قبل و بعد از: 700 $ازنو تبدیل یک اتاق ناهار خوری را به یک خانه گرم و نرم اتاق

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.داشتن حق

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

داشتن حق WFH فضا زمانی که شما به طور نامحدود ماندم, به در خانه باعث می شود تمام تفاوت در جهان—نه بیشتر زوم تماس از اتاق خواب خود و یا hunching بیش از یک میز در یک اتاق زندگی می کنند "،" که دقیقا همان چیزی بود که در هانا پناهگاه ذهن. اصلی اتاق ناهارخوری در خانه او بود عجیب قرار گرفته و پر از آینه و حتی متناسب با تمام دوستان خود را به عقب زمانی که او قادر به دعوت آنها را—پس از آن بود که فضای مناسب برای reimagine به عنوان یک خانه کاری. "ما به میزبان تجمعات و ما 14 نفره جدول مناسب نیست در آینه, اتاق, پس از آن ما شد دفتر" هانا می گوید. "ما می خواستیم چیزی است که می تواند به دو میز و نگه دارید و تعداد زیادی از کتاب آنجا که ما در حال سیری ناپذیر کتاب پیشرفته."

"چیزی که ما تا به حال به کار در اطراف است که این اتاق است که به طور مستقیم از آشپزخانه تا زمانی که مهمانان رفتن از آشپزخانه به اتاق ناهار خوری, آنها را مجبور به راه رفتن را از طریق دفتر" هانا می گوید. "من می خواستم مطمئن شوید این سفر لذت بخش بود در چشم است." به علاوه او می خواست به مطمئن شوید که وسط اتاق بود مانع-رایگان به سفر از یک اتاق به دیگری آسان است.

غواصی به یک پروژه جدید همواره خطرات آن, اما در حال حاضر پس از اتمام عوض کردن آشپزخانه, هانا آماده شد برای مقابله با فضایی عجیب و غریب. کل فرآیند در یک هفته. اولین چیزی که او تصمیم گرفت برای مقابله با (با پشتیبان) بود آینه که در زمان یک دیوار از اتاق تمام. پس آنها را از راه هانا تدریس خودش چگونه به spackle مانده سوراخ برای اطمینان از زیر کار رنگ خواهد بود بدون درز. او با پوشش دیوار در بنجامین مور آبی توجه داشته باشید و سپس شروع به اضافه کردن در سایه بیشتر به اتاق کلی پالت.

"من می خواستم به در میآید رنگ, بنابراین آن را نمی خواهد احساس می کنم مثل یک کتابخانه می گوید:" هانا. انتخاب گسترده ای از رنگ ها به پایان رسید تا یکی از چیزهایی که او دوست دارد بیشتر در مورد فضا. جدا از رنگی مجموعه ای از کتاب های او خریداری یک صورتی روشن صندلی از بازار جهانی و یک شوخی پر جنب و جوش, چند, شیک پوش کهنه فرش منطقه از فرش ایالات متحده آمریکا است. کمی کنتراست فوق العاده است که نه کاملا به عنوان روشن به عنوان بقیه دکور, او در faux چرم و صندلی فلزی از هدف به فضای میز. هانا صدر آن همه با هنر: یک چاپ از Society6 یک دیوار آویزان از ایمانی جمعی و حتی خود هنر اصلی.

بیشتر بزرگتر ساختاری قطعات گرد هم آمدند و با رنگ و تبادل دانش. "قفسه های ابزار ساده قفسه بندی است که من اسپری رنگ طلا به پاپ در برابر نیروی دریایی رنگ" هانا می گوید. "برای میز من تصمیم گرفتیم تا خود را با استفاده از pre-fab ناتمام کابینت آشپزخانه پایگاه از لوس." به نوبه خود ضد ارتفاع (36 اینچ) کابینت به یک جدول-ارتفاع میز (30 اینچ) هانا اره کردن پا لگد از هر پایه کابینه. او در صدر آنها را با رنگ تخته سه لا را به یک میز.

آنچه مهم درباره یک اتاق نمی باشد شکل اصلی آن و یا هدف آن ساخت آن را یک فضایی که احساس می کند مناسب برای زندگی خود را. "را در ورودی خانه خود یک فضای شما می خواهید به راه رفتن به" هانا توصیه می کند. "من هیجان زده راه رفتن به خانه من و این اولین بار است که می بینم."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب