5 بهترین ابزار من پیمانکار پدر همیشه به من داد و به همین دلیل شما نیاز به آنها را بیش از حد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.پدر من یک

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

پدر من یک بازنشسته پیمانکار که صاحب فقط در مورد هر ابزار تا کنون تولید شده است. ما اغلب شوخی چرا که حتی اگر او قرار است بازنشسته می شود, او هنوز هم در مورد پنج تا از همه چیز—اندازه گیری نوار چکش با سرعت مربع... آنها در همه جا. ابزار و بستر خود را در کارگاه کامیون و اتاق رختشویی. (او یک مجموعه جداگانه از "خانه ابزارها" او را نگه می دارد وجود دارد!) من و همسرم شده است به اندازه کافی خوش شانس به او کمک به ما در برخی از عمده پروژه های نوسازی در طول سال و در میان او با استعداد ما به برخی از ابزار لازم که او می گوید که کمک خواهد کرد که با هر گونه پروژه در آینده می آید که در پایین این خط لوله است. در اینجا پنج من بدست بیشترین استفاده از, و به همین دلیل شما باید آنها را بیش از حد.

شارژی جیبی مته/راننده

شما احتمالا گفته شده قبل از اینکه شما نیاز به یک سنگین شارژی. و کسانی که بزرگ هستند! اما این کمی جیب مته شده است یک تعویض بازی برای ما, و من می خواهم استدلال می کنند که شما می توانید با استفاده از این به جای به طور منظم تمرین برای از اساسی ترین وظایف است. ما با استفاده از ماست برای همه چیز در داخل و اطراف خانه ما کشیده اید آن را برای چند, هوای آزاد, پروژه های بیش از حد. که گفت: من نمی لزوما استفاده از آن برای فریم—این بهترین عملکرد استفاده می شود که در رسانه به پروژه های کوچکتر مانند نصب کابینت و یا حلق آویز هنری و قفسه بندی. خود را کوچک و سبک با اندازه باعث می شود آن را واقعا آسان به نگه دارید اگر شما مثل من باید دست های کوچک—به علاوه بازوی خود را نمی خواهد خسته اگر شما در حال کار بر روی یک پروژه است که شما نیاز به نگه داشتن مته در هوا برای یک مقدار مناسب و معقول از زمان. در زیر نمونه ای از پدر من, من در حال حاضر بیش از یک است. و در حال حاضر من به ندرت استفاده من علاقه داشتن به قدرت مته!

خرید: بوش PS21-12V 2A حداکثر 2-سرعت جیب راننده کیت $87 در آمازون

من حلال لبخند وقتی که من استفاده از این ابزار این است که بسیار جذاب است. تیغه کوچک هستند, پس از آن می توانید به راحتی به نقاط تنگ; که باعث می شود آن را به ابزار مناسب برای اهمیت حیاتی را تر و تمیز و یا سخت برای رسیدن به فضاهای. آن را به طور مداوم در دست من در حالی که کار ما در سال 1870 آشپزخانه که در آن به معنای واقعی کلمه هر سطح بود و سازمان ملل متحد و سطح مورد نیاز بسیاری از shims و پیرایش پایین. من هم دوست دارم آن را برای کوچکتر پروژه های DIY در اطراف خانه. من فقط نصب یک ردیف از بیلی کتابخانه و استفاده از آن برای برش دهانه در پشت کتابخانه برای دسترسی به پریز برق روی دیوار. در علاوه بر این به عنوان یک شاهد, آن را نیز می تواند به عنوان یک سنباده ابزار.

خرید: 3 آمپر نوسان Multi-Tool Kit (29 قطعه), $159 در انبار خانه

کاملا در هر زمان ما در حال کار بر روی یک کار است که نیاز به هر گونه برش پدر من منازعه یک مداد یک نوار اندازه گیری و سرعت مربع است. آن را اساسا پنج ابزار در یک ابزار دستی کوچک است که به اندازه کافی کوچک به چوب در جیب عقب خود را. این سوانسون سرعت میدان نقاله (مورد استفاده برای ایجاد دایره) و سعی کنید مربع (مورد استفاده برای بررسی زوایای راست در پروژه ها) یک تاج مربع (مورد استفاده برای علامت زاویه برش) یک راهنمای دیدم (مورد استفاده برای... راهنمای اره) و یک خط scriber (استفاده می شود تا نیمه دائم راهنمای خطوط در چوب و مواد دیگر). که یکی از آخرین مورد علاقه من—من با استفاده از قلم تابع برای کوچکتر تبادل نظر و پروژه های صنایع دستی در همه زمان ها. آره که بسیاری از خروجی از یکی فروتن ابزار کوچک! اگر شما به اشتباه در اینجا یک ویدیو توضیح میدهد که چگونه از آن همه کار می کند.

خرید: سوانسون 7-سرعت اینچ مربع $13.57 در انبار خانه

به عنوان یک مشتاق DIYer من دائما در حال کار با بنجل چیزهایی که نیاز به مقدار زیادی از TLC است. من با استفاده از این پایان فندق شکن غالبا در حالی که کار در اثاثه یا لوازم داخلی برای حذف کالاهای اساسی که باید در نیم. اگر کالاهای اساسی نمی آمد با انبردست من به راحتی می توانید آنها را برش را نزدیک به سطح به طوری که آنها ناپدید می شوند به چوب. من همچنین می توانید استفاده از آنها را به چنگ زدن به حمالت هستند که بیش از حد کوچک برای من رویه برطرف کننده. آنها همچنین بزرگ برای پیرایش هر سیم سنج و من حتی آنها را مورد استفاده برای برش پنی کاشی. پدر من خریداری من جفت در سفر به دشت, GA زمانی که من در مدرسه هنر و من به یاد داشته باشید او خیلی هیجان زده به معرفی من به آنها. او می دانست که چگونه آنها ضروری شد و هیجان زده بود به تصویب دانش به من.

خرید: Husky 7 اینچ پایان انبری, $12.97 در انبار خانه

من برای اولین بار من دایره ای را دیدم در حالی که ما مشغول به کار بودند در آشپزخانه ما. ما شاخص های بلوک قصاب کانتر و نیاز به کامل ترین برش در تاریخ شاهد کاهش برای ما جدید undermount نزول است. پدر من شده بود کمی خشن با ابزار خود را در طول سال در تلاش برای حرکت در امتداد سرعت بزرگ می سازد و ما کشف کرد که او به ارمغان آورد به ما کمک کند که در طول روز ساخته شده آن کاهش در زاویه کمی. پس از چند تلاش ناموفق در تلاش برای اصلاح زاویه تیغه پدرم رهبری برای فروشگاه سخت افزار و به ارمغان آورد یک نام تجاری جدید را دیدم. من و همسرم شد پس از شکست در زمان ما غرق در پیش بینی نشده در آشپزخانه, هزینه, پرداخت وام مسکن و اجاره بها در آپارتمان جدید در شهر و به سختی می تواند به پرداخت هزینه گاز است. من مطمئن هستم که هدیه ما که دایره ای را دیدم به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ به پدرم اما اقدامات او به معنای بسیار به من. من هرگز خلاص شدن از آن را دیدم. بودن من و پدر, دختر, هدیه, هم, و ممنون میشم به یادگیری از او.

خرید: بوش 15 آمپر 7-1/4 در. طناب دار دایره ای را دیدم $108.78 در انبار خانهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب