یک چیز شما احتمالا انجام اشتباه زمانی که Repotting گیاه خود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دومین روز از ما کوچک/تجربه خنک در نوسان کامل است و آن را نمی خواهد یک آپارتمان درمانی رویداد بدون برخی از گیاه محتوا. اوایل امروز هیلتون کارتر, نام دیگر گیاه “دکتر” برگزار شد step-by-step تظاهرات در نحوه repot یک houseplant بیش از ما Instagram (بیشتر در زیر). اما به نظر می رسد شما ممکن است یک اشتباه بزرگ قبل از فیزیکی گلکاری روند حتی آغاز می شود—با چیدن اشتباه اندازه قابلمه.

این زمینی است که در آن خود را houseplant امیدوارم رشد در پس از آن بسیار مهم برای اطمینان از گلدان است فقط به اندازه مناسب. کارتر گفت: مردم باید در انتخاب یک گلدان است که دو اینچ بزرگتر قطر-دانا, از آن مهد کودک و یا قبلی زمینی. رفتن از یک قابلمه کوچک به یک غول بزرگ است هیچ-هیچ!

در علاوه بر این به اندازه کارتر همچنین گفت: فکر می کنم در مورد مواد از قابلمه که می تواند کمک به کنترل سطح رطوبت با توجه به آنچه که گیاه خود را نیاز دارد. “شما نمی توانید فقط یک بار یا کاکتوس در هر نوع گلدان آن را به رفتن در چیزی است که شما همچنین نوار دور که رطوبت.” برای گیاهانی که نیاز به خاک خشک (مانند succulents و کاکتوس) کارتر پیشنهاد قرمز مایل به قهوهای و یا خاک رس گیاهان (و با یک سوراخ زهکشی بیش از حد!). از سوی دیگر یک سرخس خواهد نیاز به یک خشت لعاب یا پلاستیک زمینی با هیچ سوراخ زهکشی برای حفظ رطوبت خاک که گیاه نیاز دارد.

هنگامی که شما کردم راست خود را به اندازه گیاه از آن زمان به دست در بخشی از repotting روند. پایین را نگاه کنید برای کارتر راهنمایی در مورد چگونه به آن را آسان انتقال:

1. انتخاب نوع مناسب از خاک

فقط مثل این است که فکر خود را در مورد گلدان شما همچنین می خواهید به انتخاب حق خاک با توجه به سطح رطوبت گیاه خود نیاز به رشد. به عنوان کارتر repotted خود jade plant on IG, زندگی می کنند, او توضیح داد که succulents نیاز به خشک خاک به منظور کاهش رطوبت خاک پس از آبیاری. “چرا که آنها مانند خاک خشک میخوای می خواهید به سرعت خشک شدن خاک” کارتر گفت. او همچنین شامل برخی از pearlite (کسانی که کمی سفید لکه) در 1:5 درجه در خاک است.

2. پر کردن گلدان یک سوم از راه را با خاک.

پس از شما ساخته شده است یک تصمیم خود را پر کنید زمینی با قاشق از خاک تا آن یک سوم از راه پر شده است.

3. حذف خود گیاه از گلدان قبلی (دقت کنید!).

ادامه آهسته و پیوسته با این مرحله برای جلوگیری از هر گونه ریشه آسیب. اگر گیاه خود است که هنوز هم در آن پلاستیک گلخانه گلدان فشار طرف از آن برای نرم کردن خاک است. به این ترتیب کارخانه بیرون می آیند در تلاش بیش از حد.

4. شکستن سفت قطعات از پایین خاک.

قبل از قرار دادن گیاه را در گلدان جدید شکستن از هم جدا برخی از خاک که جامد در پایین هنگامی که شما را بکشد گیاه ، این شل ریشه و به آنها اجازه نفس کشیدن.

5. اضافه کردن خاک در اطراف لبه های.

هنگامی که گیاه به حل و فصل آن به پایگاه جدید پر کردن اطراف نقاط خالی در گلدان با خاک. این کمک می کند تا مطمئن شوید که گیاه خود ثابت باقی می ماند و درست.

از دست رفته کارخانه مشاوره دکتر در زمان واقعی ؟ اتمام بقیه آموزش ها و مصاحبه ها!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de