تسلا می پرسد کارکنان به از سرگیری تولید در فریمانت کارخانه خودرو با وجود coronavirus سلامت سفارشات

کارگران مونتاژ اتومبیل در خط در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.دیوید Butow | Corbis | گتی ایماژتسلا مدیریت خ

توسط ELEMENTORSITE در 8 اردیبهشت 1399

کارگران مونتاژ اتومبیل در خط در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.

دیوید Butow | Corbis | گتی ایماژ

تسلا مدیریت خواسته است ده ها تن از کارکنان به بازگشت به کار در روز چهار شنبه, آوریل 29 به منظور از سرگیری تولید در این شرکت در فرمونت کالیفرنیا ماشین کارخانه با توجه به مکاتبات داخلی به اشتراک گذاشته شده با CNBC.

تماس برای حداقل برخی از کارکنان برای بازگشت به کار تمام تغییرات رخ داده است حتی اگر بهداشت محلی سفارشات نیاز به تسلا به رعایت "حداقل عملیات پایه" در این کارخانه تا پایان روز ممکن است 3. بلومبرگ گزارش در پیام های داخلی.

در فریمانت بهداشت سفارشات نشده اند آرامش را در هر راه و در عین حال با توجه به Sgt. ری کلی, اطلاعات عمومی افسر آملدا. دولت و مقامات محلی در حال انتظار برای به روز رسانی ساکنان و کسب و کار توسط مه 3 که آیا سفارشات تمدید خواهد شد و آرامش و یا به طور کامل برداشته است.

تحت آن سفارشات تسلا فرمونت کارخانه قرار بود به تعلیق تولید خودرو در پنج شنبه 19 مارس ،

اما این شرکت مقاومت و نگهداری تولید خودرو وجود دارد برای پنج روز دیگر در حالی که خود را قانونی و سیاست های تیم استدلال با مقامات محلی است که آنها باید به عنوان یک "کسب و کار ضروری." اگر ضروری گیاه می تواند همچنان به کار با چند Covid-19 پروتکل های در محل برای محافظت از کارگران است.

قبل از آن به حالت تعلیق در خودرو, تولید, ایلان ماشین الکتریکی شرکت شروع به گرفتن درجه حرارت از کارگران ورود آن فرمونت کارخانه و توزیع ماسک صورت برای برخی از.

از آن پس تسلا خواسته است بسیاری از کارکنان برای کار از خانه furloughed دیگران و قطع حقوق کارمندان در حالی که توقف پیمانکاران تکالیف. (تسلا دماهای یا قرارداد کارگران در حال حاضر یا بیکار و یا واجد شرایط برای پیدا کردن مباحث دیگر از طریق نیروی انسانی سازمان.)

سه کارمند است که کار در فریمانت گیاه و furloughed مشترک داخلی پیام های ارسال شده به آنها را روز جمعه و آخر هفته با CNBC. این افراد خواسته به صحبت می کنند به صورت ناشناس به عنوان آنها را مجاز به مصاحبه مطبوعاتی. CNBC تصمیم به انتشار تمامیت پیام های داخلی به منظور حفاظت از هویت خود است.

در حالی که خوشحال به بازگشت به کار در یک معنا هر ابراز نگرانی در مورد کار در کارخانه در میان Covid-19 شیوع.

به عنوان از آوریل 26 آالمدا کانتی گزارش در مجموع 1,468 تایید Covid-19 موارد با 52 و میر ناشی رمان coronavirus در سراسر شهرستان. حدود 98 از کسانی که تایید موارد رخ داده در فریمانت.

تسلا کارگران رفت و آمد در سراسر شهرستان و مناطق همجوار. بیشترین تولید کارکنان باید برای تکمیل وظایف فیزیکی در مجاورت نزدیک با زمان کمی بین هر یک برای متوقف کردن و شستن دست های خود را گفتند.

CNBC رسیده به گردشگاه عمومی کشور منطقه 1 سرپرست اسکات Haggerty و تسلا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های این شرکت و بهداشتی مربوط به سفارشات. نه در دسترس بود به نظر بیش از آخر هفته.

تسلا در حال برنامه ریزی برای گزارش های درآمدی در چهارشنبه همان روز آن را به نام برخی از کارگران را برای تغییرات در فریمانت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب