سهام کاهش تلفات داو در حال حاضر کمتر از 200 امتیاز

سهام به شدت کاهش یافت به شروع هفته در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن آخرین coronavirus اخبار همراه با ی

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

سهام به شدت کاهش یافت به شروع هفته در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن آخرین coronavirus اخبار همراه با یک کاهش شدید در آمریکا قیمت های نفت خام. بازار آینده خود برای اولین بار به عقب هفتگی سود در بیش از دو ماه.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 390 امتیاز پایین تر یا 1.6%. S&P 500 تضعیف 1.2% در حالی که نزدک کامپوزیت 0.9%. (اینجا را کلیک کنید برای آخرین اخبار بازار.)

شورون و اکسون موبیل کاهش بیش از 5 درصد هر یک منجر به داو پایین تر است. S&P 500 در بخش انرژی از دست رفته بیش از 6 درصد در اوایل معاملات به عنوان Occidental Petroleum و هالی برتون هر دو کاهش بیش از 10%.

سهام بودند پس از یک کاهش در آمریکا قیمت نفت که افزایش نگرانی در مورد چگونه به کاهش رشد اقتصادی خواهد بود این سه ماهه و همچنین آمار قیمت انرژی سهام.

این قرارداد ممکن برای وست تگزاس اینترمدیت که منقضی می شود در روز سه شنبه سقوط بیش از 32 ٪ به $12.30 در هر بشکه در چشم انداز ضعیف تقاضا و ظرفیت ذخیره سازی مسائل است.

تاثیر منفی بر سهام آتی از نفت به احتمال زیاد می توانست بدتر نبود کمتر کاهش قیمت نفت انقضای قرارداد در طول ماه های آینده. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت ژوئن قرارداد تضعیف بیش از 7 درصد به $23.14 در هر بشکه رسید. در ماه ژوئیه نفت قرارداد پایین بود 4 درصد. این یک پدیده عجیب و غریب است که تحلیلگران chalked به سقوط در تقاضا برای نفت قرارداد انقضای این هفته است. پالایشگاه لازم نیست روغن و در نزدیکی ظرفیت ذخیره سازی با بسیاری از کشور تعطیل.

"حرکت در بازار نفت هستند واقعا باور نکردنی فقط در حال حاضر که ما به معنای واقعی کلمه در حال اجرا از فضای ذخیره سازی" پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشورتی گفت: در یک توجه داشته باشید. "من معتقدم که این نوع از حرکت چیزی است که کف ساخته شده و در ماه مه و ژوئن هنگامی که همه چیز شروع به بازگشایی دوباره آن خواهد شد یک راه طولانی در کمک به, همراه با تولید کاهش است."

سهام رو تکان خوردن در هفته گذشته بعد از گزارش گفت: بیماران مبتلا به ویروس علائم به سرعت دوره نقاهت پس از استفاده از remdesivir یک Gilead Sciences مواد مخدر است. شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq همه افزایش بیش از 2 ٪ در هفته گذشته است. عمده متوسط نیز تا به حال خود را برای اولین بار متوالی هفتگی افزایش از ماه فوریه.

هفته گذشته دستاوردهای همچنین با قرار دادن S&P 500 و Dow بیش از 30 درصد بالا روزانه خود را پایین تنظیم شده در مارس 23.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت "گذشته نقطه بالا" جدید موارد ذکر عفونت کاهش پیدا کرد و همراه با کروناویروس مربوط به بستری شدن در بیمارستان. کومو افزود نیویورک خواهد کرد که رول کردن آنتی بادی آزمایش این هفته است. در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز شنبه گفت: "ما در حال مسطح منحنی."

در واشنگتن وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: دولت و کنگره شد و نزدیک به یک معامله قابل توجه در دور دوم وام برای کسب و کارهای کوچک. A $349 میلیارد نجات برنامه وام از پول در روز پنج شنبه.

"بازارهای سهام و بازار اوراق قرضه در آمریکا هستند به من گفتن که من نسبتا خوش بینانه, چشم انداز اقتصاد جهانی نیز آنچه در بازار در حال شروع به قیمت در" استفان جن از بنیانگذاران SLJ ماکرو همکاران نوشت: در یک توجه داشته باشید. "در حال حاضر وجود دارد نور در انتهای تونل."

"در حالی که هیچ کس نباید توهم این که این ویروس ریشه کن خواهد شد به زودی این مهم است که به بازارهای سهام که ما از طریق بسیاری از شناخته شده 'نورد apexes,' طریق کاهش اقدامات" جن گفت.

اما در حالی که بازار ممکن است قیمت گذاری در بهبود این ویروس شیوع اخیر اقتصادی بوده است ملال انگیز. در طی ماه گذشته 22 میلیون شغل از دست داده اند هفتگی مدعیان بیکاری اعداد از وزارت کار نشان داد.

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر نیز افزایش یافته است به بیش از 165,000 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 41,000.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن