بهترین $25 DIY دکور پروژه های شما می توانید انجام دهید این هفته با توجه به مزایا طراحی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.صرف زمان

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صرف زمان زیادی در خانه شما می توانید خارش برای تغییر در دکور—اما زمانی که شما در حال تغییر همه چیز را برای این فصل می توان آن را سخت برای توجیه هزینه های بیش از حد در دکور. اما $25? که به نظر می رسد تنها مقدار مناسبی برای یادآوری. در زیر پنج مزایا طراحی وزن در آنچه که آنها می خواهم انجام با فقط 25 دلار است. نه تنها آنها ارائه ایده های بزرگ است که همه فوق العاده شیک و بودجه اما—با توجه به آنچه در منابع شما در حال حاضر در دست برخی از این بالا تاثیر مینی makeovers کشیده می شود بدون صرف یک درصد. چگونه است که برای یک کم هزینه DIY?

را قطع و تبادل نظر فشرده گل هنر

زمانی که وبلاگ نویس مشهور سبک خانه و برنده HGTV را طراحی ستاره امیلی هندرسون می خواستم برای ایجاد برخی از هنر است که احساس شخصی برای او خانه کوه در کالیفرنیا او داوطلب خدمت سربازی به کمک بچه ها او را برای ایجاد یک مجموعه ای از قاب گیاهی است که همیشه در شکوفه. او و بچه ها او را scouted در اطراف برای قشنگ, گل های ظریف و جالب سبزی در اندازه های مختلف و اشکال. قدم بعدی مسطح و خشک خود را می یابد. "من با استفاده از ظروف گل را فشار دهید چون من بی تاب و آن سرعت بخشیدن به روند اما نیز وجود دارد تن از رایگان آنلاین آموزش" هندرسون می گوید.

پس از گلبرگ فشرده شد Henderson با استفاده از یک تفنگ چسب گرم به پایبندی آنها به داخل کشور و حمایت از یک جفت قاب عکس. (نکته: اگر شما می خواهید به خودتان گزینه ای برای مبادله در هنر دیگر پایین خط چسب گل به یک تکه کاغذ یا پارچه برش به اندازه جای.) برای یک تازه, مدرن نیست-خود-مادر بزرگ-فشرده-گل های او در فاصله قلمه ها را در برابر پس زمینه سفید و انتخاب یک جفت از, مینیمالیستی, نور, چوب قاب. "هر بار که من راه رفتن به خانه من هنر من با بچه ها و این من را خوشحال می کند. من دوست دارم که آن را در نهایت باعث می شود ما بیشتر خانه های خاص و منحصر به فرد به ما می گوید:" هندرسون.

بهترین و در عین حال, اگر شما یک کمی چسب و قاب جمع آوری گرد و غبار در گنجه خود را—و یا اگر هنر قاب بر روی دیوار خود را که شما می خواهید به مبادله کردن برای چیزی جدید—این پروژه هزینه خواهد شد شما یک چیز است. در غیر این صورت شما می توانید انتخاب کنید تا لاغر, طبیعی چوب فریم شبیه به هندرسون را در کالاهای اساسی برای 14 دلار هر.

ایجاد یک پورد دیوار سازمان

به دنبال سریع, آسان و ارزان راه برای سازماندهی کل اتاق ؟ صفحه اصلی کارشناس طراحی, ویرایشگر و خلاق مشاور میشل آدامز نشان می دهد اضافه کردن پورد به دیوار و مانند او در باغ ریخته در خارج از خانه او در آن آربور میشیگان. این پروژه یک درخشان بودجه راه حل برای هر کسی که فاقد فضای ذخیره سازی خود را در گاراژ, اتاق کار, هنر و صنعت فضا و یا آشپزخانه (à la آشپزی, آیکون, جولیا کودک). به علاوه قرار دادن حتی بیشتر فروتن جفت قیچی آشپزخانه یا بیل زدن باغ در پورد نمایش جادویی ارتقاء وضعیت آن از فایده به هنری.

برای زیر 20 دلار در انبار خانه, Adams خریداری 4-پا-با-8-پا قطعه از پورد و نصب آن با ابزار و سخت افزار او در حال حاضر در دست داشتند. سپس او قرار داده و چند دلار ارزش قلاب در ارتفاع های مختلف خود را به چسبیدن به باغ ابزار و چرخ دنده مانند یک صحن و خورشید کلاه. "بصری آن را می سازد تفاوت زیادی هنگامی که شما اضافه کردن چیزی است که به یک فضا و اگر شما ترتیب همه چیز را در یک حیله گر راه می توان آن را فوق العاده شیک," او می گوید. به صورت گام به گام توسط به گام دستورالعمل چک کردن کامل ما پورد دیوار آموزش.

خرید جدید ملافه می تواند هزینه یک پنی. بنابراین اگر شما خسته از این دشت که لحاف و ست ملحفه بوستون-بر اساس طراح داخلی Taniya نایاک—که کار طراحی شما ممکن است دیده می شود نشان می دهد مانند HGTV را طراحی شده برای فروش و شبکه غذایی رستوران: غیر ممکن است—نشان می دهد اضافه کردن زندگی جدید به خود را ورق با رنگ پارچه و stencils.

شما می توانید مطالعه کردن یک رنگین کمان از رنگ پارچه رنگ و طیف وسیعی از طرح استنسیل در پارچه و صنایع دستی فروشگاه ها و عمده فروشان مانند وال مارت است. رنگ در می آید و شیشه ها و بطری های فشار و آسان برای استفاده و اسپری می توانید گزینه های. قیمت برای هر دو شروع در فقط یک زن و شوهر دیگران پس از آن ممکن است به جلو و ساخت سفارشی خود را ملافه برای بزرگسالان کودکان و نوجوانان و یا اتاق مهمان برای کمتر از 10 دلار است.

زندگی سبز کارشناس دنی Seo پادشاه حیله گر upcycle: او همیشه گرد کردن و آیتم فراموش شده و پیدا کردن راه به آنها را به زندگی جدید را به عنوان شیک یکی-از-یک-نوع دکوراسیون خانه. اما زمانی که سردبیر به طور طبیعی, دنی, Seo, بازدید, مشهور طراح و نویسنده هند هیکس در خانه اش در باهاما آن خود هوشمندانه استفاده روزمره یک شی است که گرفتار چشم او.

هیکس ایجاد کرده بود, shadowbox, مانند صفحه نمایش با نصب یک میز چوبی قدیمی سینی بر روی دیوار. او با استفاده از چند براکت و پیچ آن را mount و پر هر تقسیم بخش با مجموعه ای زیبا از پوسته دلار شن و ماسه و دیگر گنجینه های او یافت می شود شسته شده در ساحل. در کنار آن هیکس ادامه داد: این موضوع با یک "دوست داشتنی vignette که ویژه انواع کارت پستال پرنعمت و جزیره-esque موارد فقط معمولی دوخته بر دیوار می گوید:" Seo.

با توجه به Seo, آن را آسان برای پیدا کردن مشابه سینی های چوبی در بازارهای کک برای فقط چند دلار; شما همچنین می تواند طلایه دار مثل سایت Etsy و بی مشابه می یابد بدون ترک خانه. Seo برداشت خود را در سینی های چوبی در بازارهای کک و ایجاد یک صفحه نمایش است که نشان داد مجموعه خود را از سنگ ها و مواد معدنی و کریستال. معاون کشیش بخش خود را, shadowbox, با, تم با الهام از یکی از سرگرمی های خود را در مجموعه بیت زیبا از طبیعت و یا یک کتابخانه کوچک از آیتم ها در خانواده همان رنگ و یا مواد.

را غریب گیاهان و جانوران شاخه

آن را همیشه خوب به خارج با شاخه های گل مانند شکوفه های گیلاس. اما چرا توقف وجود دارد ؟ Hewley Helstone خلاق مدیر جمالی گل و باغ لوازم در شهر نیویورک نشان می دهد با استفاده از این شاخه به سادگی غریب نمایش از گیاهان و جانوران.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به شکوفه های گیلاس forsythia یا دیگر شکوفه درختان و یا بوته ها در حیاط خود را قطع چند شاخه های کوچک و ترتیب آنها را در یک محکم گلدان است که نمی خواهد به راحتی نوک تحت وزن خود. (شما همچنین می توانید پیدا کردن شاخه های گل در گل فروشی کشاورز بازار و یا حتی فروشگاه های مواد غذایی برای حدود 8 تا 12 دلار.)

Intersperse چندین پرندگان و پروانه ها در طول چند شاخه یا — Helstone توصیه — رسیدن به یک قابل توجه نگاه حداقلی توسط perching خیلی موجودات نزدیک به هم در یک ردیف در یک شعبه دارد. به پایان رسید, تنظیم باعث می شود سرگرم کننده و پر جنب و جوش و رنگارنگ علاوه بر این به یک میز ناهار خوری جزیره آشپزخانه یا اتاق بچه—و آن را فورا می توانید تشویق مطلوب اتاق کار بیش از حد. شما همچنین می توانید ایجاد نگاه با شاخه های بید بامبو ساقه و یا هر گونه دیگر واقعی یا مصنوعی شاخه برای یک بدون هیچ هزینه ای نمایش است که باعث می شود یک بیانیه به سبک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب