حمایت پست: نحوه ایجاد و تعریف فضاهای باز-طرح خانه

با همکاری خانه انبارطرح طبقه باز: We love 'em اما آنها با برخی از چالش است. یعنی وظیفه ای دشوار از راه اندازی

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

با همکاری خانه انبار

طرح طبقه باز: We love 'em اما آنها با برخی از چالش است. یعنی وظیفه ای دشوار از راه اندازی متمایز مناطق در زمانی که شما واقعا فقط باید یک فضای باز برای کار با. اما آن را می تواند انجام شود. لیندا که در اوایل این سال جدید خریداری آلاچیق, استودیو از ما خواست برای کمک به divvy تا نور او پر فضا را به مناطق جداگانه برای زندگی خواب و ناهار خوری. برای نگه داشتن چیزهای مقرون به صرفه و برای مطابقت با لیندا سبک شخصی با برخی از راه حل های عملی ما تبدیل به خانه انبار های وسیع مجموعه آنلاین از مبلمان و دکور.

به پا زدن به همه چیز خارج از ما خواسته لیندا چند سوال در مورد سبک او. در اینجا چیزی است که او به ما گفت:

حتی اگر آن را در یک فضای کوچک ما در بر داشت مقدار زیادی از راه هایی برای روشن کردن لیندا استودیو به "اتاق" از فقط یکی. بیایید شروع با او زندگی در منطقه:

مهار یک اتاق نشیمن فضایی به نظر می رسد بسیار ساده است; همه شما واقعا نیاز به ایجاد منطقه یک مبل و یک میز قهوه راست است ؟ قطعا وجود دارد برخی از حقیقت آن, اما زمانی که شما در حال کار با یک طرح طبقه باز وجود دارد خیلی بیشتر شما می توانید انجام دهید.

شروع به فکر کردن در مورد چه نوع از رنگ داستان شما می خواهید زندگی خود را در منطقه به بگویید و سپس آن را به محل هر دو صورت افقی و عمودی. در لیندا مورد این به معنای انتخاب یک صورتی شیب فرش منطقه برای ما افقی عنصر و تطبیق صورتی و آبی دیوار هنر به لنگر چیز به صورت عمودی. طراحی جوانب مثبت می دانم که X - و Y-محور نخست تجسمی بوم از هر اتاق تا انتخاب مکمل عناصر برای تسلط بر هر یک راه یقین به هم گره متمایز منطقه, مهم نیست چقدر کوچک خود را در فضا است.

از نظر چیدمان مبلمان یک لهجه صندلی (یا دو) رو به مبل بهترین راه برای ترسیم محدوده بیرونی از فضای زندگی خود را و ایجاد یک گرم و نرم مکالمه منطقه است. همچنین فراموش نکنید: وقتی که می آید به cordoning کردن زندگی در مناطق گیاهان دوستان شما هستند. پهلو مبل خود را با اواسط ارتفاع گیاهان و آنها را به طور موثر عمل می کنند به عنوان اسب blinders; هنگامی که شما در حال نشسته آنها را کاهش محیطی درهم و برهمی بصری و کمک به ایجاد فضای زندگی خود را احساس صمیمی تر.

با باز کردن پوسته وجود دارد هیچ چیز مانند یک واقعی ، بنابراین فکر می کنم که فضا را به عنوان "خواب منطقه" به جای. لیندا استودیو مثال کامل است. معماری او به اندازه کافی خوش شانس به یک گروه اختصاص داده های آلاچیق که جدا از او خوابیده منطقه از زندگی خود را از منطقه. اما حتی اگر شما به عنوان خوش شانس لیندا ایجاد خواب خود را در منطقه یک رفیع فضای باز را سخت به کار نیست.

در اینجا مهم است به فکر می کنم در مورد خلق و خوی. در مقایسه با زندگی خود را, ناهار خوری و یا پخت و پز مناطق یک منطقه باید همه چیز در مورد حل و فصل کردن برای شب. برای لیندا فضای این به معنای تبدیل شدن به طبیعت الهام بخش با یک دست باف آب سنبل بالین برخی مانند ذن هنر دیوار آویزان بالای تخت و بی سر و صدا این سبز ورق. یکی دیگر ضروری برای باز کردن فضا در حال خواب مناطق همه کاره تاشو صفحه نمایش برای ایجاد برخی از حفظ حریم خصوصی و یا جلوگیری از نور.

ایجاد یک منطقه ناهار خوری ممکن است سرگرم کننده ترین از همه است. این یک فضای که در آن شما می توانید اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی و آزمایش با برخی از اشکال مختلف و رنگ و بافت است که مجموعه ای منطقه جدا از بقیه از فضای خود را. اما مهمتر از تمرکز بر اشکال است.

برای لیندا, استودیو, انتخاب یک دور میز ناهار خوری و به همین انحنا صندلی اتاق ناهارخوری مجموعه ای از مبلمان و فضای جدا از rectilinear احساس از بقیه از آپارتمان او. تاکید بر منحنی آن روی محور عمودی (با نام مستعار دیوار) با برخی از ovoidal هنر بیشتر تعریف منطقه. همچنین, فراموش نکنید که در مورد نور است. اگر ناهار خوری خود را در منطقه فضا برای نور آویز برای آویزان بیش از جدول برای چیزی با شکل جالب به مرکز صحنه. اگر یک نور ثابت نیست یک گزینه در نظر قرار دادن جسورانه جدول لامپ و یا دو در بوفه خود را نوار و یا قفسه. وقتی که آن زمان برای صرف شام به قطع چراغ سقفی و تکیه بر لهجه روشنایی برای ایجاد یک کل جدید جو است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن