آتی سهام تلو تلو خوردن زیر پنج شنبه وحشی جلسه

مردم راه رفتن با بازار بورس نیویورک (NYSE) در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.اسپنسر پلات | گتی ایماژآتی سها

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

مردم راه رفتن با بازار بورس نیویورک (NYSE) در 18 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

آتی سهام کاهش یافت و در premarket معاملات روز جمعه پس از مخلوط جلسه که در آن coronavirus نگرانی دادند سرمایه گذاران بیشتر به تکنولوژی سهام.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز کاهش نزدیک به 200 امتیاز. ET. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز معامله پایین تر است.

شاخص Nasdaq Composite بسته در تمام زمان بالا به طور منظم در طول معاملات به عنوان آمازون شروع به پریدن کرد و 3 درصد به یک رکورد است. مایکروسافت, اپل و Netflix نیز بالاتر است.

اما بقیه از بازار تلاش می کرد. داو کاهش یافته است بیش از 300 نقاط پاک کردن آن روز به روز دستاوردهای. S&P 500 نیز با کاهش 0.6%.

"آن نسبتا آرام جلسه و در عین حال سوار coaster غلتکی با این وجود گفت:" فرانک Cappelleri مدیر اجرایی در Instinet در یک توجه داشته باشید به مشتریان. او همچنین با اشاره به شاخص S&P 500 با کاهش 2% از جلسه آن بالا به پایین آن روز قبل از به دست آوردن برخی از کسانی که در ضرر و زیان است. "به طور کلی عرض شد کاملا منفی هر چند ... SPX پنج بزرگترین سهام پیشرفته" اما 392 سهام در شاخص کاهش یافته است.

این واگرایی بین تکنولوژی و بقیه بازار آمد و به عنوان coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان آمار یک رکورد در فلوریدا. در کالیفرنیا دولت روزانه به طور متوسط افزایش coronavirus موارد افزایش به یک رکورد به عنوان به خوبی.

ویروس تجدید حیات پرسش های مطرح شده در مورد سلامت اقتصاد در حال حرکت رو به جلو فشار شرکت که بهره مندی از یک بهبود اقتصادی. شرکت های هواپیمایی مانند ایالات دلتا و آمریکا تمام بسته های پایین تر در روز پنج شنبه. تفریحی کارناوال و نروژی کروز خط نیز کاهش یافت.

"مسیر رو به جلو برای اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد لولا در مقدار مالی زخم رخ می دهد که در ماه های آینده و میزان تعامل مصرف کننده به عنوان coronavirus نگرانی در نوسان است" نوشته بروس Bittles رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بیرد. "سطح بالایی از تقاضای اولیه برای رفع بیکاری و شواهدی وجود دارد که کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن هستند یادآوری جدی از چالش های اقتصادی پیش رو."

داو خواهد لنگی به روز جمعه جلسه با 0.5 ٪ کاهش در هفته. S&P 500 افت ارزش برخی از آن بارگیری در این هفته دستاوردهای اما هنوز تا 0.7% در آن دوره زمانی است. نزدک در ضمن در سرعت خود را برای سومین هفته افزایش در چهار هفته.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن