"ایالات متحده باید در نظر تحویل خانه, مشروب" نشان می دهد دیوان عالی کشور

Coronavirus: صف های طولانی دیده می شد خارج مشروب مغازه ها در سراسر کشور این هفتهدهلی نو: متحده توصیه شده است ب

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399
'States Should Consider Home Delivery Of Liquor,' Suggests Supreme Court

Coronavirus: صف های طولانی دیده می شد خارج مشروب مغازه ها در سراسر کشور این هفته

دهلی نو:

متحده توصیه شده است به نظر "غیر مستقیم فروش, تحویل خانه" مشروب برای اطمینان از حداقل جمعیت و اجراي اجتماعی فاصله پروتکل در الکل مغازه ها در سراسر کشور, دیوان عالی کشور گفت: امروز در حال کاهش برای سرگرم کردن یک پیل (منافع عمومی دادخواهی) به دنبال ممنوعیت فروش مستقیم از مشروب (فروش از طریق مغازه ها) در طول مستند دوره است.

قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و BR Gavai شنیده مورد از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان دادگاه عالی همچنان به دنبال فاصله گرفتن از هنجارهای اجرا در گسترش مستند.

"ما نمی خواهد عبور کند اما متحده باید در نظر تحویل خانه و یا غیر مستقیم فروش مشروب اجتماعی را حفظ فاصله" سه قاضی نیمکت از دادگاه گفت: در پاسخ به درخواست.

"بحث و گفتگو در خانه تحویل (الکل) در جریان است. آیا شما می خواهید ما را به انجام?" عدالت کال اضافه شده است.

مبتنی بر برنامه تحویل مواد غذایی شرکت Zomato است که گفته می شود با توجه به انشعاب به درب تحویل از الکل با توجه به سند دیده می شود توسط آژانس خبری رویترز،.

وجود دارد در حال حاضر هیچ قانونی برای ارائه خانه تحویل الکل در هند چیزی صنعت بدن بین المللی ارواح و شراب, انجمن هند (ISWAI), Zomato و دیگران در حال لابی برای تغییر.

ظاهر می شود برای درخواست وکیل J سای دیپاک استدلال اجتماعی فاصله بود دشوار است برای اطمینان از الکل در مغازه ها به دلیل تعداد محدودی مجاز به دوباره باز و گسترده جمعیت خارج از هر.

"من فقط می خواهم (که) زندگی (این) مشترک انسان نباید تحت تاثیر قرار به دلیل مشروب فروش است. MHA (وزارت خانه) باید موضوع روشن برای کشورهای در مشروب فروش" آقای سای استدلال کرد.

الکل فروشگاه بسته در سراسر کشور در مارس 25, اجازه داده شد به دوباره باز کردن این هفته ایجاد صف صدها نفر در خارج از این رسانه ها در برخی از شهرستانها و منجر به باتوم توسط پلیس به اجرا اجتماعی فاصله پروتکل های.

omj4l1c8

هزاران نفر صف خارج مشروب مغازه در دوشنبه نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای

دولت به منظور گفت: تنها مستقل الکل مغازه ها در "نارنجی" و "سبز" در مناطق و یا مناطق که در آن وجود دارد بیش از 15 تایید coronavirus موارد اجازه داده می شود به دوباره باز کردن. مغازه در غیر مهار مناطق "قرمز" مناطق نیز مجاز به دوباره باز کردن.

تمام مغازه ها را به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ها و اطمینان حاصل شود که بیش از پنج نفر اجازه داده شد در داخل فروشگاه در هر زمان.

اما به عنوان مغازه ها دوباره باز شده در دوشنبه عظیم جمعیت را شکست و با فاصله گرفتن از هنجارهای مسخره و پلیس در کشورهای مختلف با توسل به زور برای بازگرداندن نظم است.

در پاسخ به برخی از کشورها از جمله دهلی تحمیل کرده اند "تاج مالیات" در فروش الکل. دولت دهلی نو تحمیل عظیم 70 درصد مالیات بر مشروبات الکلی با آندرا پرادش و اوتار پرادش دولت اعلام اقدامات مشابه است.

دولت دهلی نو نیز معرفی e-token سیستم برای کمک به کنترل جمعیت - مردم به دنبال خرید الکل می تواند ورود به یک لینک وب به خرید یکی از 50 نشانه است که صادر خواهد شد در هر ساعت برای هر فروشگاه.

تامیل نادو دولت معرفی کرده است سن خاص اسلات هم برای فروش مشروب است که تنها در دسترس ساخته شده است در بخش های خاصی از دولت است.

فشار به دوباره باز کردن مغازه های الکل و دوباره شروع به مشروب فروش ارتباط داده شده است توسط بسیاری از دولت به دنبال جذب سرمایه از مالیات بر فروش الکل; ماهاراشترا برای مثال جمع آوری تومان 11 کرور در روز اول پس از فروش اجازه داده شد یک مقام عالیرتبه روز سه شنبه گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن