موج طوفان به عنوان بالا به عنوان 5 متر: 5 آمار در طوفان Amphan در این ساعت

Storm Surge As High As 5 Metres: 5 Facts On Cyclone Amphan At This Hour

طوفان Amphan شده است در مقایسه با سال 1999 سوپر گردباد در Odisha.

دهلی نو: Cylone Amphan است که به احتمال زیاد به ضربه بنگال امروز بین 4 و 6 بعد از ظهر است و باعث قوی باد و باران سنگین در بخش هایی از اوریسا و بنگال آن را به عنوان نزدیک ساحل. این تنها دومین “سوپر گردباد” به فرم در شمال شرقی اقیانوس هند و از آنجا که پرونده آغاز شد و همچنین یکی از بدترین طوفان در خلیج بنگال در سال است. آن است که به احتمال زیاد به ضربه سواحل هند به عنوان قوی طوفان معادل یک دسته 3 طوفان. مرکز مطمئن است همه کمک به کشورهای نیروبخش برای طوفان در زمانی که هند در حال مبارزه با کروناویروس.

در اینجا پنج حقایق در این ساعت در طوفان Amphan:

  1. طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان پنج متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال هند هواشناسی بخش مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفته است.

  2. امروز صبح سرعت برداشت کرده بود در نزدیکی ساحلی قطعات در Odisha بود که در آن باد در حدود 100 کیلومتر در ساعت در پردیپ ملی در واکنش به این فاجعه زلزله SN Pradhan گفت. “امروز روز صفر به دلیل طوفان در انتظار ریزش زمین مدتی بعد از ظهر. مقامات منطقه توصیه شده است در مورد تلاش های امدادی,” او گفت:. طوفان همراه با کروناویروس مبارزه با ژست یک چالش برای کشور گفت: در روز سه شنبه.

  3. نزدیک به 1.3 لاخ مردم شده اند تخلیه در اوریسا بیش از 3 لاخ منتقل شده اند به ایمنی در بنگال به عنوان عملیات نجات همچنان ادامه دارد. در بنگلادش بیش از 20 میلیون شده اند تخلیه به ایمنی.

  4. Amphan تلفظ به عنوان “Um-جناس” به معنی آسمان است. انتظار می رود که این بسته بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت زمانی که از آن عبور سواحل هند.

  5. هند نیروی دریایی است به طور مداوم نظارت بر تحولات در خلیج بنگال است. نیروی دریایی کشتی نگه داشته شده است در حالت آماده به کار در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im