متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای مهم لوازم پزشکی — و آن را تا قیمت

یک کارگر جمع آوری محافظ ماسک صورت در طول تولید در L. L. Bean, Inc. تسهیلات ساخت در نیوبرانزویک, مین, ایالات مت

توسط ELEMENTORSITE در 23 فروردین 1399

یک کارگر جمع آوری محافظ ماسک صورت در طول تولید در L. L. Bean, Inc. تسهیلات ساخت در نیوبرانزویک, مین, ایالات متحده در روز سه شنبه 7 آوریل سال 2020 است.

آدم Glanzman | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان تولید کنندگان در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای ماسک و دستکش و روپوش برای حرفه ای پزشکی متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای تامین.

وضعیت اقتصادی آمریکا توانایی برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول زمان نیاز شدید در حالی که همچنین رانندگی کردن هزینه ها.

"همه در تلاش برای خرید همان چیزهایی است که یک راه موثر برای انجام این کار گفت:" کیسی صدا, معاون مدیر, لوئیزیانا, فرماندار, دفتر امنیت کشور و آمادگی در موقعیت های اضطراری. در گذشته شرایط اضطراری مانند توفان کاترینا در دولت مشغول به کار از نزدیک با مقامات منطقه ای برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و با اتکا بر آژانس برای تهیه لوازم. اما در یک وضعیت بی سابقه ای است که اثرات نه فقط لوئیزیانا اما کل کشور, نقشه راه است murkier.

"واقعی وجود دارد عدم شفافیت یا نه دولت فدرال قادر خواهد بود به فشار از سطح خود را پایین حداقل به ما حالت" صدا گفت.

مشکل می آید در بخشی از دولت فدرال خود رو به کاهش عرضه است. لوئیزیانا درخواست بیش از 10 میلیون واحد از سپر چهره, ماسک, لباس بارانی یا روپوش و دستکش و منافذ دست عفونی و دماسنج از استراتژیک ملی ذخایر خود را برای بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به سوابق نگهداری می شود توسط دولت اما به عنوان از آوریل 3 آن را دریافت تنها حدود 13 درصد از آن درخواست.

یک FEMA سخنگو در بیانیه ای گفت که این سازمان همه گیر برنامه ریزی مفروضات نیست تکیه بر ذخایر انجام تمام نیاز در سطح دولت و این که "دولت فدرال خواهد اگزوز تمام معنی برای شناسایی و رسیدن به پزشکی و سایر لوازم مورد نیاز برای مبارزه با ویروس."

فاقد منابع از دولت فدرال آمریکا و محلات تا به حال برای پیدا کردن خود را دارند. که ایجاد یک بازار با بسیاری از داوطلبان از جمله فدرال و دولت های ایالتی و محلی همراه با فرد مصرف کنندگان به احتمال زیاد در کمک به قیمت های بالاتر است.

فرمانداران سراسر کشور ابراز سرخوردگی خود را با این وضعیت.

فقط وقتی کنتاکی به نظر می رسید مانند آن خواهد بود قادر به تهیه PPE فرماندار اندی Beshear گفت: در مارس 24, "FEMA بیرون آمد و آن را خریدم همه را از زیر با ما" عنوان گزارش در مجله پیک. "این یک چالش است که دولت فدرال می گوید: 'متحده, شما نیاز به رفتن و پیدا کردن خود را در زنجیره تامین' و پس از آن دولت فدرال به پایان می رسد تا با خرید از که زنجیره تامین است."

ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Albin لهر-جونز | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

"مثل این است که در Ebay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه," New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در 31 مارس است.

در ضمن قیمت ها در حال بالا رفتن سرسام آور.

مقامات در آیداهو دفتر مدیریت اضطراری گفت: آنها را دیده ام N95 ماسک ماسک برای رفتن نزدیک به 8 دلار در هر کدام. هر چند مقامات نمی دانم چه معمولی رای برای N95 ماسک معمولا داشتن تمرکز بیشتر در تهیه تجهیزات مانند کیسه های شن در گذشته آنها گفت: رای بالا به نظر می رسید. با توجه به یک گزارش از تگزاس تریبون سفارش فله از N95 ماسک به طور معمول اجرا حدود یک دلار در هر ماسک.

زنجیره تامین back-ups

مشکل اول این است که کمبود به طور طبیعی منجر به افزایش قیمت ها.

"این که آیا ما باید یک پیشنهاد و یا از 51 مناقصه شما در حال رفتن به افزایش قیمت گفت:" کریستوفر اسنایدر استاد اقتصاد در کالج دارتموث است. اسنایدر گفت که در کمبود آن است که معمولا "نشانه سلامت" قیمت ها بالا برود و در واقع می تواند بیشتر تشویق تولید کنندگان برای ورود به بازار است. قیمت گذاری انعطاف پذیری تنها مشکل می شود زمانی که دولت بودجه خسته از قیمت و یا بالاترین پیشنهاد است که بیشترین نیاز, او گفت:.

صنعت پزشکی مانند بسیاری از دیگران دهه را صرف اصلاح زنجیره تامین با تمرکز بر کاهش هزینه های تولید در خارج از کشور. در حال حاضر آن را احساس اثرات منفی منبع بسیاری از مواد ضروری در خارج از کشور با توجه به کوین Schulman, یک استاد پزشکی و اقتصاد در دانشگاه استنفورد.

"شاید هزینه تولید است که 75 درصد ماسک در ایالات متحده شده اند و 80 سنت یا 85 سنت" Schulman گفت. "این شگفت انگیز ترین چیزی که در نگاه به گذشته است و سکه ما صرفه جویی در رفتن به تولید کنندگان بین المللی."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل وادار خصوصی در بازار تولید کنندگان به سطح شیب دار بالا تولید PPE. اما تا کنون بسیاری از شرکت های برنده شده بودند در حال حاضر ramping تا تولید قبل از سفارش. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام 3M به تولید ماسک 3M مدیر عامل شرکت گفت: این شرکت در حال حاضر انجام همه چیز را می تواند. در نهایت این شرکت رخ داد یک معامله را به بیش از 166 میلیون ماسک ماسک برای ایالات متحده بیش از سه ماه.

N95 3M ذرات فیلتر ماسک صورت دیده می شود در یک فروشگاه در شرق پالو آلتو کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

Yichuan ساو | NurPhoto | گتی ایماژ

رقابت میان دولتها

چند مناقصه می توانید نه تنها رانندگی کردن قیمت با ارائه پول بیشتر اما همچنین با ارائه شرایط مطلوب تر برای توزیع کنندگان.

صدا های لوئیزیانا اورژانس گفت: برخی از فروشندگان به او گفته اند که کشورهای دیگر حاضر به پرداخت نیم سفارش بمانند به جای تحویل. لوئیزیانا تا کنون حاضر برای ترس که تحویل ممکن است شامل مقادیر یا دقیق محصولات ارائه شده است.

"اینجا جایی است که من فکر می کنم دولت فدرال می تواند ساده برخی از این" صدا گفت.

"دولت فدرال باید کارفرمایی باید آن را خنثی بازیکن در این زمینه گفت:" Schulman "و این مکانیزم به نظر می رسد که شکست خورده است."

بن Brunjes دستیار استاد سیاست عمومی در دانشگاه واشنگتن گفت: دولت فدرال به راحتی می تواند بیش از تدارکات در ایالت' نمایندگی و متعجب و متحیر بود که چرا آن را تا کنون کاهش یافته است به انجام این کار.

"FEMA و سازمان های دیگر باید توانایی می گویند توقف شما را متوقف و آن را خرید می کنیم و انتشار آن گفت:" Brunjes که قبلا به کمک مجموعه آمادگی سیاست در امنیت داخلی موسسه فدرال بودجه مرکز فراهم می کند که تجزیه و تحلیل به دولت است. "آنها حق انتخاب در حال حاضر به استفاده از آن بخشی از فاجعه قدرت."

تحت ساختار فعلی متحده با بیشتر منابع مورد استفاده در تهیه تجهیزات پزشکی. که ممکن است کار خوب اگر متحده در نهایت به اشتراک گذاری PPE با یک دیگر هنگامی که موارد آهسته در مناطق خود. اورگان فرماندار گفت: دولت ارسال خواهد 140 هواکش به نیویورک که در آن وجود دارد نیاز بیشتری به عنوان مثال. اما با ترس از یک بیماری همه گیر تجدید حیات در پاییز متحده ممکن است تمایلی به را خود مازاد.

حتی اگر FEMA طول می کشد بیش از اکنون کارشناسان می گویند که این سازمان را به طور شفاف در مورد لوازم آن و چگونه آن را تخصیص آنها یا متحده ممکن است در ادامه به پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر.

"این امر می تواند کارآمد تر از چشم انداز ما اگر FEMA شد خرید همه چیز را که آنها می تواند و پاسخ دادن به درخواست است که ایالات متحده باید" صدا گفت. "از آنجا که در پایان روز, ما هنوز هم متحمل هزینه های به اشتراک گذاری برای همه چیز که FEMA خرید برای ما بودجه از دولت فدرال طرف واقعا این کارایی که تغییرات هنگامی که FEMA درگیر می شود."

پرستاران در بیمارستان هارلم برگزاری تجمع خواستار دسترسی بیشتر به PPE به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در مقابل بیمارستان در منهتن قصبه شهر نیویورک, ایالات متحده, آوریل 6 سال 2020 است.

Aleksandra Michalska | ایسنا

در شرایطی که دولت فدرال پله در کومو نیویورک و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom باید شناور ایده خرید کنسرسیوم برای رسیدگی به PPE تدارکات از طرف متحده است. یک سخنگوی انجمن فرمانداران ملی در بیانیه ای گفت: این گروه شده است بحث در مورد این ایده با اعضای آن است اما هیچ چیز هنوز برای اعلام کند.

هر چند کومو اخیرا به ارمغان آورد تا ایده از یک کنسرسیوم در پایان روز شنبه نشست خبری, یک هفته زودتر او می گفت: این ایده می تواند به چالش کشیده شده توسط این واقعیت است که "شما فقط می توانید پیدا کردن محصول است."

صرفه جویی درمصرف لوازم

به عنوان آخرین چاره و بیمارستان را آغاز کرده اند که پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی در مصرف PPE نه دانستن زمانی که آنها دریافت یک بعدی حمل و نقل لوازم و چقدر.

"ما در تصور نمی گنجد گفت:" مهشید Abir یک تمرین پزشک اورژانس در دانشگاه میشیگان و یکی از مقامات ارشد سیاست محقق در رند. "ما اینجا هستیم و من نگران که بسیاری از بیمارستان ها نیست در این حالت."

Abir گفت: برخی از بیمارستان ها ممکن است آگاه از مراحل آنها می توانند به حفظ PPE که به او پیشنهاد میشود در تحقیقات اخیر کاغذ. مثلا بیمارستان ها می تواند محدود کردن تعدادی از کارکنان که وارد اتاق بیمار در تمام دنده محافظ و برخی از کارکنان صحبت کردن با آنها در یک گوشی از خارج از اتاق است. و یا آنها می تواند ضد عفونی کردن ماسک با استفاده از گرما و نور ماوراء بنفش که Abir گفت: به طور معمول خواهد بود کافی برای روش که نیازی به عقیم سازی.

Schulman گفت: در دانشگاه استنفورد بیمارستان در حال حاضر شروع به حرکت بيماران با COVID-19 نزدیکی یکدیگر برای کاهش تعداد دفعات کارکنان را مجبور به تغییر PPE بین بازدیدکننده داشته است. او گفت: این اقدام کمک قابل توجهی کاهش PPE بیمارستان از طریق کار در یک روز است.

آماده برای رویداد های بعدی مثل این Abir گفت: دولت فدرال را برای شروع به طور مداوم بودجه آمادگی اقدامات پس از انبارهای باقی می ماند تازه است که او اذعان گران است ورزش است.

"شما اساسا سرمایه گذاری در رویدادی که در نهایت بعید است که تا کنون رخ می دهد" Abir گفت. "بنابراین آن را بسیار سخت برای متقاعد کردن مردم است که خب چیزی ممکن است اتفاق می افتد بنابراین بر اساس مداوم صندوق x, y و z فعالیت فقط در مورد آن اتفاق می افتد. اما این در واقع چیزی است که ما نیاز به انجام است."

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: پرستاران در برانکس تقاضا بیشتر ماسک PPE برای رسیدگی به شیوع کروناویروسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن