Grubhub دو جدید خواستگاران فقط خوردن غذای آماده و تحویل قهرمان به عنوان Uber ادامه

این GrubHub برنامه Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژاندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژGrubhub است فیلدینگ بهره

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399

این GrubHub برنامه Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Grubhub است فیلدینگ بهره از حداقل دو اروپایی تحویل مواد غذایی شرکت به عنوان ضد تراست نگرانی های تیره اند شانس Uber کسب به گفته افراد آشنا با این موضوع.

هلند-بر اساس فقط خوردن Takeaway.com و شرکت آلمانی تحویل قهرمان ابراز علاقه در ادغام با Grubhub به گفته افراد آشنا با این موضوع که خواسته بود به نام دلیل بحث خصوصی هستند.

سهام Grubhub شد تا نزدیک به 8% در اخبار تا اواسط بعد از ظهر روز جمعه.

فقط خوردن Takeaway.com در حال همکاری با بانک مرکزی امریکا به عنوان یک مشاور به مردم گفت.

سخنگویان در شرق غذای آماده و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافته است به نظر. تحویل قهرمان سخنگوی کاهش یافته است به نظر جزئیات اما افزود: "به عنوان پیشرو در جهان محلی پلت فرم تحویل ما متعهد به سرمایه گذاری در رشد پایدار و به دست آوردن موقعیت رهبری در بازار ما در عمل. یک رهبر جهانی در صنعت ما به طور منظم به دنبال بالقوه معاملات به منظور بررسی فرصت های جدید است."

یک سخنگو در Grubhub نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

ایالات متحده خدمات تحویل غذا تلاش کرده اند به پول به عنوان مدیران صحبت کردیم آشکارا از تحکیم. فقط خوردن Takeaway.com است, بازار سرمایه بیش از 6 میلیارد دلار پس از انگلیس تحویل سرویس فقط خوردن با هم ادغام آمستردام Takeaway.com در اوایل این سال است. تحویل قهرمان است ارزش بازار حدود 17 میلیارد دلار است.

Grubhub با ارزش بازار حدود 5.4 میلیارد دلار بوده است در گفتگو با Uber در فروش. کسانی که بحث ادامه دارد و هنوز هم ممکن است در نتیجه یک معامله است. Uber و Grubhub شده اند haggling بیش از یک فروپاشی هزینه با توجه به معامله ضد تراست خطر بلومبرگ گزارش شده است. Uber است که هنوز هم با اعتماد به نفس می توانید آن را یک معامله انجام می شود دو نفر از مردم گفت.

Grubhub با وزن های متعدد ارائه می دهد که برخی از آنها تمام سهام و برخی هستند که در هر دو صورت نقد و سهام یکی از مردم گفت. شرکت ژرف اندیشی حق مقابله ساختار با خریداران بالقوه با توجه به شرایط بازار و نظارتی خطرات از مردم گفت.

Grubhub تولید بسیاری از درآمد خود را از ایالات متحده, خدمت, بیش از 1600 U. S. شهرستانها, اما آن را نیز عملیاتی در لندن است. یک معامله با شرکت مبتنی بر احتمال حمل به مراتب پایین تر نظارتی خطر از ادغام با Uber که ترکیب اول و سوم بزرگترین در ایالات متحده خدمات تحویل مواد غذایی و کنترل حدود 55 درصد از بازار با توجه به Wedbush اوراق بهادار. DoorDash دومین ایالات متحده خدمات تحویل مواد غذایی با سهم بازار.

تماشا کنید: بارگذاری در مذاکرات به دست آوردن Grubhubtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب