SpaceX راه اندازی دو فضانورد ناسا به فضا برای اولین بار در آمریکا ماموریت

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX آغاز یک فصل جدید در تاریخ ایالات متحده spaceflight.ایلان خصوصی فضایی شر

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX آغاز یک فصل جدید در تاریخ ایالات متحده spaceflight.

ایلان خصوصی فضایی شرکت در روز شنبه راه اندازی شد فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به مدار با موفقیت آغاز SpaceX اولین crewed ماموریت. شرکت Falcon 9 rocket و خدمه فضاپیمای اژدها در زمان خاموش از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در 3:22 p. m. ET. کپسول اولین بار است که بخش خصوصی طراحی و ساخته شده سفینه فضایی برای حمل فضانوردان به فضا و موظف است برای ایستگاه فضایی بین المللی.

فراتر از موفقیت برای SpaceX راه اندازی نشان دهنده اولین بار در ناسا خود را راه اندازی فضانوردان پس از پایان برنامه شاتلهای فضایی نزدیک به یک دهه پیش است.

"این باور نکردنی" ناسا فضانورد باب Behnken گفت: از راه اندازی لحظات پس از فضاپیما رسیده مدار. "قدردانی از همه کار سخت و تشکر برای سوار شدن به فضا است."

شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی نشان دهنده اوج SpaceX کار تا کنون. مشک تاسیس این شرکت در سال 2002 و پس از اعلام رسمی ایمان به "ساخت بشریت چند سیاره ای گونه است." به تاریخ SpaceX راه اندازی کرده است ده ها تن از ماهواره و فضاپیما اما قبل از شنبه آن را هرگز یک انسان در فضا است.

ناسا فضانوردان در داخل SpaceX خدمه کپسول اژدها.

ناسا

فقط بعد از 3:22 p. m. و این موشک فالکون 9 حامل خدمه اژدها و فضانوردان برداشته از گفتوگو. حدود 12 دقیقه بعد خدمه اژدها رسیده مدار با موفقیت.

"با تشکر برای پرواز با فالکون 9," SpaceX راه اندازی مدیر گفت: فضانوردان. "ما برای شما آرزو یک ماموریت بزرگ."

فضانوردان در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه صبح. این جفت ارز را صرف یک زن و شوهر از ماه در هیئت مدیره ایستگاه فضایی قبل از برگشت

در علاوه بر این به راه اندازی SpaceX نیز با موفقیت فرود فالکون 9 موشک تقویت کننده. این تقویت کننده های بزرگ پایین تر بخشی از موشک که دوباره وارد زمین atmopshere و فرود در شرکت هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است. SpaceX فرود آمد تا آن Falcon 9 rocket بوستر 45 بار.

مشک وجود دارد به تماشای راه اندازی در فرد همراه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

"این فقط آغاز است; آن را فقط رفتن برای دریافت بهتر" باب خانه کوچک, مدیر ناسا در مرکز فضایی کندی گفت: قبل از راه اندازی.

یک SpaceX Falcon 9 rocket با شرکت خدمه فضاپیمای اژدها پردازنده است که دیده می شود بر روی سکوی پرتاب در راه اندازی مجتمع 39A به عنوان آماده سازی برای ادامه ی نمایشی-2 ماموریت پنج شنبه, 28 مه سال 2020 ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

جوئل Kowsky / ناسا

همیشه از شاتل فضایی بازنشسته و حدود نه سال پیش در آمریکا پرداخت کرده است روسیه بیش از 80 میلیون دلار برای هر صندلی برای پرواز فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی. اما ناسا اعطا SpaceX و بوئینگ با قرارداد به ارزش $3.1 میلیارد دلار و معادل 4.8 میلیارد دلار به ترتیب به توسعه فضاپیمای جدید تحت یک برنامه با نام تجاری خدمه. برای SpaceX نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی نشان دهنده تست پرواز نهایی از خدمه آن اژدها کپسول ساخته شده است به انجام به عنوان بسیاری از هفت نفر به مدار.

ناسا قصد دارد به پرواز در آن فضانوردان به طور منظم به ایستگاه فضایی می رود به پرداخت SpaceX در حدود 55 میلیون دلار در هر فضانورد به انجام این کار. پس از آن ماموریت شروع SpaceX قصد دارد با استفاده از خدمه فضاپیمای اژدها برای ماموریت های دیگر است. کسانی که شامل فضای گردشگری به عنوان شرکت تا کنون رونمایی از دو معامله را به پرواز خصوصی پرداخت مردم به فضای خدمه اژدها به عنوان اوایل سال آینده.

"ما در سپیده دم عصر جدید و در واقع ما پیشرو در ابتدا از فضای انقلاب" ناسا معاون مدیر جیم Morhard گفت: مطبوعات پیش از راه اندازی.

ناسا پخش خواهد شد 24 ساعت بدون توقف پوشش زنده SpaceX نسخه ی نمایشی-2. پخش شروع شد و چهار ساعت قبل از شروع و ادامه خواهد داد تا زمانی که خدمه فضاپیمای اژدها اسکله با ISS.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن