مستند تسهیلات در مارس 4 برای بسیاری از مناطق می گوید: وزارت

Coronavirus مستند: بسیاری از مناطق خواهد شد قابل توجهی تسهیلات صفحه اصلی وزارت گفت.برجستهدستورالعمل های جدید ب

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399
Coronavirus - Lockdown Relaxations On May 4 For Many Districts, Says Home Ministry

Coronavirus مستند: بسیاری از مناطق خواهد شد قابل توجهی تسهیلات صفحه اصلی وزارت گفت.

برجسته

  • دستورالعمل های جدید برای مبارزه با COVID-19 را به اثر از مه 4
  • بسیاری از مناطق خواهد شد قابل توجهی تسهیلات گفت: وزارت خانه
  • پنجاب اعلام کرده است فرمت این مستند توسط دو هفته پس از آوریل 3
دهلی نو:

دستورالعمل های جدید برای مبارزه با COVID-19 که به تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق را به اثر از آوریل 4 که در سراسر کشور مستند است به پایان می رسد اتحادیه وزارت خانه گفت: در روز چهارشنبه.

جزئیات خواهد بود ابلاغ در روز به صفحه اصلی سخنگوی وزارت گفت که در توییتر.

در روز قبل از آن دولت اعلام کرد قصد دارد به اجازه می دهد lakhs از کارگران مهاجر و دانش آموزان رشته در مکان های مختلف برای بیش از یک ماه به دلیل در سراسر کشور مستند به بازگشت به خانه.

اما با COVID-19 شمارش افزایش بیشتر, تازه, نشانه های ظهور, در مورد مستند ادامه فراتر از مارس 3, حداقل در برخی از فرم در برخی از نقاط کشور است.

در آن شب, به روز رسانی, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: تعداد COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته است به 1,008 با یک رکورد پرش از 71 در 24 ساعت گذشته در حالی که تعداد تایید عفونت صعود به 31,787.

پنجاب است که گزارش 375 موارد و 19 مرگ و میر اعلام کرد گسترش مستند در دولت دو هفته بعد از مارس 3, هر چند برخی از تسهیلات داده شده است در مناطقی که نمی افتد تحت مهار و یا مناطق قرمز.

در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی گفت: کارشناسان و پزشکان بر این عقیده هستند که محدودیت های اعمال شده برای بررسی گسترش COVID-19 باید همچنان در دولت تا پایان ماه مه.

او نیز اعلام کرد برخی تسهیلات از جمله افتتاح مستقل مغازه ها در مناطق سبز و غیر مهار مناطق با تمام احتیاطی و اجتماعی فاصله گرفته است.

Telangana وزیر K چاندراسکار رائو در حال حاضر اعلام کرد گسترش مستند در دولت خود را تا مارس 7 بدون هر گونه آرامش است.

در آخرین تعامل با وزرای ارشد در روز دوشنبه نخست وزیر نارندرا مودی به آنها گفته بود که اقتصاد نیاز به بیش از حد اهمیت داده می شود در حالی که مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب