دادگاه عالی Ginsburg می گوید: او که برای درمان سرطان کبد, اما هنوز کار کامل بخار'

عدالت اموزش Bader Ginsburg در مراسم ناهار جلسه از کنفرانس زنان در لانگ بیچ کالیفرنیا اکتبر 26, 2010.ماریو Anzu

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

عدالت اموزش Bader Ginsburg در مراسم ناهار جلسه از کنفرانس زنان در لانگ بیچ کالیفرنیا اکتبر 26, 2010.

ماریو Anzuoni | ایسنا

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که او است که برای درمان سرطان کبد, اما که او باقی می ماند و قادر به کار "کامل بخار است."

87 ساله گفت که او شروع یک دوره شیمی درمانی ممکن است در درمان عود سرطان پس از یک ماه فوریه اسکن نشان داد ضايعات در کبد است.

"سلول های بنیادی برای اولین بار essayed ثابت ناموفق است. شیمی درمانی, البته, اما, بازده نتایج مثبت است. راضی است که درمان من البته در حال حاضر روشن است من از ارائه این اطلاعات" Ginsburg در بیانیه ای گفت:.

Ginsburg, لیبرال است دادگاه ارشد عدالت است. سلامت او تبدیل شده است و این موضوع نگرانی عمومی از آنجا که یک جای خالی در نه قاضی پنل می تواند اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی یک محافظه کار جایگزینی. دادگاه در حال حاضر دارای یک 5-4 اکثریت جمهوری خواه منصوب از قضات.

Ginsburg گفت: اخیر اسکن انجام شد و در 7 ژوئیه نشان داد و "کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید."

"من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان. من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال در زندگی روزمره" Ginsburg گفت.

او افزود: "در سراسر من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و تمام دادگاه های دیگر کار می کنند. من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است."

Ginsburg کامل بیانیه به شرح زیر است.

"در مارس 19, من شروع یک دوره شیمی درمانی (جمسیتابین) برای درمان عود سرطان است. یک دوره ای اسکن در ماه فوریه و پس از بیوپسی نشان داد ضايعات در کبد است. من اخیر بستری شدن در بیمارستان به حذف سنگ صفرا و درمان عفونت شد و ربطی به این عود.

طب اول essayed ثابت ناموفق است. شیمی درمانی, البته, اما, بازده نتایج مثبت است. راضی است که درمان من البته در حال حاضر روشن است من از ارائه این اطلاعات.

اخیر من اسکن در تاریخ 7 ژوئیه نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید. من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان. من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره. در طول من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و تمام دادگاه های دیگر کار می کنند.

من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است."

اصلاح: این داستان به روز شده است به املای اموزش Bader Ginsburg نام.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب