می توانید درب بازکن ترفند شما برای شما آرزو می دانستم که هفته پیش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر زمان ک

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر زمان که من به میل لنگ باز شود می توانید از لوبیا برای فوق العاده سریع, شام, من این طوری نیست ترس غیر منطقی که من خلال نوک انگشتان من باز در حالی که ماهیگیری را در حال حاضر دندانه دار می تواند درب که شنا کردن در اطراف لزج در کننینگ آب. (من صدمه ندیده باقی مانده تا کنون, اما من بیش از برخی که این اتفاق افتاد برای بسیاری از مردم قبل!)

من همیشه استفاده می شود آنچه که من فکر می کردم بیشتر بود متعارف می تواند باز روش (که من مطمئن هستم که بسیاری از شما با استفاده از بیش از حد). اول من گیره را در یک دست عمل می بازکن با همان حرکت من می خواهم به استفاده از اگر من با استفاده از یک سوراخ پانچ. پس از آن من تا لنگ من تمام راه را در اطراف دور از می توانید. هنگامی که یک برش تمیز ساخته شده است درب معمولا غرق به محتویات می تواند و من سپس با دقت انجام یک جستجو و نجات برای آن است. اجازه دهید آن را به روش A.

اما من به تازگی یاد گرفتم که روش دیگری وجود دارد, حسن نیت ارائه میدهد از این ویدئو یوتیوب لا Cinemagraphy و من اعتقاد دارم که آن را به مراتب برتر است. شما را نگه می بازکن به صورت افقی و سرکوب در کنار این می توانید به جای آن از داخل درب. این می تواند نمی بزنین تا آنجا زمانی که شما را در سفر خود را در اطراف درب و شما حتی ممکن است احساس مانند شما در حال انجام هر چیزی در همه. ببین روش B.

ارائه لحظه ای که همه منتظرش بوده ام: در نتیجه درب از روش و روش B بود.

توجه کنید که وجود دارد چند تجارت آف در انتخاب یکی یا دیگری: روش یک برگ درب دندانه دار است که امن ترین برای ماهیگیری است. روش B, اما, برگ پاک برش درب.

لیزا فریدمن, شیوه زندگی مدیر در خواهر ما غذا سایت Kitchn, می ایستد با روش B: "تنها بهترین چیز در مورد این روش این است که آن را ایجاد یک امن لبه. یکی از بزرگترین ترس در زندگی این است که برش انگشت من باز در حالی که تلاش برای بدست آوردن یک درب یک قوطی غذای سگ (که ممکن است کمی اغراق است اما این یک نگرانی است!). این باعث ایجاد یک لبه صاف و بالا در واقع می آید متصل به قوطی بازکن بنابراین من حتی نمی باید به لمس درب."

تا آنجا که از روش های امن تر, روش B است رای ما. لبه های باز می تواند یک کمی تیز, اما شما لازم نیست که برای ارسال حفاری در اطراف انگشتان دست خود را. و هنگامی که شما از خالی کردن محتویات می تواند و آن را به خوبی افزایش شما می توانید پاپ درب عقب و پرتاب آن را در سطل بازیافت به طوری که هیچ لبه های ناهموار ممکن میکند در معرض.

برای هیچ لبه تیز خطر آنچه را وجود دارد یک ابزار است که برای. OXO فروش خوب چنگک صاف کردن لبه بازکن می تواند برای $15 که حذف این مشکل در دسترس نباشد. نه چندان جای تعجب راهنمای محصولات توصیه می کند با استفاده از روش B. B برای بهترین!

خواهد شد که کدام روش استفاده می کنید رفتن به جلو ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن