آتی سهام به عنوان وال استریت تلاش می کند تا پایان هفته در یک یادداشت بالا

ایالات متحده آتی سهام بيشتر در اوایل تجارت صبح روز جمعه پس از خاموش جلسه که در آن معامله گران دست و پنجه نرم ن

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

ایالات متحده آتی سهام بيشتر در اوایل تجارت صبح روز جمعه پس از خاموش جلسه که در آن معامله گران دست و پنجه نرم ناامید کننده آمار بیکاری و افزایش coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی رز فقط 153 امتیاز اما با اشاره به جمعه باز دست آوردن حدود 106 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی با اشاره به مثبت چهار شنبه باز برای دو شاخص.

داو بسته فقط زیر flatline در طول نقدی, جلسه, در حالی که S&P 500 و Nasdaq eked از دستاوردهای کوچک. عمده میانگین gyrated بین سود و زیان برای بسیاری از روز است. در یک نقطه داو افتاده بود بیش از 270 امتیاز.

اولیه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده بالغ بر 1.5 میلیون دلار در هفته گذشته با شکوه یک داو جونز برآورد از 1.3 میلیون.

"تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافت و برای یازدهمین هفته متوالی اما این هفته بهبود بسیار کوچکتر حتی در مقایسه با هفته گذشته upwardly تجدید نظر شکل و گفت:" کن برمن از گوریل معاملات. "در حالی که ممکن است شغل گزارش بهتر از حد انتظار این ماه مربوط به شاخص های دور از ستارگان و است که می تواند به این معنی است که سرعت بازیابی کند."

تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در بخش های خاصی از ایالات متحده, Texas کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا همه گزارش خود بزرگترین-همیشه یک روز افزایش دهد.

برخی از سرمایه گذاران می ترسند که یک تجدید حیات در coronavirus موارد می تواند منجر به کشورهای تصرف سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای جلوگیری از گسترش در نتیجه خنثی کردن انتظارات صاف بهبود اقتصادی. به مطمئن شوید که آن را افزایش می دهد به عنوان متحده تا سطح شیب دار تست.

"این تجمع از چند ماه گذشته ممکن است منجر به سهام و رسیدن به فاصله قابل توجه از رکورد اما سرمایه گذاران در حال تلاش برای آشتی دادن حرکت رو به بالا و کمتر پیام های خوش بینانه در مورد ماه های آینده گفت:" لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. "که همراه با نگرانی در مورد موج دوم coronavirus و تنش های سیاسی منجر به برخی از جدی indecisiveness."

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq Composite رهبری به چهار جلسه در سرعت خود را برای چهارمین هفته افزایش در پنج هفته. داو است 1.9% هفته به تاریخ از طریق پنج شنبه را در حالی که S&P 500 به دست آورده است 2.4% در آن زمان. Nasdaq صعود به بیش از 3 درصد بیش از مدت زمان است که.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن