تسلا می گوید آن خواهند شد. در اینجا است که این شرکت برنامه ای برای آوردن کارکنان به کار

رباتیک اسلحه نصب صندلی های جلو به تسلا مدل 3 در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا در روز پنج شنبه, جولای 26, 20

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

رباتیک اسلحه نصب صندلی های جلو به تسلا مدل 3 در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا در روز پنج شنبه, جولای 26, 2018.

ماسون Trinca | واشنگتن پست | گتی ایماژ

تسلا می گوید آن را آغاز کرده است این روند به از سرگیری عملیات و منتشر شد یک برنامه را به کارکنان و پیمانکاران به کار میان از افزایش اختلاف با محلی مقامات بهداشتی در کالیفرنیا بیش از یک پناهگاه در محل جهت است که نگه داشته است خودروساز فرمونت کارخانه بیکار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما راه اندازی مجدد برنامه ریزی نتیجه ماه از برنامه ریزی دقیق و آماده سازی" تسلا رهبری گفت: در یک پست وبلاگ با عنوان "بازگشت به کار." "این بود که پس از مدل جامع از بازگشت به کار طرح ما تاسیس ما در شانگهای Gigafactory که دیده است صاف و سالم عملیات برای سه ماه گذشته."

تسلا کارگران در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تغییرات در این هفته در فریمانت به ساخت مدل 3, S و X وسایل نقلیه با توجه به شرکت مکاتبات نوشته شده توسط CNBC. آن دسته از تغییرات برنامه ریزی شده بودند قبل از اینکه مدیر عامل Elon Musk تهدید شنبه به جلو تسلا از کالیفرنیا در اختلاف بر فرمونت کارخانه shutdown.

تسلا به طرح دعوی علیه کالیفرنیا آالمدا کانتی درخواست یک دادگاه فدرال در ابطال سفارشات توسط مقامات محلی است که مانع خودروساز از سرگیری تولید.

تسلا استدلال می کند در وبلاگ شرکت پست که فرمونت کارخانه می افتد تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را ضروری نیروی کار دستورالعمل و باید از سرگیری تولید به دلیل آن است که بحرانی ملی زیرساخت ها است.

"بر خلاف فرماندار اخیر هدایت و حمایت از شهر فریمونت آالمدا کانتی است و اصرار دارد ما نباید از سرگیری عملیات" تسلا رهبری گفت: در پست وبلاگ. "این است که برای عدم تلاش یا شفافیت از آنجایی که ما با ملاقات و همکاری در ما راه اندازی مجدد برنامه با آالمدا کانتی خدمات بهداشتی و درمانی آژانس است."

آالمدا کانتی مقامات نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

هر تسلا امکانات بازگشت به کار طرح و پاسخ تیم که شامل پزشک ، ایجاد ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مبتنی بر محل سکونت و کار خاص ارزیابی ریسک با توجه به شرکت. در برخی موارد پارتیشن و موانع اضافه شده است برای به حداقل رساندن کارمند فعل و انفعالات.

تسلا دوباره باز کردن برنامه به تشریح چندین دستورالعمل های ایمنی و پروتکل های تسلا کارگران از جمله افزایش تمیز کردن و ضد عفونی در مناطق کار; اجرای اجتماعی فاصله; کنترل دسترسی به امکانات و تحمیل درجه حرارت چک در برخی از نقاط.

"ما در حال گرفتن زمان ما نیاز به پرسنل ما به درستی آموزش دیده قبل از آنها شروع به کار و همه کارکنان باید کامل آنلاین آموزش تصویری قبل از بازگشت به کار در هر تسلا تاسیسات" این شرکت اعلام کرد.

این شرکت همچنین تنظیم کار شیفت برای کنترل تعداد زیادی از مردم در یک فضای کار و برش شاتل اشغال در نیم. این شرکت می گوید آن را ارائه تجهیزات حفاظت فردی به کارگران و اجرای touchless خدمات برای افرادی که در تماس مستقیم با مشتریان.

تسلا کارگران که می توانید از خانه کار خود ادامه خواهد داد به انجام این کار اما کسانی که نیاز ضروری برای عملیات در امکانات تولید خواهد شد بازگشت به کار به تدریج.

کارکنان بازگشت به کار را کامل سلامت خود را چک ليست هر روز. کارگران نشان می دهد که علائم کارگردانی به ماندن در خانه با توجه به طرح.

لوری, Shelby, تسلا معاون رئیس جمهور برای محیط زیست و سلامتی و ایمنی با ارسال ایمیل زیر به تسلا کارخانه, نمایشگاه و کارکنان فروش در ایالات متحده در روز جمعه تخمگذاری بهداشت و دستورالعمل های ایمنی:

سلام به همگی -

ما کار کرده اند سخت را برای اطمینان از سلامت و ایمنی به عنوان ما رزومه و سطح شیب دار تا عملیات.

اضافی اقدامات ایمنی مانند چک های بهداشتی قبل از ورود مورد نیاز پوشش صورت در حالی که در محل در همه مکان های ایالات متحده (و برخی از سایت های دیگر در سطح جهان) اجتماعی فاصله شیوه های استفاده از موانع حفاظتی و PPE در محل هستند. همه از این پوشش داده شده است در آینده به کار ایمنی آموزش تصویری شما می توانید در حال حاضر و یا پس از بازگشت به کار اگر شما در حال furloughed.

متصل دستورالعمل های ایمنی خلاصه این آموزش و رئوس مطالب چگونه ما در حال کمک به امن نگه داشتن شما و چگونه شما می توانید به کمک بیش از حد.

مهم است به یاد داشته باشید: قبل از آمدن به محل کار هر روز انجام متصل سلامت خود را بررسی کنید. این سه پرسش و اگر شما نمی توانید جواب بله را به کار نمی آیند. تماس با سرپرست خود یا منابع انسانی شریک است. همه ما باید این شرایط را به طور جدی. آنها در حال انتظار برای همه کار. مثل همیشه لطفا به من یا [اد: Redacted] با پرسش ها و پیشنهادات.

با تشکر از شما برای انجام بخشی خود را برای اطمینان از همه ایمنی و بهداشت لوری

در اینجا این است که تسلا را بازگشت به کار, راهنمای:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب