نگاهی به تور مجازی از انگلستان افسانه شایسته Bluebell جنگل

یک لحظه در طبیعت می تواند طراوت, حتی اگر آن را مجازی یک تجربه از طریق صفحه نمایش خود را. در یک ویدیو به اشتراک

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

یک لحظه در طبیعت می تواند طراوت, حتی اگر آن را مجازی یک تجربه از طریق صفحه نمایش خود را. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط انگلستان اعتماد ملی, پرندگان, زق زق کردن, اوایل صبح خورشید می درخشد را از طریق درختان و گل و لرز به آرامی در نسیم. این یک زندگی واقعی افزایش, اما آن را هنوز هم زیبا و آرام بخش.

این ویدئو ارائه می دهد یک تور مجازی از انگلستان bluebell جنگل که در آن گل بنفش به شکل یک فرش بر روی چمن. "Bluebells زمان طولانی به تاسیس" توضیح می دهد که اعتماد ملی سایت "بنابراین اگر شما در سراسر یک ضخامت قنداق کردن آنها اغلب نشانه آن است که شما در حال راه رفتن را از طریق یک باستان وودلند."

Bluebells رشد در سراسر اروپای غربی اما انگلستان در حدود نیمی از جمعیت جهان است. آنها را پنج تا هفت سال برای شروع گلدهی و آنها به راحتی آسیب دیده و پس از آن برابر قانون در انگلستان به آنها را انتخاب کنید.

حتی اگر شما زندگی می کنند و نیمی از جهان را دور از این bluebell جنگل شما می توانید تجربه خود را ظریف و زیبایی از طریق تور مجازی زیر.

"وجود دارد مقدار زیادی از شواهد علمی که در طبیعت است که بسیار مفید برای سلامتی و تندرستی اما مطالعات اخیر نشان داده اند که فقط به دنبال در تصاویر از طبیعت نیز می تواند کمک به کاهش سطح استرس می گوید:" اعتماد ملی ، "اگر شما در حال جستجو برای یک راه برای استراحت چرا فرار مجازی bluebell wood با کمک این تلویزیون آهسته' ویدئو? به سادگی با قرار دادن هدفون خود را و اجازه دهید خود را منتقل می شود."

ما احساس کمی آرام تر در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب