در اینجا چه باید بکنید اگر شما خانه تخریب است خود را به دیوار تکیه رویاهای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.خانه های

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خانه های قدیمی با بسیاری از ویژگی های فوق العاده (قدیمی و جذاب-مدرسه ویژگی های معماری پایدار مهار درخواست تجدید نظر لیست در می رود) اما آنها همچنین با برخی از چالش ها (به طور بالقوه سقف چکه کن پیر لوله کشی و رنگ سرب فقط به نام چند).

به عنوان یک مستاجر من (خوشبختانه!) نه مسئول از ساخت مطمئن شوید که همه از من مسن تر ساختمان بنیادی مسائل در چک; من فقط به لذت بردن از ویژگی های زیبایی شناسی از بروکلین brownstone آپارتمان. اما این هیچ راز است که من طبقه نیست کاملا سطح و دیواره های کاملا عمودی و در بیشتر قسمت ها که هرگز برایم ناراحت کننده است.

اما وقتی دیدم این سال کوچک/سرد ارسالی که تا به حال ثبت چنین منحصر به فرد هندسی لهجه دیوار من می دانستم که من تا به حال به یک. وجود دارد یکی از خاص نور صورتی رنگ گروه دیوار که گرفتار چشم من—بالاتر از جوانا در خانه زیبا—اما هنگامی که آن را به من متوجه شدم که من دیوار ممکن است کمی بیش از حد حواس پرت به رخ کشیدن یک راست به صف رنگ گروه است.

چگونه است که حتی کار می کند ؟ به 2-رنگ پا, باند من اندازه گیری 2 فوت از دیوار در نقاط مختلف از سقف ؟ نمی خواهد که ایجاد یک نقطه رنگ band اگر من می دانم که من سقف کمی نقطه? این فقط یک ایده بد همه با هم ؟ من خانه تخریب من هندسی دیوار تکیه شده است؟!

پاسخ: هیچ. آن را فقط طول می کشد ابزار مناسب.

"این قطعا می تواند انجام شود. چیزی نیست که تازه ساخته شده است و این مسائل می گوید:" جاناتان Rios, بنیانگذار ریوس داخلی پارسیان یک نقاشی داخلی و بازسازی شرکت در نیویورک است. "با یک سطح مناسب و معقول یک نوار اندازه گیری خوب و مناسب رنگ و قلم مو شما می توانید بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد."

ریوس بسیار آشنا با خصلت از بروکلین brownstones و می گوید: در حالت ایده آل شما می توانید یک حرفه ای به خامه پوشش دیوار و سطح آن را با چند کت گچ, اما اگر شما در حال تلاش به راحتی DIY خود را در کار رنگ (من مستاجر بعد از همه) خرید چند مورد کلیدی کمک خواهد کرد که شما را به خود هندسی دیوار تکیه رویاها به زندگی است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به در دست دارند.

فراموش تلاش به همان مقدار اندازه گیری تمام راه را در سراسر دیوار خود را. را به یک رنگ گروه و یا شکل هندسی به زندگی خود را لرزان دیوار, شما در حال رفتن به نیاز به یک سطح لیزر.

"لیزر سطح 100% کلید برای داشتن دیوار خود را نگاه واقعا خوب انجام می شود می گوید:" ریوس.

او توضیح می دهد که این امر باعث ایجاد یک سطح خط چشم به طوری که هر بازدید کننده است که می آید و می بیند خود را رنگ گروه رنگ کار نمی خواهد فکر می کنم دو بار در مورد خود را در غیر این صورت نقطه دیوار.

"استفاده از یک نردبان به آن مجموعه به ارتفاع که در آن شما می خواهم برای دیدن خط می گوید:" ریوس. او می گوید: شما همچنین می توانید با استفاده از یک سه پایه دوربین سطل و یا هر چیز دیگری که می شود آن را به ارتفاع شما نیاز دارید. برخی از لیزر سطوح مانند این یکی از Ryobi به دیوار وصل کنید به طور مستقیم.

یکی دیگر از عناصر مهم برای کشیدن هندسی لهجه دیوار با استفاده از مناسب نقاش نوار. ریوس توصیه Frogtape به دلیل چسب فعال سازی خواص. شما می توانید مرطوب این نوع از نقاش نوار را فعال می گردد.

"ما تصویب کمی دستمال مرطوب بیش از نوک نوار پس از آن واقعا مهر و موم و سپس ما با قرار دادن یک کمی از درزبندی در آن را به مهر و موم آن را تنگ تر می گوید:" ریوس.

که در راه شما به طور کامل خط راست است. او می گوید تنها به فکر از زمان به عنوان شما نمی خواهید درزبندی برای خشک شدن بیش از حد—و شما نیاز به حذف نوار عنوان به زودی به عنوان شما به پایان رسید نقاشی برای جلوگیری از raggedy لبه.

ریوس نیز نشان می دهد با استفاده از پوسته تخم مرغ یا, تخت, پایان رنگ برای کمک به پنهان کردن همسر دیوار عیوب. "پایان مسطح نیست و منعکس کننده نور به عنوان به طوری که شما نمی بینید ناهمواری دیوار," او می گوید.

یک ترفند کوچک برای یک نقطه سقف

ریوس می گوید که اگر شما مایل به رنگ دیوار و جسورانه از رنگ لهجه, اما شما نمی خواهید برای جلب توجه به خود را بدامن سقف یک ترفند وجود دارد که.

ریوس با استفاده از این مثال: "بیایید می گویند شما می خواهید برای انجام یک لهجه دیوار, اما شما باید یک سقف سفید و شما در یک شیب پارک brownstone که در آن بسیاری از سقف بدامن هستند و شما نمی خواهید برای جلب توجه به آن است."

او می گوید شما می توانید شناسایی که در آن سقف آغاز می شود شیب را اندازه گیری و آن را به رنگ سفید در پایین کمی قبل از اینکه شما شروع به نقاشی روی دیوار, سیاه, بنابراین آن را می دهد توهم مستقیم تا سقف (و بله, شما می توانید با استفاده از لیزر خود برای رسیدن به سطح این).

"اگر آن را 1/4 اینچ رنگ که 1/4 اینچ سفید. وقتی کسی بازدیدکننده داشته است خانه خود را, آنها فرض کنیم که بخشی از سقف. شما می توانید پنهان که نقص," او می گوید.

همانطور که با هر کار نقاشی مربوط به بیش از یک رنگ (و اکثر گروههای رنگ و هندسی لهجه دیوار انجام دهید) صبر کلید است.

اگر شما در حال انجام یک رنگ مسدود لهجه دیوار شما استفاده از لیزر خود را به سطح علامت گذاری کردن راه راه با یک مداد و نوار آنها را خاموش و شروع به با سبک ترین رنگ به عنوان رنگ پایه. سپس شما نیاز به تکرار مداخله و نقاشی فرایند برای هر رنگ تا تکمیل این کار است.

اگر شما در حال انجام یک نیم دایره هندسی, دیوار, ریوس توصیه پیدا کردن نقطه ای که در آن شما می خواهم این نکته از دایره به توان ساخت که علامت گذاری و سپس با استفاده از یک لیزر سطح برای ایجاد خط مستقیم برای پایین دایره و با استفاده از فوق العاده بزرگ پرتو قطب نما شما را به رسم شکل.

هنگامی که شما خود را در سطح لیزر ایجاد یک خط است که به نظر می رسد مستقیم به چشم (و خود را به بازدید کنندگان) رنگ نوار را نگه دارید که خط مستقیم و صاف پایان رنگ برای پنهان کردن عیوب دیگر شما فقط به دنبال همه دستورالعمل های دیگر برای نقاشی سرگرم کننده لهجه دیوار—شما نمی باید اجازه دهید خود را در خانه خرابکاری خود را به دیوار تکیه می پروراند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب