8 هزینه اشتباهات تبادل نظر پیمانکاران باید برای رفع اغلب

وجود دارد مقدار زیادی از خانواده در پروژه هایی که کاملا مناسب برای DIYers—حتی کسانی که با حداقل ساخت و ساز است

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

وجود دارد مقدار زیادی از خانواده در پروژه هایی که کاملا مناسب برای DIYers—حتی کسانی که با حداقل ساخت و ساز است. با کمی تحقیق و ابزار مناسب چیزهایی مانند IKEA هک, گالری دیوار و حتی پیچیده تر رفع مانند تبدیل یک گنجه کاملا شدنی است. برعکس وجود دارد برخی از پروژه های شما بدیهی است که می خواهید با یک نرم افزار برای—re-لوله کشی و حمام و یا از بین بردن تحمل بار دیوار. اما پس از آن وجود دارد منطقه خاکستری—پروژه هایی که به نظر می رسد به اندازه کافی آسان برای مقابله با, اما نیاز به یک متخصص (مگر اینکه شما می خواهید به آنها را در آینده برای تعمیر!). برای جلوگیری از این اشتباه پرهزینه و پیمانکاران می گویند صاحب خانه به طور متوسط باید از زیر اغلب flubbed پروژه ها.

خطاب سینک لوله

گرفتن از هم جدا یک لوله زیر سینک برای حذف یک مسدود به نظر می رسد به اندازه کافی ساده از لوله ها قابل مشاهده زمانی که شما برای باز کردن کابینه زیر. اما آن را دشوار برای پیدا کردن دقیقا همان جایی که مشکل این است که مگر اینکه شما را از لوله جدا—بسیار مخاطره آمیز انجام می گوید دویل جیمز جمهور آقای Rooter لوله کشی یک همسایگی شرکت. "لوله های پیچیده و بسیار روی حیله و تزویر به دوباره سوار به خصوص زمانی که آنها در نزدیکی به دیگر لوله کشی قطعات و ماشین آلات مانند ماشین ظرفشویی و یا زباله disposals" جیمز می گوید. مگر اینکه شما در حال خاصی در مورد محل و جزئیات انسداد در سوال -- و شما باید تجربه قبلی با پیاده و سوار کردن مجدد لوله ها—تماس با یک لوله کش حرفه ای برای لوله مسدود شده است.

استفاده بیش از حد تخلیه کننده

در حالی که تخلیه کننده می تواند کار زیادی برای مسدود کردن آن می تواند باعث آسیب قابل توجهی به لوله های خود را از جمله نشت اگر شما استفاده از بیش از حد از آن می گوید: Ryan Thompson مسکونی لوله کش در فلوریدا. "بهترین راه برای رفع کوچک و کفش های چوبی است که به سادگی با استفاده از یک تخلیه مار به جای آن می گوید:" تامپسون. کمک خواهد کرد که دستی جلو و از هر گونه کثیفی و روغنی که باعث انسداد.

Botched خامه پوشش بر روی دیوار یا سقف

خامه پوشش—و یا استفاده از ترکیب یک سطح به پایان برسد—یک دیوار یا سقف برای تلفن های موبایل به اندازه کافی ساده است اما این روش که نیاز به دقت و صبر و شکیبایی است. و اگر آن را انجام نادرست آن می تواند ترک های سطحی در شکل بدتر از اصل مشکل می گوید: دن شافر صاحب نقاشی های پنج ستاره از آستین یک همسایگی شرکت. بد خامه ای, کت قابل مشاهده خواهد بود مهم نیست که چگونه بسیاری از کتهای رنگ شما بعد اضافه بنابراین سرمایه گذاری زمان و پول به آن را انجام دهد (و یا آن را انجام داده) درست است.

سست اتصالات الکتریکی

مالکان در تلاش برای DIY خود کار برق—جایگزینی سوئیچ نور و یا نور لامپ—اغلب ترک اتصالات سست در پشت جایی که آنها نمی پیچ در سیم پایانه های محکم به اندازه کافی می گوید: بنیامین Pelster صاحب مهندس برق اورگان یک همسایگی شرکت. و سست اتصالات سیم کشی نیست فقط به طور بالقوه معیوب—آنها می تواند منجر به بیش از حد باعث اتصال به شکست و یا حتی بالقوه برای آتش او توضیح می دهد. شما لزوما نمی دانید این فقط از نگاه کردن به یک خروجی. "من شده اند به نام چند بار به تعمیر و قطع برق در یک خانه تنها برای پیدا کردن یک خروجی با یک اتصال ضعیف می گوید:" Pelster. "از روی خروجی آن نگاه مانند تمام شد به منظور خوب است. اما هنگامی که من حذف شده و در معرض دستگاه من را در پیدا کردن ذوب پلاستیک بر روی هر دو دستگاه و در عایق سیم و یا حتی آن را دیده اند شروع به گرفتن بر روی آتش است." مگر اینکه شما با تجربه با برق کار ترک این یکی به جوانب مثبت.

اشتباه نصب ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی جدید است که علاوه بر خوش آمدید به هر خانه اما با پیچیده راه اندازی—نصب آب و فاضلاب خطوط ، در حال اجرا این خطوط نادرست می تواند منجر به غذاهای که هنوز هم پس از تمیز چرخه یا نزول که پشت تا زمانی که ماشین ظرفشویی را در. این ترک یکی از کارشناسان می گوید: جیمز. توجه داشته باشید که اگر شما از نصب یک ماشین ظرفشویی خودتان آن را نیز می تواند از درجه اعتبار ساقط گارانتی تولید کننده در هر گونه مسائل در آینده.

به اشتباه حذف شده پاپ کورن سقف

انصراف یک پاپ کورن سقف پایین خود است که نه تنها یک کار کثیف—آن می تواند منجر به آسیب قابل توجهی به زمینه تیغه های سطحی و می تواند در نتیجه بسیار گران تعمیر کار اگر شما انجام آن را به درستی می گوید: شفر. "در برخی از موارد, پاپ کورن حذف حتی ممکن است مزاحم آزبست—واقعا مضر و سم است که هرگز نباید در کار با کسی که نمی داند چه چیزی آنها انجام می دهند," او اضافه می کند. قبل از شروع کار بر روی از بین بردن یک پاپ کورن سقف مطمئن شوید که آن را آزمایش آزبست (همان می رود برای نقاشی یک پاپ کورن سقف).

زمانی که به جای سقف زونا بسیاری از مردم فکر می کنم شما فقط می توانید ناخن یک تکه چوب برای سقف پایین در هر کجا و آن را به انجام این کار می گوید: Jason یوسف صاحب متی Lorand بام در آستین. اما زونا ساخته شده برای نصب بر روی یک پیوند نوار به طوری که آنها را مهر و موم به درستی به یکدیگر است. "منحرف و نادرست تکه چوب برای نصب و راه اندازی ایجاد خطر بالای بام نشت و زونا گرفتن دمیده کردن سقف می گوید:" یوسف. "شما در نهایت صرف وقت و انرژی خود را تنها برای پایان دادن به بدتر صدمه به آب در خانه و نیاز به تماس با یک طاق به هر حال." جست و خیز بدون هیچ زحمتی و آنها را در در شروع آن را امن تر برای شما و برای خانه خود را.

گیاهان را در محل اشتباه

این rookie اشتباه برای تلفن های موبایل به اندازه کافی بی گناه اما قرار دادن و درختچه و بوته و پیچک در نقطه اشتباه می تواند انجام بیش از کشتن گیاهان خود را. برخی از گیاهان مانند پیچکها می تواند آسیب به دیوارهای خانه خود را به عنوان آنها صعود و دیگران با ریشه های محکم فشار می تواند خود را گردشگاهها می گوید استاد باغبان Elle ناچیز است. قبل از کاشت کشف کردن چگونه خود را انتخاب گونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که به مشورت محلی مهد کودک که آیا این گونه است که تهاجمی در منطقه شما. مطمئن شوید که گیاه به اندازه کافی دور از خانه خود را که شما جانبداری نمی خواهد خطر آسیب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن