یوان چین است و هنوز هم به دور از تبدیل شدن به یک "پناهگاه امن" جایگزین دلار سیتی می گوید

انتظار نداریم که یوان چین برای تبدیل شدن به یک "پناهگاه امن" جایگزین برای دلار و یا ایالات متحده Treasurys در

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

انتظار نداریم که یوان چین برای تبدیل شدن به یک "پناهگاه امن" جایگزین برای دلار و یا ایالات متحده Treasurys در هر زمان به زودی می گوید ابراهیم رهبری جهانی سر از ارز خارجی تجزیه و تحلیل در سیتی.

"من بسیار شک و تردید" رهبری گفت: CNBC "نشانه های خیابانی آسیا" روز پنج شنبه هنگامی که پرسید: اگر ارز چینی توسعه می تواند یک پناهگاه امن وضعیت خاص خود را دارد.

رهبری توضیح داد که به اصطلاح پناهگاه امن دارایی ها به طور معمول دارای ویژگی های خاص. اولا این تحلیلگر گفت: آنها تمایل به ارائه دراز مدت ذخیره ارزش تابع. در کوتاه مدت وی افزود: آنها همچنین ارائه "پناه" در طول "دوره بحران است."

"واضح است که یوان واجد شرایط نیست," رهبری گفت.

"شما نمی توانید در داخل و خارج هر دو از نظر چگونه از آن آسان است برای دسترسی به ... محلی بازارهای مالی بلکه به دلیل نقدینگی به سادگی وجود ندارد در بسیاری از ... دارایی های, هنوز," او گفت:.

به عنوان یک نتیجه حتی اگر چشم انداز اقتصاد چین و بازارهای مالی است "به طور گسترده تر خوش خیم" یوان است "بسیار راه طولانی در پیش رو" قبل از آن می تواند تبدیل به یک جایگزین واقعی برای دلار و Treasurys به سیتی تحلیلگر گفت.

"در حال حاضر وجود دارد یک بیت از یک بحث که آیا ... یورو می تواند یک بیت از یک پنجره به ... وارد که فرای دوباره. اما من فکر می کنم یوان هنوز هم وجود دارد یک زمان طولانی دور" رهبری گفت.

'نزولی اتاق' به صورت دلار-یوان

یوان تقویت شده است به طور قابل توجهی در روزهای اخیر پس از یک افزایش در سرزمین اصلی چین به بازارهای سهام با شاخص ترکیبی شانگهای در چین افزایش نزدیک به 6 درصد در روز دوشنبه به تنهایی. یوان آخرین معامله در 6.99 در هر دلار از پنج شنبه بعد از ظهر به وقت سنگاپور پس از دیدن سطح بالا 7.05 قبلا در این ماه است. ارز دریایی همتای, در ضمن تغییر در 6.9892 در هر دلار.

خواسته در مورد چشم انداز برای یوان رهبری گفت: "زمانی که ما در یوان ما همیشه باید در مقابل آنچه که در آسیا با آنچه در جریان است با دلار به طور کلی."

در حال حاضر هر دو این عوامل به نظر می رسد "با اشاره به کمی نزولی" برای دلار-یوان, او گفت:.

"این است که این حس که منطقه آسیا است و دوره نقاهت را که شاید چین بازارهای دارایی در حال صید با احساسات مثبت در اطراف آن, اما همچنین که ما در حال دیدن برخی از حرکت نزولی فشار ... در دلار ایالات متحده به طور گسترده تر" تحلیلگر گفت.

"ما فکر می کنم ما خواهد ماند زیر 7 و قطعا وجود دارد برخی از حرکت نزولی برای اتاق های که در آن ما در حال حاضر" رهبری گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن