سهام پس از افزایش بهتر از انتظار گزارش اشتغال به برنده هفته

سهام در روز پنج شنبه پس از بهتر از حد انتظار مشاغل آمریکا در گزارش به عنوان اقتصاد تلاش می کند برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 93 امتیاز بالاتر یا 0.4%. شاخص Nasdaq Composite با آمار یک رکورد بالا رفتن 0.5%. S&P 500 نیز به دست آورد 0.5%. بوئینگ کمک به سود افزایش 0.6% بعد از هواپیما ساز تکمیل recertification پرواز برای آن مبتنی 737 Max جت.

پنجشنبه سود منجر به قوی هفتگی سود به صورت عمده به طور متوسط. داو رز 3.3% این هفته و S&P 500 با صعود 4% در همان دوره زمانی. این شاخص های Dow و S&P 500 بزرگترین هفتگی دستاوردهای پس از 5 ژوئن. Nasdaq فرض آن بهترین عملکرد هفتگی خود از ماه مه 8 پریدن 4.6% در این هفته است. بازارهای ایالات متحده خواهد بود بسته شده در روز جمعه برای جولای چهارم تعطیلات.

رکورد به دست آوردن شغل

وال استریت آغاز جلسه با رشد سریع پس از دولت گزارش داد که یک رکورد 4.8 میلیون شغل ایجاد شد در ماه ژوئن. اقتصاددانان انتظار داشتند که 2.9 میلیون شغل ایجاد شد. نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد از 13.3 درصد در ماه مه. اقتصاددانان انتظار داشتند که نرخ 12.4 درصد به داو جونز.

“یکی دیگر از عمده تعجب در اینجا از نظر انتظارات بازار” گفت: Christian Scherrmann ایالات متحده اقتصاددان در DWS. “آنچه که ما دیده ایم در ماه های مه و ژوئن است یک طرح برای بهبودی سریع, اما تنها هنگامی که ویروس وضعیت تحت کنترل است.”

ماه گذشته اقتصاددانان پیش بینی از دست دادن 8 میلیون شغل در ماه مه و اقتصاد به دست آورد 2.5 میلیون اشتغال در عوض.

وزارت کار همچنین گفت که مدعیان اولیه بیکاری افزایش یافت 1.427 میلیون در هفته پایان ماه ژوئن 27. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار اولیه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به افزایش دیگر 1.38 میلیون از 1.48 میلیون دلار از هفته قبل است. داده ها همچنین نشان داد تعداد در ادامه ادعا می کند — تعدادی از مردم دریافت مزایای بیکاری برای هفته متوالی افزایش یافت — افزایش به 19.29 میلیون مورد 59,000.

“وجود دارد یک قطع وجود دارد زمانی که شما نگاه در این دو عدد را گفت:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در Verdence سرمایه مشاوران با اشاره به گزارش مربوط به اشتغال و نرخ بیکاری داده است. “این به شما نشان می دهد وجود دارد این است که برخی از اعوجاج در داده ها … من فکر نمی کنم واقعی تصویر زمینه بازار کار روشن خواهد شد برای چند ماه.”

ویروس موارد حفظ خونتان

عمده متوسط برش دستاوردهای خود را پس از فلوریدا گزارش یک روز سنبله از بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد است. ایالات متحده نیز گزارش داد یک رکورد از بیش از 50 ، 000 موارد در روز چهارشنبه.

سهام که از سود اقتصادی به بازگشایی بیش از نورد. هواپیمایی متحده و آمریکا بسته شده کمی پایین تر پس از پریدن پیش از آن در روز. تفریحی کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب شد پایین حداقل 2.6% هر.

“هر تکه ای از اخبار می توانید با ما در حال حرکت بسیار سریع در یک راه یا دیگری” گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. “شما را دیدم که با فلوریدا اخبار.”

“شما باید به توجه داشته باشید از احتیاط آن را تمام روز روشن” او گفت:.

حرکت روز شنبه به دنبال بازار در اولین روز معاملاتی در سه ماهه سوم. هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به دست آورد در طول جلسه به طور منظم در روز شنبه با دومی پریدن بیش از 1% به بالا.

CNBC پتی Domm کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو