما اتاق چند منظوره. و ما حتی نمی پوشیدن کفش در خانه.

خاک یک چیز است. اما فاجعه دیگری هستند. حداقل خاک نیست "نشان می دهد:" اگر من بر روی نیمکت نشسته. این درهم و برهمی می شود به من ، من سعی کنید به درک اما من در نهایت و به ناچار به یک نقطه که در آن خارج از سفارش, محیطی تبدیل شدن به بیش از حد برای من به خصوص در حال حاضر زمانی که آنها همراه با همیشه حاضر شبح از همه که هرج و مرج در جهان خارج است.

بنابراین من ساخت استفاده مکرر از یک روش است که می شود هر کس در خانه برای جلوگیری از آنچه آنها در حال انجام و زمین برای قرار دادن همه چیز دور متمرکز و سریع به طوری که هنگامی که ما در حال انجام خانه شده است شلاق به شکل با ظاهر کمی تلاش و مادر را خوشحال دوباره.

چگونه می توانم هر کس در خانه به کمک به پاک کردن

آن را به نام "قدرت 10" و آن را با این نسخهها کار مانند این: من به بچه ها هشدار داد که برخی از ما در حال رفتن به انجام یک یا من فقط فریاد "قدرت 10!!!" و همه ما را وادار به کار می کنند. ما به نوبه خود در آشپزخانه تایمر و گاهی اوقات برخی از موسیقی. با همه ما قرار دادن در تلاش برای فقط ده دقیقه ما بسیار انجام می شود در یک مقدار کوتاه از زمان و همه ما تنفس آسان تر پس از آن.

یک کلید برای ساخت روش کار این است که قبل از تعیین مناطق. ما در خانه ما آشپزخانه پشت ایوان و ایوان منطقه; اتاق نشیمن, entryway و mudroom منطقه; و خورشید اتاق منطقه (که اتاق می شود messiest پس از آن یک منطقه خاص خود را دارد). توسط هر فرد با داشتن یک منطقه هر کس دقیقا نمی داند که این منطقه آنها را به عهده دارند. هیچ کس سرگردان aimlessly یا نیم بند چیدن و هیچ یک برگ آیتم های موجود در منطقه خود را برای شخص دیگری به مراقبت از. هر فرد می داند که دقیقا چه چیزی آنها مسئول و زمانی که آنها انجام می شود با منطقه آنها انجام می شود.

در حالی که این روش کار می کند بینهایت خوبی برای من ابتدایی در سن مدرسه کودکان خود را همراه با سه و یک-و-نیم-سال-خواهر که عشق به دنبال همراه با آنچه که بچه ها بزرگ انجام می دهند این استراتژی را می توان به هر گروه وضعیت زندگی از جمله, دو فاک, بالغ خواهر و برادر و هم اتاقی.

زیبایی آن است که آن را طول می کشد و دور از هر گونه اشاره از سرزنش و یا انگشت اشاره و در عین حال اجازه می دهد تا کسی که در نهایت بانک مرکزی با وضعیت خانه به صحبت کردن. برای مثال یک همخانه ممکن است می گویند "هی بچه ها من تعجب می کنم اگر همه ما می توانید انجام سریع قدرت 10 این بعد از ظهر. می کند 3 کار می کند؟"

هنگامی که این عبارت را در منزل به سادگی اعلام یک قدرت 10 را تبدیل به فضای زندگی خود را فقط در چند دقیقه هر زمان شما نیاز دارید که به اتفاق می افتد. به عنوان مادر من و مادر او همیشه گفت: "بسیاری از دست نور کار می کنند." قدرت 10s کسانی که در دست بسیاری از کار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن