بهترین وب سایت DIY برای ساخت تمام پروژه های خود را به زندگی می آیند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به غیر از نگه داشتن یک houseplant زنده و سالم فوری رضایت از تکمیل یک پروژه DIY نمی تواند ضرب و شتم. در حالی که شما ممکن است کمی فوری ارضاء از خرید یک سمت جدید میز یا کف نصب شده, آن را در همان پله به عقب و نگاهی به شاهکار شما ایجاد شده و همه خود را—که آیا آن را به رنگ چوب مبلمان و قفسه بندی شما آویزان خودتان. برای تکمیل آن انفجار انرژی خلاق و تمایل به سعی کنید چیزی جدید هوشمند را چند دستی آنلاین DIY منابع در جیب عقب خود را. نه تنها به این درجه DIY وب سایت به شما یک تعداد بی شماری از ایده های, اما آنها همچنین شما را با ارائه نکات و ترفندهای مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه جدید.

بنابراین قبل از اینکه شما پرش در سر-اولین نگاه به کارشناسان در بودجه بازسازی خانه, نکات دکور و صنایع دستی برای نگه داشتن شما در مسیر و در. در زیر یک لیست از 12 بهترین DIY وب سایت بنابراین شما هرگز بدون الهام—یا مقدار مورد نیاز گام به گام توسط به گام دستورالعمل—هرگز دوباره.

درستی به نام DIY شبکه یک hub برای همه نوع از پروژه ها برای خود خانه تزئینی و محافظ. شما می توانید فهرست توسط چیزهایی مانند اتاق, موضوع, و, مهارت, اما اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع وجود دارد مقدار زیادی از الهام بخش دستگیری به غربال کردن از طریق. برای شروع خود را تاخت و تاز بی پایان پروژه های DIY لطفا این وان سینی که سه برابر به عنوان یک دندانه دار کردن حوله و یک قطعه از هنر دیوار.

های بی پایان DIY دستگیری, Brit + Co. سرگرم کننده و رنگارنگ پروژه های اضافی اضافه کردن شخصیت و دلیری را به خانه خود را. شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به رنگ هنر مدرن الهام گرفته از کدو تنبل برای هالووین کامل پیدا گول زدن برای قطعه مورد علاقه خود را Anthropologie دکور یا روشن مات صورتی قفسه دیواری برای سازماندهی میز کار خود و یا غرور در chicest راه ممکن است.

برای شادترین, رنگارنگ ترین صنایع دستی نگاه دیگری به جز گلدار عشق. سایت اجرا شده توسط کهربا کمپ-Gerstel شده هر پروژه شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز در زندگی خود را از نئون فندق شکن حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا تخته برای تعطیلات به مینی آناناس-تحت پوشش جداول پیک نیک.

همان محل شما خرید خود را caulk اسلحه و لوله کش شما می توانید مجموعه ای از افسانه پروژه های DIY صفحه اصلی. The Home Depot, وبلاگ بخش ارائه می دهد اشاره گر برای کارهایی مانند نصب و بازسازی و بلکه کاملا چند سبک رو به جلو پروژه ها اغلب برای چیزهایی که شما نمی خواهد فکر می کنم مانند اضافه کردن قالب تزئینی برای وان حمام خود را.

طراح داخلی و بنیانگذار سایت بریتنی واتسون Jepsen چشم برای سبک و با دقت curates پروژه های اضافه شده به سایت. اگر شما خوشحال با زیبایی شناسی پروژه ها در این سایت مانند کاغذ DIY بگونیا یا باوهاوس الهام گرفته از مجسمه سازی خواهد بود به سمت راست تا کوچه شما.

شما پیدا کردن خود را کلاسیک گلخانه DIYs و دست ساز هدیه آموزش در پروژه های DIY, اما شما همچنین می خواهید در سراسر یک انتخاب منحصر به فرد از دستورالعمل ها را برای چیزهایی مانند بولینگ و استخر ماکارونی چای چراغ.

تا کنون فکر چگونه یک قنات زمینی و یا شاید یک کنترل از راه دور ماشین چمن زنی چمن ؟ اما کسانی که دو تا از بسیاری از wildly خلاق DIYs شما می توانید پیدا کردن در Instructables. این همراه با برنامه های رایگان و بیشتر آموزش های اساسی را در این سایت ارزش پیمایش از طریق.

در حالی که سایت Lifehacker نیست صرفا DIYs و پروژه های آن ارائه می دهد بسیاری از ارسال ها و ترفندها برای زندگی روزمره است که شما نباید از دست. به علاوه وجود دارد طیف گسترده ای از پروژه های هیچ کس نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید: IKEA هک زیرا که نمی خواهند به DIY خود را بازی های آنلاین کابینه ؟

این می رود بدون گفت که برخی از آموزش های ویژه در ساخت: پروژه های کمی… وجود دارد اما با این وجود هنوز هم وجود دارد انواع جذاب و مفید DIYs به از را انتخاب کنید. شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به ساخت یک DIY درب و پنجره سیستم زنگ خطر و یا آجر فر پیتزا, اما اگر شما می خواهید برای ایجاد یک کروی droid شما می توانید انجام دهید که بیش از حد.

سایت دیگری که در آن نام آن را می گوید شما می توانید اسکن دستورالعمل حذف برای رفع یک سوراخ در دیوار خود را و یا پیدا کردن برنامه ای برای طراحی میز قهوه خود را در انجام آن خودتان. در میان بسیاری از پروژه های بزرگتر شما پیدا کردن شسته و رفته کوچک آموزش که شما با قرار دادن نکات تکمیلی در داخل و اطراف خانه خود را مانند DIY ظروف لیوانی برای اتاق نشیمن خود را.

پروژه های برجسته در, در تجدید حیات طیف وسیعی از سنگین به تاسیسات کوچک, هنر, پروژه, اما آنچه در همه آنها مشترک است ، شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود یک دروازه به داربست یا حتی DIY یک پلت فرم نیمکت خود را در فضای اتاق.

شما خواهید بود سخت و فشرده برای پیدا کردن یک سایت با طیف متنوعی از DIYS. Remodelaholic ویژگی های برنامه ریزی برای آتش چاله راهنمای نصب سقف چوب, آموزش نصب وای فای-کنترل ترموستات و گام به گام درس نقاشی یک تشک خوش آمدید. وجود ندارد بسیار شما نمی توانید یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار از این صفحات.

(دوباره ویرایش از یک پست در اصل انتشار: 7.13.11 – JL)