وزارت خارجه بی سر و صدا آغاز می شود بازگشایی میان coronavirus همه گیر

وزارت امور خارجه ایالات متحده ساختمان دیده می شود در واشنگتن دی سی در جولای 22, 2019.Alastair پیک| خبرگزاری گت

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

وزارت امور خارجه ایالات متحده ساختمان دیده می شود در واشنگتن دی سی در جولای 22, 2019.

Alastair پیک| خبرگزاری گتی ایماژ

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo بی سر و صدا شروع اجرای گروه coronavirus بازگشایی طرح هفته گذشته با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط CNBC.

در سه رویکرد مرحله به مرحله آغاز شد که در مارس 1, ملت را بالا دیپلمات دقیق چگونه وزارت امور خارجه خواهد تا سطح شیب دار سفر و آوردن تیم ها به محل ماموریت در سراسر جهان است. بخش عظیم طرح به طور کامل بازگرداندن عملیات برای برخی از 13,000 دیپلمات های ایالات متحده و 11,000 کارمندان دولت هم راستا با راهنمایی از کاخ سفید مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین به عنوان راهنمایی از دولت های محلی با توجه به اسناد بازدید CNBC.

این طرح تحت عنوان "دیپلماسی قوی" شامل سیاست در سفر telework صورت پوشش و همچنین اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مشترک فضاها از قبیل سالن های غذاخوری.

"این هدایت را فراهم می کند رهبران ارشد در دفاتر داخلی و خارج از کشور پست چارچوب آنها نیاز به اولویت بندی سلامت و ایمنی ما نیروی کار کاهش خطرات و همچنان برای رسیدن به ما ماموریت دیپلماتیک" یک سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC.

"شرایط مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در هر محل بر بهداشت عمومی داده که برای منطقه و دولت های محلی پاسخ اقدامات" فرد اضافه شده است.

Coronavirus آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر در سراسر جهان, و اگر چه بسیاری از آنها بهبود بیش از 269,881 فوت کرده اند. در آمریکا به تنهایی بیش از 1.2 میلیون نفر گزارش شده تا کنون نزدیک به 75,852 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب