رنگ شما باید هرگز رنگ کابینت های آشپزخانه خود را

نقاشی کابینت های آشپزخانه خود را محبوب راه برای به روز کردن اتاق بدون صرف ثروت و یا جای خود غلت بزنید در غیر ا

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399

نقاشی کابینت های آشپزخانه خود را محبوب راه برای به روز کردن اتاق بدون صرف ثروت و یا جای خود غلت بزنید در غیر این صورت مفید کابینت فقط به این دلیل آنها نگاه مورخ. در حالی که خود را در گزینه های رنگ را می توان محدود در هنگام نصب کابینت جدید—IKEA برای مثال به فروش می رساند تنها تعداد انگشت شماری از کشو و درب چهره که نیست سفید و چوب و یا خاکستری—نقاشی کابینت های موجود را گسترش بالقوه پالت به ده ها هزار نفر از نمونه ها.

یک کلمه از مشاوره ؟ فقط نمی برد. کابینت پس از همه نیست دقیقا لهجه قطعات; آنها را تا مقدار زیادی از نخست فضای بصری در بسیاری از آشپزخانه ها. کارشناسان هشدار می دهند در برابر استفاده از روشن و یا رنگ های جسورانه اگر شما در حال تلاش برای افزایش ارزش فروش مجدد خانه خود.

"واضح و آشکار وجود دارد رنگ های جسورانه که من هدایت تبادل نظر مالکان و دور از استفاده از در cabinetry آشپزخانه مانند داغ, pinks, روشن, پرتقال, فلورسنت زرد و ارغوانی می گوید:" کالین تونر یک عامل املاک و مستغلات در لین, جرم.

"اکثر مصرف کنندگان ترجیح می دهند رنگ های خنثی—سفیده خاکستری قهوه ای و شاید حتی برخی از سایه های عتیقه بلوز یا سبزی" او می افزاید. و در حالی که سیاه و سفید می تواند یک مشترک پایان در جای دیگر در خانه تونر مانع استفاده از آن در آشپزخانه و یک اتاق است که باید به احساس شاد و روشن و با روح او می گوید:. "سیاه غالب است و غم انگیز احساس می کنم."

جنیفر Lozada, صاحب, تازه, شروع, داخلی, در کنکورد, Mass., اذعان می کند که او را از طرفداران بزرگ از نقاشی کابینت آشپزخانه در کل مگر اینکه واقعا وجود دارد هیچ جایی در بودجه برای آنهایی که جدید. حتی در مواردی او اصرار بر استخدام یک نقاش حرفه ای "چه کسی را هم به درستی آنها را آماده با تمیز کردن سنباده بتونه کاری و امیدوارم پاشش درب خارج از سایت برای بهترین نهایی به پایان برسد."

او را باز به یک طیف کامل از گزینه های رنگ. "من را دیده اند کابینت با موفقیت نقاشی سایه, سفید, خاکستری, نیروی دریایی, عمیق سبز و حتی سیاه" Lozada می گوید. او می گوید: نور خنثی به طور کلی بهترین رنگ برای فروش مجدد چرا که آنها درخواست تجدید نظر به بسیاری از افراد, اما, او توصیه می کند در برابر نقاشی کابینت خاکستری مایل به قهوه ای یا بژ. "وجود دارد گرایش مردم به طور تصادفی بیش از حد گرم—با طلایی و یا قهوهای مایل به زرد لایههای—و پس از آن که اشتباه خواهد بود که سخت به درست است."

آدم روزنبام عامل با قرن 21 آدامز در آرلینگتون, Mass., توصیه بازی آن را امن با زنگ های خنثی. "هر رنگی که جلب توجه یک ایده بد است," او می گوید. و دانا گاو یک سرمایه گذار املاک و عامل با ساگان Harborside Sotheby بین المللی در ماربلهد, Mass., موافق است که رنگ با غرور می توانید خاموش بسیاری از خریداران. "بدیهی است که برای فروش مجدد بیشتر ترجیح می دهند و هر رنگ روشن ممکن است درخواست تجدید نظر به توده ها" او می گوید.

"[اما] شما می توانید رنگ خود را در کابینت های هر رنگ به عنوان طولانی به عنوان ساخت و با کیفیت است جامد" گاو نر می افزاید. او اشاره می کند که توصیه می شود با یک دانه نمک است. "شما در حال صحبت کردن به یک دختر با نعناع سبز یخچال."

جیمی Cholette مالک و کارگزار در لنگرگاه بوستون املاک و مستغلات می گوید: نعناع سبز است که در واقع دوست داشتنی در برخی از زمینه اما نه همیشه آسان به جلو و خاموش ساختن آن به مراتب ریسک شرط می بندم. "نعناع سبز محبوب و دوست داشتنی رنگ رنگ که عکس های زیبایی در سراسر بسیاری از حرفه ای طراحی شده پینترست و HGTV آشپزخانه" Cholette می گوید. "هنگامی که در ترکیب با برخی پس از اتمام و رنگ سبز نعناع می تواند به ایجاد یک 1950s-60s احساس یکپارچهسازی با سیستمعامل یا غیر عمدی, نقاشی با مداد رنگی پالت معمولا دیده می شود در اتاق کودکان."

Cholette می گوید: قرمز خواهد بود بالای او انتخاب کابینه رنگ برای جلوگیری از. "همانطور که با ماشین قرمز است نه یک one-size-fits-all رنگ رنگ" او می گوید. "قرمز محدودیت مبلمان و دکور گزینه های سراسر فضا به خصوص با یک مفهوم باز طرح طبقه."

اما در میان شش جوانب مورد بررسی ما وجود دارد یک رنگ است که مطلقا هیچ کس می تواند در پشت وقتی که می آید به رنگ آمیزی کابینت حداقل از نظر ارزش فروش مجدد: بنفش.

"بدترین رنگ من دیده ام که من هرگز توصیه بنفش است می گوید:" هادسون سانتانا یک عامل املاک و مستغلات و متخصص در خواص سرمایه گذاری و توسعه در بوستون و میامی مناطق.

اما فقیر بنفش است که فقط با در نظر گرفتن حرارت به صورت یک کل دسته از اغراق و بی پروا رنگ از صورتی به فلز طلا که بسیاری از homebuyers نه فقط آماده آغوش برای لوازم آشپزی ذخیره سازی.

"من هرگز توصیه هر گونه زرق و برق دار رنگ به طور کلی" سانتانا می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب