را رایگان تورهای مجازی از جهان پر بازدید ترین جاذبه های توریستی

این COVID-19 همه گیر است و دلایل آشکار قرار دادن یک دمپر در بسیاری از افراد قصد سفر. به جای خوردن gelato در ای

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

این COVID-19 همه گیر است و دلایل آشکار قرار دادن یک دمپر در بسیاری از افراد قصد سفر. به جای خوردن gelato در ایتالیا خیساندن تا خورشید در سواحل اسپانیا یا رومینگ بازارهای Marrakech, عجیب و غریب ترین جایی است که طرف دیگر از روی نیمکت.

اما حتی با اجتماعی فاصله در محل شما هنوز هم می توانید تجربه برخی از مناظر عجیب و غریب خارجی تعطیلات البته دیجیتالی. مطمئن تفریحی جهان جاذبه های معروف از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر است همان چیزی که به دیدن آنها را در زندگی واقعی است. اما یک بازدید مجازی هنوز هم می تواند یک تجربه یادگیری بزرگ. پس گرفتن عینک آفتابی خود را و چک کردن نسخه مجازی از برخی از جهان معروف ترین جاذبه های گردشگری است.

تنها در حدود یک سوم باقی مانده از چه زمانی از بزرگترین آمفی تئاتر در جهان است — اما آن را متوقف نمی کند میلیون ها نفر از گردشگران از هجوم آوردند به دیدن آن را در هر سال است. با تشکر از گوگل, فرهنگ و هنر, شما می توانید راه رفتن در اطراف و داخل کولوسئوم بدون نیاز به مبارزه راه خود را از طریق جمعیت.

تحسین اهرام جیزه قدیمی ترین عجایب هفت گانه جهان باستان از راه دور و سرمایه گذاری و نزدیک در اوقات فراغت خود با استفاده از این تور مجازی. شما همچنین می توانید مشاهده و عظیم مقبره فرعون از بالا.

آن را طولانی و خطرناک بازحمت حرکت کردن به مسیح نجات در ریو دو ژانیرو. اما شما می توانید به بالای کوه Corcovado, که جایی است که این 30 متر بالا دکو هنر مجسمه (بزرگترین در جهان) واقع شده است و بدون خیلی به شکستن عرق با گوگل, فرهنگ و هنر تور مجازی.

دنبال یک روش غیر معمول برای صرف بعد از ظهر ؟ بازدید از دخمه های پاریس یک دخمه پرپیچ و خم از تونل های زیر زمینی (معادن سابق) که در خانه باقی مانده است از چندین میلیون نفر از مردم منتقل شده و در اینجا از پاریس' سرشار گورستان در اواخر قرن 18.

در حالی که وجود دارد هیچ کمبود عجیب و غریب فرضیه که چرا یا چگونه استون هنج ساخته شده بود برخی از تئوری های قابل قبول ادعا می کنند که آن را مقدس سایت یا علمی رصدخانه. اطلاعات بیشتر در مورد مرموز ماقبل تاریخ سایت با زبان انگلیسی میراث تعاملی 360 درجه تور مجازی (نرم افزار نکته: فراموش نکنید که برای نگاه کردن!)

شما نمی توانید به رفتن به چین در حال حاضر, اما شما هنوز هم می تواند یک مجازی پیاده روی در دیوار بزرگ. تور مجازی اجازه می دهد تا شما بازحمت حرکت کردن از Jinshanling به Simatai شش-and-a-half-کشش مایل است که دارای برخی از خوش عکس ترین بخش از دیوار.

دیدن قلب شهر گمشده اینکاها تحسین پانوراما از دره از بالاترین نقطه از دنباله و حیوان خانگی دوستانه alpacas که سرگردان رایگان در بالای قله با YouVisit را تور مجازی. این تور همچنین شامل یک صدای خارج از قاب, راهنمای توضیح می دهد که ماچو پیچو تاریخ و معماری است.

پر پیچ و خم را از طریق بسیاری از اتاق در کاخ ورسای—از جمله معروف تالار آینه که شامل 357 آینه—با استفاده از این گوگل, فرهنگ و هنر تور. پس از آن اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در محل اقامت خانواده سلطنتی (مانند مواد غذایی خورده شده در جدول سلطنتی و مد سلطنتی) از طریق یکی از بسیاری از نمایشگاه آنلاین.

در اوج فصل توریستی تابستان برخی از 20000 نفر بازدید از کلیسای سیستین در روز است. اما شما می توانید آن را به خودتان اینجا را کلیک کنید. فراموش نکنید که برای نگاه کردن به دیدن آخرین حکم توسط میکل آنژ. شناخته شده نقاشی با آبرنگ روی گچ در زمان چهار سال برای تکمیل!

این تور مجازی توسط شما فرهنگ را شما حمل و نقل به بالای یک تپه سنگی در بالای شهر آتن. از آنجا شما می توانید به کاوش در آکروپلیس, صفحه اصلی به چندین ساختمان های باستانی از جمله معروف پارتنون سابق معبد اختصاص داده شده به آتنا معروف الهه یونانی و حامی از شهرستان.

از دست داده در وسیع بودایی مجتمع معبد آنگکور وات که امتداد بیش از 150 کیلومتر مربع. این تور به شما اجازه می دهد کشف برخی از جادویی ترین معابد از جمله انگکور وات و همچنین Angor تهم, آخرین سرمایه شهر انگکور امپراتوری و Ta Prohm یک معبد علاقمندان فیلم تشخیص ممکن است از سال 2001 فیلم "لارا باغچه: توم ریدر."

رمانتیک نا امید کننده را دوست دارم تاج محل. ساخته شده توسط امپراتور مغول شاه جهان در افتخار خود را مورد علاقه همسر, ممتاز محل این آرامگاه ثابت می کند که عشق واقعی نیست مرده است. برای مشاهده چشم پرنده از کاخ اتمام AirPano تور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب