آتی سهام هستند و پس از صاف بانک تست استرس, نتایج نایک گزارش تعجب از دست دادن

معامله گران در طول زنگ افتتاحیه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 16 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی اکثرا مسطح در روز پنج شنبه شب پس از انتشار فدرال رزرو در آخرین بانک استرس-نتایج آزمون و ناامید کننده فصلنامه شماره از نایک.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نیز با کاهش 67 امتیاز و یا 0.3%. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی حاشیه بالای flatline.

بانک فدرال سالانه تست استرس از بانک های بزرگ را نشان می دهد برخی از بانک ها می تواند نزدیک به حداقل سرمایه سطوح در حالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. از آنجا که این بانک باید تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه ها و نگه داشتن پرداخت سود سهام در سطوح کنونی برای سه ماهه سوم.

“در حالی که من انتظار می رود بانک ها ادامه خواهد داد به مدیریت سرمایه خود را اعمال و ریسک نقدینگی محتاطانه و در حمایت از اقتصاد واقعی وجود دارد مواد قطعیت در مورد مسیر برای بهبود اقتصادی” بانک فدرال معاون صندلی Randall Quarles در بیانیه ای گفت.

اعلام ارسال برخی از سهام بانک کاهش در بعد از ساعات معاملاتی. بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس هر دو نیز با کاهش 1.3%. ولز فارگو تضعیف 3.5 درصد و گلدمن ساکس کاهش بیش از 3 درصد است. سهام بانک آینده شد خاموش تیز سود محوری بیش از 3% به طور منظم در طول معاملات روز شنبه.

در ضمن نایک سهام تضعیف بیش از 3 درصد پس از زنگ های تعجب آور از دست دادن فصلنامه برای پوشاک ،

این شرکت گزارش از دست دادن 51 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $6.31 میلیارد دلار برای آن مالی سه ماهه چهارم. نایک درآمد سه ماهه منعکس شده یک قطره از 38 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس.

وال استریت بود آینده قوی دستاوردهای پس از اواخر روز افزایش کمک عمده به طور متوسط بهبود برخی از سقوط چهار جلسه. داو پرید نزدیک به 300 امتیاز پنج شنبه در حالی که S&P 500 و Nasdaq Composite با هر بسته بالاتر 1.1%.

عمده متوسط, اما, تلاش برای جهت برای بسیاری از روز پنج شنبه در این جلسه که تعدادی از coronavirus موارد همچنان رو به افزایش در برخی از کشورهای خاص. فلوریدا گزارش شده بیش از 5000 موارد اضافی. آریزونا موارد افزایش 5.1 درصدی با شکوه هفت روز به طور متوسط 2.3%. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: دولت خواهد مکث بازگشایی برنامه های داده شده اخیر سنبله در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>