یک چیز دیرین خبرنگار آزاد می گوید که ارزش پول اضافی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کار از خانه تبدیل به یک جدید عادی غیر ضروری کارگران در نور از coronavirus همه گیر و بسیاری از مردم هنوز هم به تنظیم جدید خود را در محیط های کار. برای بسیاری این به این معنی بدانند چگونه به مسالمت آمیز cohabitate در کنار اعضای خانواده یا هم اتاقی در طول ساعت کار در حالی که برای دیگران تنظیمات در فرم سرهم بند با روال روزانه و خواب برنامه.

آن را نیز بدان معنی است که ما تا به حال به حک کردن فضاهای خاص در خانه ما که در آن ما می توانید کار انجام می شود.

در حالی که کار از خانه کاملا مفهوم جدید برای برخی از ما آن چیزی است که مترجمان آزاد, خود اشتغالی مردمی و افراد معلول انجام شده است برای سال ها. بنابراین ما تبدیل به کسی شده است که مستقل برای یک دهه برای مشاوره در مورد آنچه که برای سرمایه گذاری در, برای ما کار از خانه نصب setups.

“من هرگز از کار-در-حال-آشپزخانه-جدول شخص—من همیشه نیاز به یک میز اختصاص داده شده فقط به کار می گوید:” نویسنده هدر Arndt Anderson نویسنده چندین کتاب از جمله “پورتلند: مواد غذایی بیوگرافی”. “من همیشه کمی به هم ریخته با کتاب ها و مجلات, اما من عاشق این اتاق.”

اما یک چیز اندرسون می گوید که ارزش صرف پول اضافی برای یک کار از خانه راه اندازی ؟ “یک صندلی خوب ضروری است,” او توضیح می دهد.

کیفیت صندلی اداری اجرا می تواند در هر نقطه از $200 به $1,000. خوشبختانه خرید آنلاین اجازه می دهد تا خریداران برای ساده کردن انتخاب های خود را بر اساس بودجه خود را—و شما قطعا می توانید پیدا کردن برخی از آنهایی که خوب برای زیر $500.

در حالی که سرمایه گذاری در یک صندلی اداری ارگونومیک هوشمند دراز مدت تصمیم اندرسون می گوید احتمالا می تواند پیدا کردن یک محکم و راحت یکی کمتر مرور eBay و یا حتی محلی Facebook فروش حیاط ،

در علاوه بر این به یک صندلی خوب اندرسون آواز می خواند ستایش از سر و صدا لغو هدفون. او می گوید آنها کمک کند که او می خواهد به نگه داشتن پنجره های باز و بچه های محله در حال بازی در خارج.

حتی اگر هدفون ممکن است ارزشمند ریخت و پاش, او ذخیره شده در دیگر مناطق است. “من با استفاده از یک پشته از کتاب را به نگه داشتن لپ تاپ من بالا ترین ارگونومی صحیح در سطح,” او می گوید. که قطعا بودجه دوستانه جایگزین برای یک میز بالابر.

نویسنده سهام خانه خود را با دیگر اعضای خانواده بیش از حد. “من کوچک, قدیمی, میز مدرسه برای پسر من و اواسط قرن میز و کابینت برای خودم,” او می گوید. “یک هنر نو گنجه دارای تمام بانکها و من نگه داشتن یک تن از گیاهان و شمع در دفتر من به آن آرامش بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im