صرف پول خود را در آپارتمان می تواند هوشمندانه مالی حرکت به سمت راست در حال حاضر

در وسط یک جهانی همه گیر آن را آسان به فکر می کنم که شما باید جوانه سکه در هر فرصت. در حالی که تمرین برخی از مس

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

در وسط یک جهانی همه گیر آن را آسان به فکر می کنم که شما باید جوانه سکه در هر فرصت. در حالی که تمرین برخی از مسئولیت مالی مفید است در دراز مدت برای یک لانه تخم مرغ و یا صندوق روز بارانی, این نیز مهم است به عمد صرف پول در طول این زمان در شادی کارشناسان می گویند. به عنوان مردم در سراسر کشور—به خصوص کسانی که زندگی در شهرها و آپارتمان—در حال quarantining و خود منزوی پیدا کردن راه های جدید به صرف پول در خانه های خود هرگز مهم تر بوده است.

"روز بارانی سرمایه و پس انداز هستند بسیار مهم است. زندگی قرار نیست به بدبختی خالص و می گوید:" Dan Ariely رئیس رفتاری اقتصاددان در امور مالی برنامه Qapital. "ما قرار است به تعادل اهداف مختلف و نیازهای. این عمل تعادل چالش اصلی زندگی است. شادی انعطاف پذیری می سازد. به عنوان مردم بیشتر انعطاف پذیر تبدیل آنها بهتر قادر به حفظ. آن را سخت به رها کردن همه چیز اما اگر ما خوشحال هستیم ما می توانید همه نوع از همه چیز."

کسانی که پرتاب بالش شما تا به حال خود را آنلاین سبد خرید برای روز ؟ آن را به خراب کردن همه پیشرفت مالی شما اگر شما بهار برای آنها. شخصی از فضای خود را با دکور جدید و در نتیجه سرمایه گذاری پول در شادی خود را—می تواند عاقلانه تخصیص بودجه.

Ariely اشاره به اهمیت کاهش سایر عادات زندگی که شاید به عنوان مهم یا ارائه همان سطح از شادی در طول بیماری همه گیر. برای بهتر نشان دادن این نظریه Ariely توضیح می دهد که آن را در شرایط خود را دارد: "شاید اگر من در خانه من لازم نیست به فروشگاه به همان اندازه و یا غذا خوردن بیرون. آن نیست که مردم باید صرف تمام پول خود را در بهبود خانه های خود و یا انجام کارهایی که ارائه آنها شادی اما اولین نکته این است که ما نیاز به یک ترکیب بین صرفه جویی و شادی می گوید:" Ariely. "شادی ما اجازه می دهد تا قادر به دیگر مبادلات پایین خط."

گذشته از سادگی برش بر روی زوائد آن و یا دیگر جنبه های زندگی به توان مالی اتاق برای شاد هزینه های آن را نیز مهم به نظر کوتاه مدت و بلند مدت اثرات شاد هزینه. آن را در مورد فلش در تابه شادی اما نه در نظر گرفته شده انتخاب است که باید ماندگار بالقوه در زندگی روزانه. "فکر می کنم در مورد آنچه که ما را خوشحال و آنچه را ما نمی انطباق که شادی" او می گوید. "یک بطری شراب برای 50 دلار یا ویسکی برای 50 دلار ؟ ویسکی ممکن است با شما باقی بماند دیگر. اگر من خرید یک دستگاه قهوه هر بار که من از آن استفاده کنید من ببینید که چگونه شگفت انگیز آن است. خرید چیزهایی که شما پرداخت توجه به پس شما از آن لذت ببرید و که شما نمی توانید به آن استفاده می شود در طول زمان است."

صبر نیز موجب زمانی که صرف به خاطر شادی شخصی نیز هست. در حالی که آن را گاهی اوقات احساس عجله از باز کردن یک بسته ارائه ارضاء فوری شارژ است که می آید از ارسال سفارش و انتظار برای دریافت جایزه در پایان همه منجر به اثر می دهد و خریدار چیزی برای نگاه به جلو به. "من توصیه می کنم اگر شما خرید چیزی آنلاین کشتی نیست آن را به سرعت و کشتی آن را به آرامی. اگر شما می توانید پرداخت به کشتی چیزی اضافی به آرامی من می خواهم آن را توصیه. کندی در واقع به شما می دهد یک فرصت برای پیش بینی و است که می تواند بسیار مفید" Ariely می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن