آتی سهام اشاره به بازار ارتجاعی داو آتی پرش بیش از 200 امتیاز

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده شروع به پریدن کرد در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده شروع به پریدن کرد در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده به زودی بازگشایی و قیمت نفت بازگشت.

دستاوردهای آمد و حتی به عنوان دولت بعدی مدعیان گزارش شد و با توجه بعدا پنج شنبه صبح بود و انتظار می رود برای نشان دادن یکی دیگر از 3 میلیون شغل از دست داده است.

میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش 272 امتیاز و یا بیش از 1% و ضمنی باز دست آوردن حدود 230 امتیاز. S&P 500 آتی افزایش 1.3% همراه با نزدک آتی.

سهام انرژی در میان بزرگترین premarket برندگان به عنوان قیمت نفت افزایش یافت 8 درصد در پنجشنبه آوردن خود به دست آورید برای این هفته به بیش از 30 درصد. سهام است که بهره مند از بازگشایی اقتصاد نیز به دست آورد در اوایل معاملات از جمله هیلتون در سراسر جهان و MGM اقامتگاههای تفریحی.

شبانه حرکت می کند به دنبال افت شاخص های Dow و S&P 500 در روز چهارشنبه.

داو صنعتی از دست 218.45 امتیاز (0.9%) به 23,664.64 به عنوان UnitedHealth و مسافران هر تراشیده شمالی از 20 امتیاز. S&P 500 نیز با کاهش 0.7% روز چهارشنبه به عنوان یک 3.5% کاهش در نرم افزار سهام و 2.6% عقب نشینی در انرژی جبران دستاوردهای در فناوری اطلاعات و اختیاری سهام است.شاخص Nasdaq Composite تنها شاخص عمده برای ارسال یک افزایش در روز چهارشنبه افزایش یافت 0.5% با تشکر از دستاوردهای در مستند پخش Netflix بکشد (تا 2.2%) و آمازون (1.4%).

ایالات متحده معامله گران را در روز پنج شنبه هضم وزارت کار آخرین گزارش تعداد مدعیان بیکاری. یکی دیگر از 3.05 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود زمینه برای منافع طول هفته منتهی به آوریل 2 که تعداد کل آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری بیش از شش هفته به حدود 33 میلیون نفر است.

با این حال در این گزارش آمده است که به احتمال زیاد نشان می دهد کاهش سرعت در مشاغل کاهش است. هفته گذشته مدعیان گزارش نشان داد 3.8 میلیون شغل از دست داده و هفته قبل از آن وجود دارد بیش از 4 میلیون شغل از دست داده است.

سرمایه گذاران همچنین نیروبخش برای وزارت کار کلید گزارش اشتغال در روز جمعه هنگامی که اقتصاددانان انتظار برای دیدن نرخ بیکاری در ایالات متحده به فلک کشیده و به 16 درصد در ماه آوریل از 4.4 درصد در ماه مارس است. داو جونز اقتصاددانان انتظار دارند که اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش یافته است حدود 21 میلیون در ماه گذشته.

در ضمن چین ارسال شده بهتر از حد انتظار صادرات برای ماه آوریل است. داده ها از اداره کل گمرک منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد صادرات افزایش 3.5% در ماه آوریل در مقابل انتظارات از 15.7 درصد کاهش از اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. داده های اخیر از چین که در آن اولین مورد از coronavirus بودند گزارش شده است از نزدیک تماشا توسط سرمایه گذاران به عنوان کشور یکی از اولین به سهولت مستند اقدامات است.

در اخبار شرکت ها, Peloton گزارش درآمد رسید 66 درصد طول آن مالی سه ماهه سوم که بیشتر آمریکایی ها خریداری تجهیزات تناسب اندام در خانه با استفاده از طول coronavirus بیماری همه گیر. انتقادی, Peloton گفته است که از دیدن تقاضا از مشتریان جدید که الهام گرفته شده و برای خرید یکی از آن دوچرخه در میان Covid-19 شیوع.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن