سهام گسترش ضرر و زیان با داو در حال سقوط بیش از 400 امتیاز

سهام کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران رشد نگران افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد که ن

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

سهام کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان معامله گران رشد نگران افزایش تعداد تازه تایید coronavirus موارد که نگرانی در مورد اقتصادی بازگشایی و بازیابی.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و 404 واحد معادل 1.5 درصد. S&P 500 معامله 1.4% پایین تر در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 1.1%. فناوری های سنگین نزدک به رهبری بود برای اولین بار روزانه کاهش در جلسات نه.

"بازار مکث با تمام چشم ها به ویروس ها و بازگشایی رفتن به ماه های تابستان" گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. سلامت طرف عقب جلو و مرکز به عنوان هر دو پولی و مالی نقدینگی شده است در میان در کوتاه مدت. ما وارد یک مرحله جدید از این بحران است."

یک تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده یافت U. s. 7 روز به طور متوسط از coronavirus موارد یافت بیش از 30 درصد از یک هفته پیش پس از تعداد کل موارد رشد بیش از 31,000 در روز دوشنبه. کالیفرنیا یکی از ایالت های که دیده می شود دراماتیک سنبله در مورد اضافه کردن بیش از 6000 در روز دوشنبه به تنهایی. در تگزاس Covid-19 میزان بستری شدن آمار یک رکورد برای 12 روز مستقیم.

"ما در حال رفتن به تحت الشعاع قرار دادن مجموع در مارس بنابراین ما گرفتگی 37,000 تشخیص عفونت های روز" سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC "Squawk Box." "اما در ماه آوریل ما تنها تشخیص 1 در 10 به 1 در 20 عفونت پس از آن 37,000 عفونت نشان داده شده احتمالا از نیم میلیون عفونت در اوج."

در خارج از کشور آلمان گزارش داد یک خوشه به تازگی تایید موارد در یک کشتارگاه در نیدرزاکسن. که آخرین در یک سری از شیوع کروناویروس در آلمان است.

سهام شرکت ها در ابتدا برای بهره مندی از اقتصاد بازگشایی شود. هواپیمایی متحده کاهش یافت و 3.3%. دلتا آمریکا و غرب همه تضعیف بیش از 1.5%. کارناوال نروژی کروز خط و رویال کارائیب شد پایین تر از 5 درصد 4.5 درصد و 3.7 درصد بوده است. خرده فروش شکاف همچنین کاهش بیش از 2 درصد.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا شاهد یک "نگران کننده" موج جدید Covid-19 موارد است.

"این پرسش اما مهم ترین سیاست جهت گفت:" تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران با توجه به افزایش موارد است. "ما هنوز هم مثبت ریسک/پاداش سهام و به ما گفت برای برخی از زمان سهام در دست خریداران است." لی افزود که اگر S&P 500 می توانید اقامت در بالا از آن 76 درصد فیبوناچی شاخص باید رسیدن به اوج جدید در تابستان امسال است.

وال استریت بود در آینده یک بنر روز با شاخص Nasdaq Composite با ارسال آن 21st بسته شدن رکورد برای سال 2020 در روز سه شنبه. Nasdaq را به دست آورید در روز سه شنبه نیز به نمایندگی هشتمین مستقیم بعد از سود آن طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر هنگامی که آن را پیشرفته برای 11 مستقیم جلسات.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب