اقتصادی داده است و حتی بدتر از وال استریت می ترسید: 'اقتصاد است که به وضوح در خرابه اینجا

خواندن نشانه "خرید محلی" با بسته رستوران ها و مغازه ها در خیابان اصلی در 10 آوریل سال 2020 در لیوینگستون مونتا

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

خواندن نشانه "خرید محلی" با بسته رستوران ها و مغازه ها در خیابان اصلی در 10 آوریل سال 2020 در لیوینگستون مونتانا.

ویلیام کمپبل | Corbis via Getty Images

مصرف کننده و تولید گزارش در ماه مارس نشان داد ضربه به اقتصاد از coronavirus بود و حتی swifter و عمیق تر در اوایل هفته از خاموش کردن از انتظار است.

خرده فروشی ماه مارس کاهش یافت و 8.7% ترین تا کنون در دولت داده و نیویورک منطقه ای فعالیت تولید آمار پایین ترین سطح خود کاهش تکان دهنده 78.2%. تولید صنعتی تضعیف 5.4 درصد و تولید پایین بود 6.3 درصد رکورد تأمل در بخشی از 28 درصد کاهش در تولید خودرو به عنوان گیاهان تعطیل.

این گزارش های اقتصادی نشان داد دو whammy دولت آتن در اواسط ماه مارس در دو رکن اقتصاد — مصرف کنندگان و کسب و کار. هر دو گزارش شد و حتی بیشتر وخیم تر از حد انتظار و foreshadow حتی بدتر از کاهش در ماه آوریل فعالیت با دولت آتن مؤثر بر مناطق مسئول بیش از 90 درصد از اقتصاد است.

خرده فروشی ماه مارس کاهش یافت و 8.7 درصد افت ثبت با تنها نشانه ای از فعالیت در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی فروشگاه که دیدم رشد فروش با 25.6%. اقتصاددانان انتظار 8% کاهش در فروش ماهانه. مصرف کننده حساب برای 70 درصد از اقتصاد است.

"این اقتصاد است که به وضوح در خرابه اینجا" گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. "هیچ کس از خرید ماشین پایین 25.6% هیچ کس خرید مبلمان پایین 26.8 درصد و خوردن و نوشیدن مکان بودند پایین 26.5 درصد."

کاهش اقتصادی آغاز شده است که در سه ماهه اول انتظار می رود که برای رسیدن به آن از طریق در سه ماهه دوم. اقتصاددانان انتظار یک افت بی سابقه ای بیش از 30 درصد در تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم. جی پی مورگان اقتصاددانان انتظار 40 درصد کاهش در سه ماهه دوم بالای 10% افت در سه ماهه اول.

در حال حاضر منفی سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی پیش بینی نیز ممکن است بدتر نشان دادن اقتصاد شروع پیمانکاری در یک سرعت سریع زمانی که کسب و کار تعطیل متحده دستور داد ساکنان خانه بمانند و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها به اقامت در خارج از رستوران ها و عمل فاصله امن.

اما بخش مک کارتی مدیر ارشد مالی اقتصاددان در Jefferies گفت: خرده فروشی muddies ها چشم انداز برای سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی پس از فروش برخی از دسته بندی در داده ها استفاده می شود برای محاسبه آن در واقع بهبود یافته است. آنها عبارتند از مصالح ساختمانی تا 1.3 درصد و بهداشت و مراقبت شخصی تا 4.3 درصد است.

"خط پایین این است که هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است خاموش صخره پس از اینکه نسبتا جامد برای یک دوره طولانی از زمان" با توجه به مک کارتی. "شده است وجود دارد و قابل تعویض در عادات خرج کردن به عنوان مصرف کنندگان سعی کرده اند به مقابله با اجتماعی فاصله. بخش مصرف کننده را فراهم کشیدن در Q1 و Q2, اما آن خواهد بود دشوار است برای برآورد اندازه بکشید."

خرده فروشی ماه مارس نیز نشان داد که به سختی بر روی صفحه رادار در خرید آنلاین تنها 3.1 درصد افزایش هر چند مصرف کنندگان در حال خرید از خانه. وزارت بازرگانی اذعان کرد آن را به سختی جمع آوری داده ها به عنوان بسیاری از کسب و کار را تعطیل.

"خرده فروشی در سه ماهه چهارم سال 2008 کاهش یافت و بیش از 8 درصد است که بیش از سه ماه" Rupkey گفت. "این بود که فقط یک ماه...مصرف کنندگان hunkering را در خانه تنها جسارت به رفتن به فروشگاه مواد غذایی. این چراغ از امروز و تا آنجا که ما می توانید بگویید آن را به بدتر از ماه آینده."

دولت امپراتوری تولید بررسی کاهش آن بزرگترین حاشیه تا کنون به کم تاریخی بسیار تندتر از هر تعداد در بحران مالی و بیش از دو برابر حد انتظار کاهش در فعالیت در نیویورک منطقه سخت ترین ضربه توسط ویروس.

"به طور کلی امروز تولید اعداد نشان می دهد انتظار می رود کاهش در فعالیت اما کمی زودتر و گسترده تر از آنچه قبلا فکر می کردم" اشاره کرد Citigroup اقتصاددانان. اقتصاددانان گفت: عمق کاهش پوشاک تولید 16.5 درصد و مبلمان را 10 درصد بودند تعجب آور است.

جان هیل ارشد وزارت خزانه داری استراتژیست در BMO گفت: عمیق تر کاهش داده باعث افزایش نگرانی ها که تیز رکود اقتصادی خواهد شد و جلوه های ویژه گرافیکی را به یک افسردگی هر چند 2.2 تریلیون دلار در هزینه های مالی و پولی فدرال ریزرو اقدامات می تواند سر که خاموش و کمک به درایو ارتجاعی است که بسیاری از اقتصاددانان انتظار می رود برای شروع در سه ماهه سوم.

"این واقعا می تواند نه تنها یک تابع از عفونت کاهش و اینکه آیا یک واکسن هست اما چگونه اقتصاد قادر به بازگشایی و چگونه به سرعت با توجه به عمق ضربه به بازار کار" هیل گفت. تا کنون فقط در سه هفته منتهی به سوم آوریل 4, بیش از 17 میلیون نفر از کارگران ظ ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از رکود بزرگ.

"این نوع بسیار متفاوتی از رکود. یکی از گسترده تر اقتصادی. این یک توقف ناگهانی. آن را تعجب آور نیست که همه چیز در حال از لحاظ اقتصادی اریب اما ما بازی معمولی اقتصادی قوانین" هیل گفت. "ما در حال بازی با سلامت سیاست قوانین. آن را به سخت را برای [خزانه] نرخ فروش در anhy مد به معنی."

وزارت بازرگانی شروع به ردیابی خرده فروشی در اوایل 1990s اما Grant Thornton اقتصاددان ارشد دایان Bg گفت: کاهش بود و حتی بدتر از بیش از 7 درصد افت در ژانویه 1987. در این ماه مصرف کنندگان متوقف صرف در پاسخ به قانون مالیات تغییر است که دیگر اجازه کسر بهره در بدهی کارت اعتباری و یا وام خودرو.

سرمایه گذاران در پاسخ به مارس گزارش های اقتصادی در آزادسازی سهام و عجله برای ایمنی از اوراق قرضه خزانه داری.

داو پایین بود بیش از 2.5% در صبح دیر تجارت و بخش خرده فروشی یکی از سخت ترین ضربه. این XRT SPDR S&P خرده فروشی ETF کاهش بیش از 4.3 درصد است.

در خزانه بازار, سرمایه گذاران پیشنهاد طولانی مدت اوراق قرضه مانند 10 سال بیش از این کوتاه تر 2-سال مدت یادداشت ها. که ایجاد یک به اصطلاح مسطح تجارت, معنی دو اسپرد در حال حرکت و نزدیک به هم نشانه ای از فشار اقتصادی. 10 سال بود که در 0.66% در حالی که 2 سال از عملکرد 0.20%.

بد داده همچنین در وزن انتظارات تورمی فشار تورم در بازار جبران حتی پایین تر است. معامله گران با نگاهی به گسترش بین معیار و تورم تنظیم Treasurys به اندازه گیری انتظارات تورمی . در حال حاضر بازار نشان می دهد که انتظارات تورمی در 0.87% به طور متوسط بیش از پنج سال به خوبی در زیر تغذیه 2 درصد و نرخ تورم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب