سهام مجموعه را به پرش جمعه پس از چهار تکنولوژی غول های پست قوی درآمد نزدک آتی افزایش 1%

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژآتی سهام شروع به پریدن کرد در پنج شنبه شب, بتونه کاری دیوار و خیابان تا

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام شروع به پریدن کرد در پنج شنبه شب, بتونه کاری دیوار و خیابان تا پایان هفته بر یک توجه داشته باشید به عنوان برخی از بزرگترین سهام فن آوری — Facebook, آمازون, الفبا و اپل — گزارش سه ماهه نتایج است که ضرب و شتم انتظارات بالا.

Nasdaq 100 آتی 1.2% بالاتر است. میانگین صنعتی داو جونز آتی به دست آورد 237 امتیاز یا 0.9 درصد بوده است. S&P 500 آتی صعود 0.8%.

اپل گزارش سه ماهه blowout با فروش کلی گسترش 11٪. اپل همچنین اعلام کرد 4-برای-1 سهام تقسیم می شود.

"درآمد اپل گزارش نفس گیر بود گفت:" اندرو اسمیت مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست دلوس سرمایه مشاوران. "دو رقمی رشد درآمد در طول سه ماهه که دیدم بیشتر از اقتصاد ایالات متحده shutdown قابل توجه است. این درآمد گزارش نشان می دهد که اپل شلیک در تمام سیلندر. سهام اپل با عبور نمادین 400 دلار به اشتراک گذاری آستانه در بعد از ساعات معاملات همچنان در حال افزایش چهار-برای یک سهام تقسیم شد که شکر و تخم مرغ در کیک برای سرمایه گذاران است."

آمازون در ضمن معامله 5.3 درصد بالاتر به عنوان شرکت دیدم خود را به موشک وار رفتن فروش در طول coronavirus بیماری همه گیر. Facebook سهام بسیج بیش از 7 درصد پس از بل به عنوان رسانه های اجتماعی غول ارسال شده رشد درآمد حاصل از 11 درصد حتی در میان coronavirus رکود همه گیر. این شرکت نیز صادر شده قوی تر از حد انتظار راهنمایی فروش برای سه ماهه جاری.

گوگل-پدر و مادر الفبا نیز ارسال شده بهتر از حد انتظار نتایج ارسال سهام 0.4%. سهام عملکرد بود خاموش نسبت به دیگر تکنولوژی نام به عنوان شرکت را به طور کلی کاهش درآمد در تاریخ آن است. درآمد برای Google Cloud نیز درست در زیر تحلیلگر انتظارات.

"اعداد شگفت انگیز بود نسبت به انتظارات" گفت: پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. "خواهیم دید که پس از کنفرانس تلفنی چه بوده است قیمت در داخل و چه چیزی نیست."

با کسانی که دستاوردهای چهار سهام شد تا برای اضافه کردن حدود 200 میلیارد دلار برای کل بازار کلاه آوردن آن به بیش از $5 تریلیون.

فناوری بزرگ بوده است بی باک در وال استریت این سال است. آمازون و اپل هستند تا 65.2 درصد و 31 درصد در سال 2020 است. Facebook و الفبای افزایش یافته است بیش از 14 درصد بیش از مدت زمان که.

شاخص Dow و S&P 500 در هر دو سقوط کرد یک روز پس از آنکه دولت ایالات متحده منتشر شده نشان داده بزرگترین فصلی تولید ناخالص داخلی انقباض در رکورد برای کشور است. داو کاهش یافته است بیش از 200 نقطه و شاخص S&P 500 به پایان رسید روز پایین 0.4%. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده قراردادی با 32.9 درصد در طول سه ماهه دوم بیش از یک رکورد قطره از اواسط سال 1921.

— CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن