2 Sadhus کشته در معبد گفته می شود توسط مرد آنها را متهم کرده بود که از سرقت

بلندشهر: این sadhus کشته شدند با یک شمشیر در یک معبد که در آن آنها اقامت موقت.برجستهاین sadhus 55 و 35 کشته شد

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399
2 Sadhus Killed In UP Temple Allegedly By Man They Had Accused Of Theft

بلندشهر: این sadhus کشته شدند با یک شمشیر در یک معبد که در آن آنها اقامت موقت.

برجسته

  • این sadhus 55 و 35 کشته شدند با شمشیر آخرین شب
  • وزیر یوگی Adityanath خواسته است تا به صورت دقیق اقدام علیه قاتل
  • متهم به حال گفته شده است مواج از کشیش متهم او را از سرقت
بلندشهر:

دو sadhus به قتل رسیدند در یک معبد در اوتار پرادش را بلندشهر دوشنبه شب گفته می شود توسط یک مرد آنها را متهم کرده بود که سرقت شده است.

این sadhus55 و 35 کشته شدند با شمشیر شب گذشته در یک معبد کوچک که در آن آنها اقامت موقت. یک مرد به نام راجو دستگیر شده و متهم به قتل است.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath خواسته است تا به صورت دقیق اقدام علیه قاتل.

به گفته پلیس متهم مرد بود "در مواد مخدر بالا" هنگامی که او را کشته و دو کشیش است و هنوز هم در یک دارو دولت است. او را مورد سوال به عنوان به زودی به عنوان مواد مخدر پوشیدن یک افسر پلیس گفت که به نظر می رسد هیچ چیز جمعی در مورد جرم و جنایت.

"دو babas زندگی در اینجا در معبد. یک نفر به نام Murai نام مستعار راجو که متعلق به یک برنامه ریزی و کاست و در زمان دور یک "chimta" (انبرک) که برای او سرزنش و مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش. پس از قتل روستاییان بودند به دنبال او و خال او دارو با bhang, با حداقل لباس" یک مقام ارشد پلیس و Santosh Kumar Singh, گفت, خبرگزاری ANI.

این مرد تا به حال گفته شده است مواج از کشیش متهم او را از سرقت. آقای سینگ گفت: شب گذشته ظاهرا پس از مصرف bhang (شاهدانه) او را به معبد و کشته شدن هر دو با شمشیر.

قتل آمده روز پس از دو sadhus و راننده بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش در ماهاراشترا پلقر که گفته می شود بیش از شایعاتی است که آنها درگیر شدند در ربودن کودکان برای اندام.

چند BJP رهبران و همچنین حزب ایدئولوژیک مربی Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) گفته اند که sadhus کشته شدند, طراحی, اما, Maharashtra دولت را تکذیب کرد هر زاویه جمعی.

Priyanka Chaturvedi رهبر پيشين حاکم شیو سنا در توئیتر خود نوشت: "خبر وحشتناک برای خواندن و انتظار می رود تا دولت را استرن عمل است. امیدوارم که برخی از بخش ها از رسانه ها و صفحه کلید رزمندگان نمی تلاش برای communalise این موضوع و سرزنش سانتی متر (وزیر) در زمانی که دولت و کشور در حال مبارزه با Covid."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب