رشته مهاجران دانش آموزان می تواند به خانه در طول مستند: 10 امتیاز

در میان رشته کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه. (فایل)برجستهکسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز ب

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399
Stranded Migrants, Students, Tourists Can Go Home During Lockdown: 10 Points

در میان رشته کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه. (فایل)

برجسته

 • کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه: مرکز
 • اتوبوس ها اجازه خواهد داشت برای حرکت بین ایالتی از مردم به منظور خواندن
 • اجتماعی فاصله قوانین باید حفظ شود در ترتیبات صندلی
دهلی نو: مهاجر کارگران و دانشجویان و زائران و یا گردشگران که علائم کروناویروس می تواند بازگشت به خانه خود آمریکا در حال حاضر این مرکز است گفت: صدور مجموعه ای از دستورالعمل های نزدیک به پنج هفته پس از اعلام سراسر کشور مستند که هزاران نفر رشته. منظور می آید یک روز پس از مرکز خواسته شد تا پاسخ به موضوع توسط دیوان عالی کشور بود که با شنیدن مجموعه ای از دادخواست درخواست که کارگران مهاجر که COVID-19 بود اجازه رفتن به خانه. این مرکز در حال حاضر مجاز, Uttar Pradesh به کشتی بازگشت آن مهاجران از هاریانا یک حرکت که منجر متحده مانند بحار و Jharkhand به آن سوال مستند دستورالعمل که مسدود و جاده و راه آهن و حمل و نقل هوایی و خواسته متحده اجازه نمی دهد خانه نشین مهاجران laboures در سراسر مرزهای خود را.

در اینجا 10 و تحولات در این coronavirus داستان:

 1. در آن سفارش وزارت خانه خواسته متحده برای تعیین گرهای بدن و تدوین پروتکل های جنبش رشته مردم است. "حرکت فرد(ع) خواهد بود به نمایش در آمد و کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه" دولت گفت. پس از ورود در مقصد خود را, آنها را مجبور به ماندن در خانه قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه نهادی قرنطینه است که توصیه می شود به منظور گفت.

 2. اتوبوس ها اجازه خواهد داشت برای حرکت بین ایالتی از مردم است و آنها باید sanitised بین سفرهای منظور بخوانید. قوانین اجتماعی فاصله باید حفظ شود در ترتیبات صندلی.

 3. منظور می آید کمتر از یک هفته قبل از این مستند قرار است به پایان برسد. روز دوشنبه نخست وزیر نارندرا برگزار شد چهارمین ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای حدود 10 متحده که در آن طرح خروج از این مستند مورد بحث قرار گرفت.چندین ایالت از جمله پنجاب و بنگال با این حال گفت: آنها نیاز به گسترش مستند در نظر coronavirus وضعیت.

 4. روز دوشنبه این مرکز گفت: دیوان عالی کشور که آن را "بسیار نگران" در مورد کارگران مهاجر. "دولت است که با مشاوره متحده چگونه بسیاری از آنها به حمل و نقل و ... ما در حال بدست گرفتن همه نوع از مراحل" وکیل عمومی Tushar مهتا گفته بود.

 5. منابع گفت: تصمیم گیری اجازه می دهد تا سرگردان مردم را به رفتن به خانه آمد afer فشار از درون BJP. وجود نگرانی که مهاجر بحران می تواند آسیب حزب سیاسی و بازخورد به این اثر داده شد به paryy رئیس JP Nadda طی یک نشست مجازی با نمایندگان مجلس و MLAs.

 6. اوتار پرادش شد اولین دولت به اقدام انتقال بیش از 12 ، 000 کارگران مهاجر از هاریانا بیش از آخر هفته. وزیر یوگی Adityanath گفت: او همچنین از برنامه ریزی برای بازگرداندن دانشجویانی که رشته شده اند در راجستان کوتا شهرستان شناخته شده برای مربیگری مراکز پذیرایی به جزوات برای انواع امتحانات رقابتی.

 7. یوگی Adityanath حرکت است ناراحت همسایه بیهار و Jharkhand. BJP متحد بیهار وزیر Nitish کومار و دولت خود را حفظ چنین largescale جنبش مردم است به طور کامل در برابر اصول اجتماعی فاصله و مستند است که به تنهایی می تواند شامل coronavirus در حال حاضر. بسیاری از رهبران نیز ناراضی در مورد آنچه که آنها را "استانداردهای دوگانه" از دولت مرکزی است.

 8. این مستند اعلام شد ساعت مودی در مارس 25, ترک هزاران نفر از کارگران مهاجر در سراسر کشور رشته و آسیب پذیر است. با شغل و در بسیاری از موارد پناهگاه رفته بسیاری از تلاش برای ایجاد راه خود را در خانه بر پا است. برخی را به سقوط ساعت دور از خانه پس از سخت بازحمت حرکت کردن اغلب بدون به اندازه کافی مواد غذایی و یا آب است.

 9. به عنوان جنبش از شهرها به روستاها تبدیل به یک خروج پرتاب به باد تمام قوانین اجتماعی فاصله و افزایش نگرانی در مورد عفونت گسترش دولت خواسته متحده برای محافظت از مرزها و حفظ آن که شکست مستند در 14 روز در قرنطینه اجباری.

 10. این مرکز تا به حال مطمئن است که کارگران مهاجر را پس از نگاه دولتهای جایی که آنها واقع شده است. اما این وضعیت بر روی زمین نشان داد در غیر این صورت با گزارش از گرسنگی در آینده از گوشه های مختلف کشور است. در سرمایه های ملی مردم دیده می شد صف بندی برای ناهار از سحر در خارج از مراکز امداد. در سورات و بمبئی مهاجران برگزار شد تظاهرات خشونت آمیز خواستار آن است که به آنها اجازه داده شود به خانه بروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب