5 سلاح در دهلی مبارزه با COVID. Arvind Kejriwal توضیح می دهد

Arvind Kejriwal تشکر مرکز برای ارائه دهلی دولت کافی تست کیت.دهلی نو: دولت دهلی نو در حال انجام نزدیک به 20 ، 0

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399
The 5 Weapons In Delhi's Fight Against COVID. Arvind Kejriwal Explains

Arvind Kejriwal تشکر مرکز برای ارائه دهلی دولت کافی تست کیت.

دهلی نو:

دولت دهلی نو در حال انجام نزدیک به 20 ، 000 COVID-19 آزمون در هر روز ترین در کشور است و 13,500 تخت بیمارستان برای کسانی که آلوده به ویروس وزیر Arvind Kejriwal گفت: صبح روز شنبه در حالی که ترسیم پنج جانبه در واکنش به افزایش جزر و مد از موارد در این شهرستان است.

اعلام "همهمه گلی گلی mein آزمون karte hain (ما در حال تست در هر خیابان)" آقای Kejriwal همچنین اعتراف کرد دولت او تا به حال شگفت زده شده توسط این میزان افزایش در موارد پس از "Unlock1" اولین پست-مستند فاز که به اثر در تاریخ 8 ژوئن.

"ما پیش بینی کرده بود که پست مستند, موارد, افزایش, اما آنها افزایش بیش از ما انتظار می رود. ما تا به حال دو گزینه. یکی بود به گسترش مستند. دوم شد و به مبارزه با ویروس. این مستند تا به حال برای پایان دادن به در برخی از زمان بنابراین ما تصمیم به مبارزه با" آقای Kejriwal, گفته ساکنان دهلی در یک ویدیو کوتاه پیام.

"ما تصمیم گرفتیم در پنج سلاح برای مبارزه با کروناویروس. برای اولین بار بود که به افزایش تعداد تخت بیمارستان. با اعلام برخی از خصوصی و دولتی بیمارستان ها به عنوان COVID-اختصاصی مراکز ما اضافه شده 3,500 تخت. در حال حاضر 40 درصد از تمام تخت بیمارستان خواهد بود این سایت متعلق به کروناویروس بیماران," او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: بیشتر از 2000 تخت در دسترس بودند موقت COVID-19 تسهیلات در جنوب دهلی نو - به رادا Soami معنوی مرکز 12.5 لاخ فوت مربع فضا است که باید 10,000 تخت.

در علاوه بر این به بيمارستان دولت گرفته است بیش از هتل ها و اتاق ضیافت در این شهرستان با وجود اعتراض برخی از صاحبان به عنوان موقت COVID-19 امکانات مراقبت وزیر گفت.

آقای Kejriwal همچنین گفت دولت او مشغول به کار بود به افزایش تعداد COVID-19 آزمایشگاه تست ارائه می oximeters (یک دستگاه کوچک استفاده می شود برای نظارت بر اکسیژن در خون) به همه کسانی که در خانه انزوا که سطح اکسیژن کاهش یافته بود زیر 95.

03ktp33g

Arvind Kejriwal, امروز گفت که وجود دارد به اندازه کافی تخت در حال حاضر برای مقابله با بحران coroanvirus

دیگر نکات ذکر شده توسط وزیر بودند پلاسما تراپی و یک "گسترده و جامع غربالگری" برای شناسایی و جداسازی COVID-19 بيمار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"دهلی نو بود که برای اولین بار سعی کنید پلاسما درمانی است. آنها ممکن است کمک به کسانی که در شرایط بحرانی هستند اما موثر در کسانی که علائم متوسط," او گفت: "ما آن را (نظرسنجی) به هر خانه ای در دهلی نو به ببینید که در آن coronavirus است و سپس تصمیم می گیرید که چگونه برای مقابله با ویروس".

از "گسترده" نظرسنجی امروز آغاز شده - بررسی سرولوژيک در سراسر یک مقطع از دهلی مناطق و پوشا مردان و زنان در تمام سنین است. سرولوژی (آنتی بادی) آزمون تا حد زیادی استفاده می شود برای نظارت و می تواند نشان دهد بینش در ایمنی در برابر رمان coronavirus.

"همه می توانم بگویم این است که در پایان این قوی مراحل دهلی نو برنده خواهد شد و coronavirus را از دست خواهد داد" آقای Kejriwal گفت.

دهلی نو در حال مبارزه با یک خروش عظیم در COVID-19 موارد با بیش از 3 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر یک از سه روز گذشته; روز جمعه 3,600 موارد جدید گزارش شد, در نظر گرفتن تعداد کل گذشته 77,000.

hgoo30cg

دهلی نو گزارش شده بیش از 77,000 تایید COVID-19 تا کنون موارد از جمله نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر

سنبله در موارد منجر به دولت, تقلا برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت و هواکش (ماشین آلات به طور موقت بر روی بدن فرآیند تنفس در مورد مشکل تنفسی). آن همچنین منجر به یک داغدار توبیخ از دیوان عالی کشور, گفت که آن را "وحشتناک و احساساتی و وحشتناک".

در آن مشاهدات بالا دادگاه نیز مورد تردید دولت دهلی نو بیش از این سقوط در آزمایش روزانه اشاره کرد که از بمبئی و چنای دو مشابه تحت تاثیر قرار شهرستانها به حال بیش از دو برابر آزمون خود را.

پس از بالا دادگاه اظهارات آقای Kejriwal و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برگزار شد یک سری از جلسات که منجر به چند اقدامات گرفته شده از جمله اعزام 503 ویژه-نصب و راه آهن و مربیان به عنوان COVID-19 مراکز برای مردم با خفیف تا متوسط علائم.

دولت دهلی نو نیز گفت که آن را صفحه نمایش در هر خانه ای در دهلی نو توسط جولای 6 برای شناسایی و جداسازی تمام COVID-19 موارد است.

تلاش مشترک توسط مرکز و دهلی دولت منجر به برخی از اصطکاک بین BJP در مرکز و AAP در دهلی نو با آقای Kejriwal این هفته درخواست مرکز به خارج سفارش کارگردانی تمام بیماران به بازدید از یک دولت-اجرای قرنطینه تسهیلات برای ارزیابی است.

در سراسر هند تعداد coronavirus موارد عبور کرده و پنج لاخ با بیش از 18,000 گزارش روز جمعه وزارت بهداشت داده ها نشان داد که این صبح است. کشور باقی مانده چهارم بدترین آسیب دیده توسط ویروس با ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه به مراتب بدتر است.