دیوان عالی کشور در برگزاری اوریسا بالا دستور دادگاه در عربستان ورود

Coronavirus مستند: Odisha بالا دادگاه گفته بود تنها کسانی که تست منفی اجازه داده می شود دردهلی نو: دیوان عالی

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399
Coronavirus Lockdown: Supreme Court Puts On Hold Orissa High Court Order On Migrants' Entry

Coronavirus مستند: Odisha بالا دادگاه گفته بود تنها کسانی که تست منفی اجازه داده می شود در

دهلی نو:

دیوان عالی کشور امروز ماند یک اوریسا بازداشت موقت جهت است که گفت: فقط آن دسته از مهاجران که آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس خواهد بود و مجاز به ورود مجدد دولت است. بالا دادگاه به عمل می آید پس از این مرکز گفت: بالا حکم دادگاه "unworkable" و گذشت و بدون مشورت.
در آن طومار امروز این مرکز همچنین گفت: Orissa دادگاه عالی تا به حال موفق به درک "طبیعت ظریف از وضعیت و اصلا به حساب نمی SOP (روش عملیاتی استاندارد) توسط کشورهای دیگر".

مرکز گفت که دادگاه عالی موقت منظور خواهد آن را دشوار برای رشته کارگران مهاجر در حال انتظار برای بازگشت به زادگاه و روستاها.

در روز پنج شنبه, Orissa دادگاه عالی پیشنهاد دولت اجازه می دهد تا کارگران مهاجر برای ورود مجدد به دولت تنها در صورتی که آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس.

دو قاضی نیمکت از قضات Kumari Sanju پاندا و کرون Mohapatra موکول شنوایی بیش از یک پیل (منافع عمومی دادخواهی) اما ازدواج موقت سفارش به آن اثر است.

"در این میان دولت باید اطمینان حاصل شود که تمام مهاجران که در صف هستند برای آمدن به Odisha باید تست منفی برای COVID-19 قبل از سوار شدن به conveyance" نیمکت گفت.

این دادگاه مشخص نیست که آیا دولت نیاز به انجام آزمایشات پزشکی و یا صرفا حرارتی غربالگری.

Odisha دارای 219 coronavirus موارد و مرگ دو نفر تا کنون.

دولت همراه با بنگال و اوتار پرادش بودند در این هفته عنوان پتانسیل نقاط با توجه به انتظار هجوم رشته کارگران مهاجر بودن تقبل قایق از آب عبور در صفحه ویژه "shramik (کارگر)" قطار.

طی یک نشست مجازی با اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan سلامت وزرای این کشورها خواسته شد به افزایش امکانات تست.

فشرده تست می شود بسیار مهم از نظر دولت دستورالعمل های مربوط به حمل و نقل از رشته کارگران مهاجر و دیگران آنها را مجاز به هیئت مدیره قطار راه آهن گفت: در صورتی که صفحه نمایش منفی برای ویروس.

اما در ماه گذشته یک دانشمند ارشد در ICMR (هندی شورای تحقیقات پزشکی دولت dodol بدن در این بحران بهداشتی) گفت: NDTV که نگران کننده 80 درصد از coronavirus موارد در کشور شد بدون علامت معنی آنها را نشان نمی دهد نشانه ای از عفونت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن